Uudised

September 15, 2023

Wazdan juhatab sügisel uue Mystery Fall Networki reklaamiga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Kiiresti kasvav leidlike kasiinomängude tarnija Wazdan on teatanud Mystery Falli kampaania algusest. See on esimene kolmest võrgukampaaniast, mille auhinnatud tarkvaraarendaja kavatseb aasta viimase kolme kuu jooksul välja tuua.

Wazdan juhatab sügisel uue Mystery Fall Networki reklaamiga

15. septembrist 15. oktoobrini sponsoreerib Wazdan Mystery Falli auhinnamängu, mille auhinnafond on 2 500 000 eurot. Ettevõte ütleb, et sellele võrgureklaamile järgneb Halloweeni hooajal HalloWIN Drop ja aasta lõpus pidulikul hooajal Xmas Drop.

Ettevõtte Mystery Drop reklaam on olnud selle aasta üks silmapaistvamaid reklaamivahendeid. See edu kulmineerus sellega, et reklaamitööriist sai nimeks Aasta mängufunktsioon 2023. aasta maikuus CasinoBeats Game Developer Awardsil. Selle tunnustuse osana käivitab ettevõte selle funktsiooni abil erinevaid tutvustusi.

Wazdani Mystery Fall reklaamtööriist on saadaval kogu arendaja kollektsioonis online slotid. The tarkvara arendaja plaanib seda levitada sellistes populaarsetes pealkirjades nagu:

  • 9 münti: Grand Platinum Edition
  • Maagilised keerutused
  • Võimas metsik: panter
  • Põlev päike
  • Fortune Reels

Wazdani sõnul uued online kasiino saidid saab liituda eelseisvate võrgukampaaniatega tasuta. Tarkvaraarendaja pakub igale osalejale vajalikku graafikat ja turundusmaterjale ning spetsialiseerunud kontohaldurit, et tagada integreerimisprotsess sujuvalt.

Ettevõte on kindel, et võrgu edendamine aitab operaatorivõrgul laiendada turu ulatust ja suurendada klientide lojaalsust. Wadzan ütles, et selle võrgureklaamid on näidanud võimet KPI-sid parandada.

Viimasel ajal on Wazdan tegelenud uue väljaandmisega kasiino mängud oma laieneva portfelli tugevdamiseks. Ettevõtte uusim lisandus on Kuum pesa: 777 rubiini, mis on nüüd saadaval ainult Šveitsi mängijatele.

Andrzej Hyla, Wazdani ärijuht, kommenteeris:

"Aasta viimasesse kvartalisse jõudes soovisime tagada eduka aasta kõigile oma partneritele ja mis oleks parem viis seda teha kui meie lugupeetud võrgureklaamid. Mystery Fall'i langusega alustades aitame operaatoritel kasvu maksimeerida ja suurendage seotust muljetavaldava 2 500 000-eurose auhinnafondiga, et hoida mängijaid ahvatlemas."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised