Uudised

June 8, 2023

Wazdan lisab oma 9 mündisarjale veel ühe põneva osamakse

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Wazdan, uuenduste pakkuja online kasiino mängud, on teatanud oma populaarse 9 mündi seeria järjekordsest osamaksest. See juhtus pärast seda, kui mänguarendaja teatas 15 mündist, mis on mängu viies pealkiri pärast selle käivitamist 2022. aasta juulis. 

Wazdan lisab oma 9 mündisarjale veel ühe põneva osamakse

Mängu arendaja loodab, et uusim pealkiri järgib esimese osa saavutusi, mis on olnud edukas. See sari on populaarne oma suurepäraste kunstiteoste ja kaasahaarava mootori poolest, mis aitab mängijatel võita suurepärase väljamakse. Mäng kasutab Wazdani uuenduslikku matemaatikamudelit, mis suurendab aktiivsete rullide arvu 9-lt 15-le. Lisaks võidupotentsiaali suurendamisele pakub see ka kaasahaaravamat mängu. 

Selles pealkirjas Wazdan tutvustab oma populaarset Hold the Jackpot boonusfunktsiooni. Selle boonusmänguga saavad mängijad võita ühe neljast jackpoti väljamaksest. Õnnelikud mängijad saavad aktiveerida suure jackpoti, mis pakub uskumatut 1000x. Pidage meeles, et mängu panuste vahemik on 0,10–10 000 dollarit, mis tähendab, et kui teile meeldib riskida, võite võita varanduse. 

Selle mängu teine ​​põnev funktsioon on Cash Infinity. See funktsioon on tuntud selle poolest, et suurendab mängija võimalusi boonust võita ja parandab üldist mängukogemust. Wazdan ütleb ka, et see funktsioon võib aidata uued online kasiino saidid suurendada mängijate säilitamise määra. 

Mänguarendaja Chance Level mehaanik pakub selles uhiuues mängus täiendavat põnevust. See võimaldab mängijatel oma panuseid korrutada ja funktsiooni Hold the Jackpot palju kiiremini avada. 

15 münti tuleb kuumalt 12 mündi kannul, mis Wazdan käivitas eelmise kuu lõpus. Ootuspäraselt võimaldab see versioon mängijatel suurendada rullide arvu 12-ni. Lisaks võib jackpoti funktsioon premeerida mängijaid kõigega kuni 750-kordse panusega. 

Andrzej Hyla, Wazdani ärijuht, ütles:

"Oleme ülimalt uhked selle üle, kui hästi meie seeria 9 Coins™ jätkuvalt toimib ja see järgmine väljalase tõstab kindlasti lati veelgi kõrgemale. Anname mängijatele põnevat lisaelementi lisatud rullide, võimendatud boonusvooru ja lemmikmehaanika tagasitulek, mis tutvustab meie kaasamise loomise filosoofiat."

Hyla jätkas:

"Kuna peaauhinnani jõudmiseks on palju põnevaid viise, lisaks meie väga armastatud funktsioonidele, mis tõestatult suurendavad kaasatust ja mängijate rahulolu, oleme kindlad, et 15 Coins™ on järjekordne hitt!"

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised