Uudised

May 21, 2022

Yggdrasil annab välja uue põneva veebiautomaadi

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

iGaming tarkvara pakkuja Yggdrasil tõi turule oma uusima slotimängu Wild Duel koostöös kaaspakkuja Peter & Sonsiga. Ettevõte on teiste YG Masters programmi partnerite hulgas. Kõige populaarsemate mängude hulgas on funktsioon Wild Duel ja funktsioon Sticky Wild. Lisaks funktsioonile Expanding Wilds on mängul ka korduskeerutuste funktsioon.

Yggdrasil annab välja uue põneva veebiautomaadi

Kordajate metsikute ja lisakeerutuste auhinnamäng koos korduskäivituste ja hämmastava poole maksimaalse võiduga. Mängu tegevus toimub metsikus läänes väljamõeldud isoleeritud metsiku linna keskel asuval mustal teel. Külaelanikud, seadusevastased, kauboid ja šerif koos oma marssalitega ootavad kõik selles linnas järgmist suurt showd.

GATI toitega

Mäng on Peter & Sonsi üheksas osalus YG Mastersi online slotiprogrammides. Selle kohandamistööriistad ja liidesetehnoloogia on tuntud kui GATI, mis annab selle reaalajas diilerimängu volitused. Nii on partneritel lihtsam tipptasemel sisu kiiremini üle maailma luua ja levitada. Seda tehnoloogiat kasutavad Yggdrasili YG frantsiis ja teised YG Mastersi partnerid.

Peter & Sonsi äriarendusjuhi Yann Bautista sõnul jälgib mäng julgeid inimesi, kes seiklevad kuritegevusega kaetud piirkonda. Seejärel püüavad nad linna marssalite abiga aardeid tagasi nõuda. Selles parim võrgumäng, võivad meeletud kokkupõrked viia suurte modifikaatoriteni, hämmastava võiduni ja kõigi jaoks turvalisema piirini. Pildi vabastamine on põnev ja väga muutlik.

Wild Duelli väljamaksed

Kokku on mängus kaksteist sümbolit. Need auhinnad antakse välja, kui järjestikustele rullikutele ilmub kolm või enam identset sümbolit. Need algavad vasakpoolsest servast esimese rulliga. Madala tasuga sümbolid selles online slotis on A, K, Q, J ja 10 kaardi ikoonid. Väike kaktus, tohutu kaktus, lehma pealuu, vanker, TNT, šerifi märk ja VS-ikoon on kõrgelt tasustatud esemed. Mängu võidud varieeruvad 0,3 x 0,3 käivituspanusest kuni x100 viie VS-ikooni puhul.

See pakub 96,10 protsenti RTP ja Wildid, mis võivad esineda kõigil viiel rullikul. Põhimatš toimub viie rullikuga kolmerealisel paneelil, millel on kümme võiduliini. Metsikud marssalid võivad ilmuda ükskõik millisele rullikule. Need aitavad piirilinnas korda taastada. Nad saavutavad selle sparringul bandiitide ja püssimeestega, kes on saabunud ohtu otsima ja rüüstama.

Metsiku duelli lisafunktsioonid

Välja arvatud Scatter, saab Wildi kasutada mis tahes muu sümboli asendamiseks. Võitmata keerutuste korral saab metsik paigutuse funktsiooni käivitada juhuslikult. Kaks või enam hajumist tavalise mängu jooksul käivitavad funktsiooni Wild Duel. Selle tulemusena käivitatakse kordusspin. Scatter sümbol võib ilmuda rullikutele ja tahtele kõikjal väljamakse.

Selle funktsiooni ajal võistlevad Marshalli rullid ja Outlaw Reels. Rullidele võivad ilmuda laienevad metsikud, kleepuvad metsikud, metsikud ja juhuslikud kordajad. Kui Marshall võidab duelli, saavad osalejad veel ühe kordusspinni. Peetavate duellide arvul pole ülempiiri. Täiendavate keerutuste režiim aktiveeritakse kolme hajusümboli maandumisel. Need võimaldavad kasutajatel osaleda duellimängudes kogu seansi jooksul. Nad saavad uue keerutuse iga kord, kui võidavad duelli.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised