Uudised

June 22, 2022

Yggdrasil Gaming & Reflex Eye loob mängijatele uue kogemuse

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Selles postituses pakun lugejatele põhjalik ülevaade Yggdrasili mängude uuest partnerlusest, tarkvaraarendaja ja Reflex gaming, digitaalsete mängude pakkuja. Kaks ettevõtet teevad koostööd, et teha Reflex Gamingu klientidele kättesaadavaks üks Yggdrasili uusimaid mänge Eye of Persia 2. Alustame asjaga teabega selle kohta, kuidas partnerid uut tarkvara Reflex Gamingu publikule levitavad.

Yggdrasil Gaming & Reflex Eye loob mängijatele uue kogemuse

Kasiinomängude piiride nihutamine

Yggdrasili mäng jätkab loovuse piiride nihutamist uues partnerluses Ühendkuningriigi Reflex Gaminguga. Kaasahaaravat ja uuenduslikku tarkvara pakkuv tipptasemel mänguarendaja lisas oma YG Mastersi portfelli ekstreemse Eye of Persia 2. Mäng on uusim pealkiri, mis on välja antud kahe ettevõtte vahelise partnerluse osana.

YG Masters on sisu koondaja, mis pakub tipptasemel raamistiku kaudu juhtivatele operaatoritele mängusisu. Yggdrasili partnerlus Reflexiga pakub platvormile järgmisi eeliseid:

  • Kaasaegne mängutehnoloogia,
  • määrus ja
  • Eelkonfigureeritud tarkvara, mida palutakse kohe levitada.

Yggdrasili mänguinnovatsioon

Oma uuendusliku mängutarkvara poolest tuntud Yggdrasil pakub laiaulatuslikku slotimängude kataloogi, sealhulgas enam kui 180 mänguautomaadi, mida toidab sama liides, mis toidab sisu Reflex Gaming YG Mastersi kaudu. Aastatepikkuse arenduskogemusega ettevõtte toodete ja programmide juht Stuart McCarthy räägib hästi Pärsia silm 2, nimetades mängu "suureks seikluseks"

Stimuleerivate funktsioonidega slotimäng pakub mängijale potentsiaali võita, kui ta otsib digitaalsest Araabia kõrbest tulusat juveeli. Mängu ajal üritavad mängijad leida hindamatut kalliskivi. Legendide kohaselt võib juveel muuta inimese varanduse, et saada ulatuslikke rikkusi. Funktsioonidega Eye of Persia 2 pakub boonuseid. Entusiastlikud mängijad tunnevad aukartust Princess Wildsi boonuse ees, pakkudes rullikutele kuni 100 Wildi ikooni, mis suurendab mängija võimalus võita.

Mäng pakub mänguhuvilistele põnevat seiklust. Reflex Gamingi ja Yggdrasili mängupartnerluse uusima väljalasena on Eye of Persia 2 elanud suure hulga funktsioonide ja kütkestava teemaga vastu.

Mängi Reflex Gaming abil

Reflex Gamingu CPO Mat Ingrami sõnul on ettevõte visuaalselt atraktiivset pealkirja oma klientidele juba tutvustanud. Selle atraktiivne teema haarab mängija täielikult kaasa ja sukeldab ta põnevasse seiklusesse. Uute sümbolite maandumisel toimuvad automaatselt korduskeerutused. Lõpuks võib mängija saada kuni 100 tasuta keerutust. Mängimise ajal vaatavad mängijad Wildidega laetud rullikuid.

Ingram ennustab, et mäng vastab mängijate ootustele. Slotimängu ajal lukustuvad ehtesümbolid 15 üksiku rulliku keerlemisel. Mõlemad ettevõtted uhkeldavad mängu atraktiivse teema ja kaasahaaravate funktsioonide üle, mis haaravad mängijad täielikult kaasa ja annavad võimaluse tundideks lõbutseda.

Uuendusliku tehnoloogia abil võimaldab pealkiri mängijatel seda teha juurdepääs dünaamilisele mängusisule kasutades nüüdisaegset turustussüsteemi. Oma mitmekesiste elementidega mäng näib vastavat kõrgetele ootustele. Reflexi ja Yggdrasili esindajate sõnul võivad mängijad kogu veebis oodata kaasahaaravat kogemust.

Kokkuvõttes

Nagu näete, on koostöö uue tarkvara laiemale publikule levitamiseks nende hiiglaste jaoks alles algus. Vean kihla, et aja jooksul tuleb meie teele üha rohkem uuenduslikke kasiinomänge. Online hasartmängud on alles algus iga kurvi ümber uute asjade õppimiseks. Nii et oodake uusi põnevaid värskendusi. Püsige lainel!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised