Uudised

June 9, 2023

Yggdrasil Gamingus alustab tööd uus mängujuht

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Auhinnatud kasiinomängude tipptasemel arendaja Yggdrasil on määranud Mark McGinley mängujuhiks. Ettevõte ütleb, et palkamine aitab tugevdada tema hiljuti ühendatud mängumeeskonda. 

Yggdrasil Gamingus alustab tööd uus mängujuht

Mark McGinley liitub Yggdrasil mängud kellel on suur B2C ja B2B mängude taust. Tal on üle 25-aastane kogemus ja ta on olnud edukas mängude arenduse, toote ja stuudioosakondade alal. Ettevõte on teda kiitnud kui "väga ärilist ja äriliselt juhitud" inimest, kellel on terav teadlikkus konkurentsivõimelisest mängutööstusest.

Enne ametisse nimetamist Yggdrasil oli McGinley FunFair Gamesi tegevjuht. Lisaks oli ta Entaini mängustuudio direktor ja RNG Foundry programmidirektor. RNG Foundrys töötades aitas McGinley sõltumatutele mängustuudiotele võimaluse luua põnevaid, köitvaid ja tipptasemel online kasiino mängud levitatakse tuntud Games Global platvormi kaudu.

Kuid see pole veel kõik McGinley pikas ja kaunistatud portfellis. Ta on töötanud kõrgemal tasemel mängustuudios Casumo, üks Euroopa juhtivaid reguleeritud hasartmängusaidid. Ametnikul oli Odobos sarnane roll. 

See ametissenimetamine langeb kokku ettevõtte otsusega liita oma Studio vertikaalid ning tooted ja programmid üheks mängude divisjoniks. Muudatus muudab mänguarendusettevõtte avatumaks ja arusaadavamaks, lihtsustades protseduure. 

Mõned kriitilised valdkonnad, mis täiustamisest kasu saavad, on järgmised:

  • Täiustatud toote teekaardi kvaliteet
  • Tootearendusprotsessi tagamine
  • Kiirem sisu edastamine
  • Rohkem ettevõteteülest teadmiste jagamist
  • Laserfookus operaatori ja mängija vajadustele

Rääkides mängijate vajadustest, ettevõte andis hiljuti välja Candyfinity, kommiteemaline pesa koos tänuväärse võiduseeria mehaanikuga. Paar päeva varem, Yggdrasil tegi koostööd ettevõttega Boomerang Games kuulutada välja Orca Wild Bonanza, mis viib mängijad vee alla kohtuma kaunite mereloomadega. 

McGinley kommenteeris oma ametisse nimetamist, öeldes:

"Mul on ülimalt hea meel liituda sellise ambitsioonika ja tulevikku vaatava ettevõttega nagu Yggdrasil. Näen meie ees tohutut potentsiaali ja olen väga kindel, et suudame äri edasi viia, et konkureerida iGaming'u valdkonnas kõrgeimal tasemel. Olen tõeliselt põnevil oma uue ametikoha üle ja selle üle, et saan olla osa põnevast kasvuteekonnast, mille Yggdrasil 10 aastat tagasi alustas

Yggdrasili tegevjuht Krantz teatas:

"Marki jaoks on ideaalne aeg liituda meie uue mänguüksusega Yggdrasil, mis tugevdab veelgi meie olemasolevaid uuenduslikke ja esmaklassilisi globaalsete tegevuskavade arendusi ning laiendab strateegilist toodete eristamist tihedas koostöös peamiste valdkonna operaatorite partneritega. Tervitan Marki Yggdrasil ja meie tippjuhtkonna meeskonnas ning ootan väga koostööd, et viia meie globaalsed kasvuambitsioonid järgmisele tasemele

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised