Uudised

June 29, 2023

Yggdrasil tutvustab Starfire Fortunes TopHitis uut mängumehaanikut

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Kuulus online slottide väljaandja Yggdrasil avalikustas oma uusima pealkirja Starfire Fortunes TopHit. See mäng teleporteerib mängijad udupilvede kohal asuvasse tühja kosmosesse, kus tähed saavad end suurepäraselt joondada, et aidata mängijatel võita panuse 25 000-kordse parima väljamakse. Ja arva ära mis? Sellel on ettevõtte uusim Game Engagement Mechanic (GEM), mis tõotab võrreldavat mängukogemust.

Yggdrasil tutvustab Starfire Fortunes TopHitis uut mängumehaanikut
  • Starfire Fortunes TopHiti mängitakse tavalisel 5x3 mängulaual, millel on 20 võiduliini. Väljamakse saamiseks peavad mängijad ühel neist ridadest sobitama kokku vähemalt kolm sümbolit parimad uued kasiino saidid
  • 10-A tärniga kaunistatud kuninglikud kaardid on madalapalgalised ikoonid, mis maksavad 1,5 korda suurema panuse. Seevastu tähtedevahelised sümbolid on kõrge väärtusega ikoonid, mille väljamakse ulatub 8x panusest.
  • Tõukeikoon on selles kosmoseteemalises pealkirjas veel üks põnev ja rahuldust pakkuv sümbol. See võib ilmuda viiendal rattal igal mänguhetkel, nihutades kõiki osaliselt nähtavaid sümboleid enne, kui need täielikult nähtavaks muutub. See suurendab mängija tõenäosust väärtuslike metsikloomade maandumisel, mis võivad maandumisel asendada kõik maksvad ikoonid.

Vahepeal debüteerib mängus TopHiti funktsioon ja see on aktiivne boonusrullil, mis pöörleb mänguala kohal. Kui rullikule satub täielikult nähtav kõrgelt tasustatud sümbol, muutub see metsikuks. Funktsioon teisendab ka kõik saadaolevad sobivad sümbolid metsikuks. Veelgi enam, kui sama ikooni mitu koopiat langeb ülemisele rullikule, on tulemuseks olevate wildide kordaja väärtus kuni 5x.

Nagu oodatud, saavad mängijad aktiveerida tasuta keerutuste boonus alati, kui ilmub kolm või enam hajuvussümbolit. Boonuskeerutuste ajal jäävad TopHiti rulliku funktsioonid terveks perioodiks, pakkudes metsikutele ühe keerutusega mitu võimalust maanduda. Mängijad saavad rohkem keerutusi, kui nad saavad TopHiti rullikule tasuta keerutussümboli või kuus või enam sama sümbolit.

Teatud jurisdiktsioonides pakub see kosmoseteemaline pealkiri Golden Bet võimalust koos garanteeritud tõukejõuga. Mängijad väljas Suurbritannia võib kaaluda ka funktsiooni Osta boonus, mis võimaldab neil mängida boonusringe ilma viivitusteta.

Starfire Fortunes TopHit liitub teiste hiljutistega online kasiino mängud Yggdrasil Gamingult, ühendades GEM-id elavate teemade ja rohkete võiduvõimalustega. Enne seda väljalaset kuulutas ettevõte välja Diamond Symphony DoubleMaxi, kus DoubleMax GEM suurendab võidukordajaid kuni 256x. Yggdrasil samuti teatas Jokrz Wild UltraNudge GigaBlox, kus Gigabloxi mehaanik aitab mängijatel luua mammutsümboleid.

Mark McGinley, ettevõtte mängujuht Yggdrasil mängud, kommenteeris:

"Meie 10. GEM on välja antud ja me poleks saanud olla õnnelikumad. TopHiti mehaanik tähendab, et iga keerutamine võib viia rullidele mitme wildi maandumiseni, samas loob see boonusvoorus täiesti uue dünaamika koos tõsiselt tulusate võitudega. 25 000-kordse maksimaalse väljamaksega mäng pakub lihtsalt arusaadavat mehaanikut, mis toob galaktikatevahelisele loomingule julge uue maitse."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised