Kasiinod uute Caribbean Stud mängudega – hakake kohe mängima!

Caribbean Stud on kaasahaarav pokkerimäng, mis laseb panustajatel diileri ja mõistuse vastaseks lüüa. See on sageli seotud progresseeruva jackpotiga. Enamik pokkerimängijaid, kes otsivad mängimiseks uusi pokkerimänge, naudivad võimalust mängida diileri vastu, kuna maja löömine muudab mängu koefitsiendid nende kasuks.

Selles online kasiinomängus on mõned klassikalise pokkeri elemendid, kuid mängu eesmärgid jäävad samaks – võita diiler tugevama käe moodustamisega.

Mängu lihtsuse elemendiga kaasneb aga kiire tempoga mäng, mis nõuab kiiret otsustamist. Kui soovid mänguga tutvust teha, siis siin on kõik, mida pead teadma Caribbean Stud pokkerimängu kohta uutes veebikasiinodes.

Kasiinod uute Caribbean Stud mängudega – hakake kohe mängima!
Emilia Torres
ExpertEmilia TorresExpert
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Mängige Caribbean Studi võrgus

Tasub mainida, et Caribbean Stud pokkerit mängitakse diileri vastu. Kui teile meeldib mängida pärisrahaga, nõuab enamik kasiinosid, et ostate osa pärisraha eest. Mõned uued online kasiinod võimaldavad ka tasuta mängimist meelelahutuslikel eesmärkidel.

Mäng algab, kui mängija teeb kohustusliku panuse, mida tuntakse nimetuse all ante. Nii mängijale kui ka diilerile jagatakse viis kaarti, et moodustada kehtiv pokkerikäsi. Alustuseks, kui arvate, et teil on diileri omast tugevam käsi, võite algse Ante kahekordistada. Vastasel juhul on sul lubatud oma Ante'st loobuda.

Põhimõtteliselt peab teil võitmiseks olema diilerist tugevam käsi (mängu kaartide paremusjärjestuse alusel).

Parimad Caribbean Stud pokkeri boonused

Kui soovite oma mängukogemust uutel Caribbean Poker saitidel täiustada, peaksite innukalt kasutama mõningaid mängijate stiimuleid. Enamikul juhtudel määrab boonuste tüübi ja kvaliteedi kasiino, kus mängite. Siin on mõned peamised uued online kasiino boonused saadaval Caribbean Stud pokkerimängijatele.

 • Sissemakse boonused: Sissemakseboonused on tavaliselt esimene ja peamine boonuse tüüp, mida uutes online kasiinodes Caribbean Stud pokkerimängijatele pakutakse. Ideaalis pakuvad uued veebikasiino saidid neid tavaliselt mänguboonusena alates 20% kuni 200% või rohkem.
 • Deposiitboonused puuduvad: neid boonuseid pakutakse põhiliselt mängijatele ilma rahalise sissemakse tegemiseta. See boonus on tavaliselt ette nähtud selleks, et julgustada mängijaid proovima uusi online kasiinomänge või veebisaite. Seda boonust pakkuvad veebikasiino saidid nõuavad aga sageli mängijatelt pärisraha sissemakse ja läbimängimist enne boonuse võidu aktiveerimist.
 • VIP-klubi boonused: Uued veebikasiinod pakuvad neid boonuseid lunastatavate mängijapunktide näol. VIP-boonuste hea asi on see, et neile ei kehti tavaliselt läbimängimisnõuded, kuna need on mõeldud ainult mängijatele, kes mängivad sageli.

Kuidas mängida Caribbean Studi

Caribbean Stud on kiire ja vahetu pokkerimäng. Mängu eesmärk on moodustada parem käsi kui diileri käsi. Seda mängu mängitakse standardse 52 kaardipakiga (ilma jokkeriteta).

Mäng algab siis, kui mängija teeb avapanuse. Mängijad ja diiler saavad viis kaarti, kõik pildiga allapoole. Seejärel pööratakse ülemine kaart kõigile nähtavaks. Seejärel vaatavad mängijad oma ülejäänud nelja kaarti privaatselt, misjärel saavad nad vastavalt käe tugevusele valida, kas tõsta või loobuda.

Kui otsustate tõsta (jätka), peate tegema teise panuse. Sealt edasi kuulutavad mõlemad käed oma käed ja tugevaim käsi võidab.

Caribbean Studi reeglid

Caribbean Studi mängijad peavad järgima üsna rangeid reegleid. See tähendab, et kõik mängijad, kes soovivad oma mängudest maksimumi saada, peaksid neid järgima, et asjad sujuks. Näiteks keelavad veebikasiinod mängijatel mängida panustamisvoorus mitut kätt.

Siin on mõned põhireeglid, mida iga Caribbean Stud pokkerimängija peaks teadma, et tal oleks võiduvõimalus:

 • Mängija peab käe alustamiseks poseerima Ante
 • Käe saamisel saab mängija valida, kas loobuda või tõsta
 • Voltimine tähendab, et mängija kaotab Ante
 • Kvalifitseerumiseks peab diileri käsi olema ässakuningaga võrdne või kõrgem
 • Kui diiler kvalifitseerub ja kaotab mängijale, maksab Ante rohkem raha ja tõstmine vastavalt fikseeritud maksetabelile
 • Mäng pakub valikulisi panuseid, milleks võib olla boonuspanus või progressiivne jackpoti kõrvalpanus
 • Progressiivse kõrvalpanuse väljamaksed määratakse sageli mängija käe tugevuse järgi

Online Caribbean Stud Pokkeri strateegia

Iga Caribbean Stud pokkerimängija peaks omaks võtma mõned põhilised või mõnikord ka täiustatud strateegiad, et diilerile vastu astuda. Iga pokkerimängija kasutatava strateegia ilu seisneb selles, et see aitab parandada teie võimalusi saavutada soodsaid tulemusi.

Siin on mõned strateegiad, mida Caribbean Studi mängijad kasutavad.

Põhistrateegiad

Vältige väikeste paaride voltimist: Kiusatus loobuda, kui paar tuleb, on tavaline paljudele mängijatele, eriti algajatele. Seega ei tohiks ükski mängija madalat paari nii kiiresti maha visata, kuna see annab sageli reaalse võimaluse võita.

Vältige nõrkade käte mängimist: Caribbean Studi mehaanika põhjal peaksid mängijad teadma, et diiler peab ennustusringi võitmiseks lööma ässa või kuninga kõrge. Kõik, mis jääb allapoole seda kätt, loetakse nõrgaks ja see tuleks ära visata.

Õppige ässa või kuninga kombinatsiooni tõhusalt mängima: Kui loosite ässa või kuninga, peaksite huviga vaatama, mis diileri käes on. Näiteks kui diileri avatud kaart vastab sellele või ületab selle, mängige edasi.

Täiustatud strateegiad

Peaksite oma mängu arendamise jätkamisel tervitama täiustatud strateegiaid, nagu võite seda teha ka teiste mängudes uued online kasiinomängud. Siin on mõned punktid, mida täiustatud strateegiate väljatöötamisel meeles pidada.

 • Tõstke käsi, kui hoiate paari paremat
 • Voldi kõik käed, mis on halvemad kui äss või kuningas

Kui hoiate ässa-kuningat kõrgel, peaksite kaaluma tõstmist, kui:

 • Diileri avatud kaart on äss või kuningas ja teie kolmas kaart on emand või jack
 • Tõstke, kui diileri kaart ülespoole on emand või madalam
 • Tõste, kui teie kolmas kaart on emand ja teie neljandal kaardil on suurem väärtus kui diileri avatud kaardil

Caribbean Studi näpunäited algajatele

Uued Caribbean Studi mängijad on sageli avatud kõigele, mis nende mängukogemust täiustab. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad uutel Caribbean Studi mängijatel end rohkem nautida ja loomulikult end lauas enesekindlamalt tunda.

 • Enne mängima asumist tutvuge mängu põhitõdedega
 • Voldi, kui teie käsi ei vasta. Ideaalis peaks see olema käsi ilma ässa või kuningata
 • Looge tõstmiseks isiklik minimaalne kaardi väärtus
 • Tea, millal tõsta, kui käes on äss-kuningas
 • Proovige mängu õppimisel vältida kõrvalpanuseid
 • Mängige ainult siis, kui see on mugav

Täpsemad Caribbean Studi näpunäited

Kahtlemata on strateegiline olemine uusi kasiinomänge võrgus mängides ideaalne viis maja eelise vähendamiseks. Kuid isegi kõige arenenumad Caribbean Stud pokkerimängijad kinnitavad, et ei ole täiuslik strateegia. Lisaks on mõningaid saadaolevaid täiustatud strateegiaid sageli liiga raske omandada või meelde jätta, mistõttu on väga soovitatav järgida ülaltoodud põhi- ja täiustatud strateegiaid.

Caribbean Stud pokkeri koefitsiendid

Uute online kasiinomängude võiduvõimaluste määramisel kasutatakse tavaliselt koefitsiente. Koefitsiendid mängus Caribbean Stud sõltuvad nii kasiinost kui tarkvara mängu arendamine. Enamikul juhtudel kohandavad tarkvara pakkujad koefitsiente nii, et maja saavutaks mängijate ees kerge eelise.

Uute mängitavate pokkerimängude uurimisel on koefitsientide puhul kindel see, et kõrgemad koefitsiendid pakuvad alati väiksemaid väljamakseid. Sellegipoolest on siin mõned levinud Kariibi mere pokkerikäed ja nende koefitsiendid.

Hand

Odds

Royal Flush

0.99%

Straight Flush

1.96%

Four of a kind

4.76%

Full house

12.5%

Flush

16.67%

Straight

20%

Three of a kind

25%

Two pair

33.33%

All others

50%

Sellest lähtuvalt on madalaima koefitsiendiga kuninglikul mastil suurim väljamakse 100:1, samas kui kõigil teistel, millel on kõrgeim koefitsient, on madalaim väljamaksete suhe 1:1.

Caribbean Stud pokker annab kasiinodele 5,22% eelise. Erinevate palgatabelite ja reeglite kasutamine tähendab aga, et serv võib oluliselt erineda. See koefitsient ei ole kindlasti parim ühegi mänguri jaoks, sest seda võib tõlgendada nii, et annate igal seansil 5,22% oma panustest üle. Kuigi serv ei pruugi olla päris soodne, saavad mängijad alati kasutada erinevaid strateegiaid, et servi veelgi langetada.

About the author
Emilia Torres
Emilia TorresAreas of Expertise:
Mängud
About

Emilia Torres, kes on pärit kütkestavast Valparaíso linnast, on NewCasinoRanki mängumees. Ühendades ladina hõngu võrratu mängutajuga, dešifreerib ta pidevalt arenevat kasiinomängude maailma, hoides mängijaid kursis ja vaimustuses.

Send email
More posts by Emilia Torres