Kasiinod uute Keno mängudega – hakake kohe mängima!

Keno on online-mänguringkondades populaarne loterii stiilis mäng. Mängijad ei vaja mängimiseks spetsiifilisi oskusi ega ulatuslikke teadmisi, mis teeb selle mängu väga ahvatlevaks. Online-panijad on alati innukad kenomänge mängima ja nende jaoks kasutatavate võimaluste arv kasvab pidevalt.

Kuna online-mängude maastikku kaunistavad uued online-kasiinod, ei pea Keno fännid enam piletite hankimiseks jaemüügipunktides pikki järjekordi moodustama. Kuid Keno mängijad peaksid alati enne liitumist uut online-kasiinot hoolikalt kontrollima, selle asemel et mängida mis tahes veebikasiinos, millega nad kokku puutuvad. Mängimine parimates uutes keno online kasiinodes on ainus viis, kuidas mängija saab olla kindel sujuvas mängukogemuses.

Kasiinod uute Keno mängudega – hakake kohe mängima!
Mängige Kenot võrgusParimad Keno boonusedKuidas Kenot mängidaKeno koefitsiendid
Emilia Torres
ExpertEmilia TorresExpert
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Mängige Kenot võrgus

Enamik online-mängijaid soovib uute kasiino saitide asemel valida mainekaid kasiinooperaatoreid. Siiski paljud uued online kasiinod on kiiresti pöörlevad lauad, kuna neil on vanemate kolleegidega võrreldes silmapaistvad eelised.

Iga kenomängija, kes soovib mängida uutel online-kasiino saitidel, peaks piirama oma valikuid parimate uute kasiinodega 2024 . Internetikasiinos registreerumine võimaldab mängijatel kasutada heldeid stiimuleid ja suurepäraseid mängufunktsioone. Lisaks pakuvad need uued kasiinod laia valikut keno variante, et rahuldada mängijate erinevaid eelistusi.

Parimad Keno boonused

Keno boonused muudavad igas online kasiinos mängides maailma eriliseks. Uute online kasiinode puhul kostitatakse kenomängijaid erinevate tulusate boonustega. See tähendab, et siin on mõned parimad uued kasiino boonused kasutas keno pantereid.

Registreerumisboonus

Peaaegu kõik online kasiinod pakuvad uutele mängijatele registreerumisboonust. Parim osa selle boonuse juures on see, et see aitab uutel mängijatel registreerumise ja raha sissemakse kaudu oma raha kasvatada. Enamasti pakutakse neid boonuseid mänguboonusena.

Sissemakseta boonus

Paljud uued veebikasiinod pakuvad sissemakseta boonuseid, mis võimaldavad keno panustajatel mängida ilma oma raha kasutamata. Enamikul juhtudel pakutakse seda boonust selleks, et mängijad saaksid otsustada, kas sait neile meeldib või mitte.

Sissemakse mänguboonus

See kasiinoboonus lubab ühtida mängija sissemakse summaga teatud summa või protsendi võrra. Näiteks kasiino, mis pakub 100% boonust kuni 100 dollarini, lubab kahekordistada iga kuni 100 dollari suuruse sissemakse.

Cashback boonus

Enamik mängijaid teab, et kaotusi on rohkem kui võite, kui nad seda ei tee super õnnelik. Ka kasiinooperaatorid on sellest faktist teadlikud. Cashback boonuseid pakutakse tavaliselt osana rahast, mille mängija võrgus mängides kaotab.

Kuidas Kenot mängida

Kenose populaarsus on kahtlemata seotud selle hõlpsasti mängitava kontseptsiooniga. Mängu käik võib olla sama lihtne kui mõne numbri valimine ja lootus saada võidukombinatsioonis esile.

Enamikke kenomänge mängitakse 80 numbriga, mis annab tunnistust sellest, et koefitsiendid ei pruugi olla parimad. Siiski on ka 20-Spot keno, üks populaarsemaid keno variante, mis võimaldab mängijatel valida kuni 20 numbrit või vähem.

Keno pakub panuse suuruse osas suurt paindlikkust. Mängijad saavad panustada alates 1 dollarist kuni sadade dollariteni või isegi rohkem. Väljamakse määratakse seejärel teie panuse suuruse ja õigete valikute arvu alusel.

Ideaalis võib keno mängimise kokku võtta järgmiselt:

  • Valige mängitavate kohtade arv ja numbrid
  • Sisestage panuse summa
  • Valige jooniste arv ja
  • Hankige pilet ja oodake loosimist.

Keno reeglid

Õnnenumbrite loosimiseks mängitakse kenot 80 nummerdatud palliga läbipaistvas konteineris. Mängijad saavad 80 hulgast valida 1, 2, 10, 15 või 20 numbri vahel. Uute online kasiinode puhul valitakse juhuslikult 20 numbrit ja väljamakseid tehakse vastavalt pallide arvule, mida mängijad suudavad kokku lüüa. Mängureeglid ja loosimise protseduurid on aga erinevatel uutel online-kasiino saitidel sageli erinevad.

Online Keno strateegia

Keno on õnnemäng. See tähendab sisuliselt, et mängija ei saa kuidagi mängu tulemust mõjutada või mõjutada. Erinevalt enamikust uued online kasiinomängud, strateegiline olemine ületab ühe vooru mängimise. Keno mängijad peaksid soovima oma mängule keerukat struktuuri lisada. Enamik mängijaid, kellel on õnnestunud "järjekindlalt" õnne saada, omistavad oma edu mängu kontrolli võtmisele - pangarolli haldamisele ja soovi ohjeldamisele liiga varakult suureks minna.

Keno näpunäited algajatele

Nagu eelnevalt mainitud, on keno võitmine õnne küsimus. Iga mängija, kes soovib neid lisada oskus mängule peaks seda sõna soolateraga võtma. Tegelikult põhinevad keno tulemused juhuslike arvude generaatoril (RNG) ja on olemas selged mustrid, mida mängijad saavad kasutada.

Muidugi aitavad mõned näpunäited igast mängusessioonist maksimumi võtta. Siin on mõned põhilised soovitused, mis võivad olla kasulikud, kui mõni uus mängija kenosse rakendab.

  • Mängige uutes mainekates online kasiinodes: Uued kenomängijad peaksid mängima ainult kasiinodes, millel on litsents ja mida reguleerivad usaldusväärsed reguleerivad asutused.
  • Mängi tasuta: Enne kui mängija hakkab oma raskelt teenitud rahaga mängima, on parimates huvides proovida tasuta uusi online-kasiinomänge ja see tuleb kasuks sellises mängus nagu keno.
  • Panusta boonustega: Uued online kasiinod pakuvad heldeid boonuseid. Keno mängijad peaksid kindlasti neid stiimuleid ära kasutama.
  • Pea kinni eelarvest: Pärisraha kenot mängivad mängijad peaksid lähtuma eelarvest ja mängima oma piiridesse. See kehtib ka mängijate kohta, kes mängivad võrgus erinevaid uusi kasiinomänge.
  • Pöörake tähelepanu väljamaksetele: Igaüks, kes keno kasutajat on uus, peaks omaks võtma tõsiasja, et parimad uued online kasiinomängud on need, millel on madal maja eelis ja suured väljamaksed. Seega peavad keno mängijad alustama tuvastamisest soodne mängud, ilmselt need, mis maksavad vähemate numbrite eest.

Täpsemad Keno näpunäited

Teatud asjad eraldavad kogenud kenomängijaid algajatest. Alustuseks on uute online-kasiinomängude (nt keno) mängimisel kasutatavad strateegiad seotud mänguviisi või mängijate valikuga. Siin on mõned strateegiad, mis teavitavad kogenud kenomängijate tegevust.

Keno tabelite õppimine

Kogenud mängijad mõistavad tõsiasja, et mängijate valikud määravad keno väljamaksed. Mängijad, kes otsustavad panustada mõne numbri peale, saavad sagedamini võita väiksemaid summasid. Näiteks võib üks valik anda mängijale 3-kordse võidu, samas kui kümme õiget valikut võib anda neile kuni 1800 panustatud summa.

Keskendumine kuumadele numbritele

See süsteem hõlmab panustamist numbritele, mida sageli loositakse. Eelmiste loosimiste ajal loositud numbrid ei mõjuta tulevasi loose. Nende valimisel pole aga kahju, kui arvestada, et igal numbril on võrdne võimalus igas loosimises valituks saada.

Topeltstrateegia

Uute online kasiinomängude mängimisel kasutatakse alati praktilisi strateegiaid, mis aitavad potentsiaalselt kaotusi tagasi võita, näiteks topelt-keno strateegia. See strateegia hõlmab sisuliselt varem kaotatud panuste kahekordistamist. Seda strateegiat kasutavatel mängijatel soovitatakse aga parema kontrolli saavutamiseks määrata panustamise limiidid.

Panusta boonuspallile

Boonuspallile panustamine on lihtne viis kenot sageli võita. Mõnel keno variandil ei pruugi seda siiski olla. Kogenud mängijad tagavad alati, et mängivad kenomänge boonuspalliga, kuna see suurendab võiduvõimalusi. Boonuspallile panustamine on sageli kulukas, kuid tasub end kindlasti ära.

Üldiselt pole kenos kindlat võiduvalemit. Strateegiline olemine aga parandab mängija võimalusi. Kõik taandub mängu toimimise mõistmisele ja distsipliinile, et vajaduse korral minema kõndida.

Keno koefitsiendid

Tasub rõhutada, et keno koefitsiendid määratakse mängija valitud pallide arvu järgi. Koefitsientide mõistmine aitab mängijal otsustada valitavate numbrite ja panustamise summade üle.

Kui tegemist on keno väljamaksetega, ei määra saadud summat mitte ainult koefitsiendid, vaid ka "tabamuste" arv. Ideaalis saavad mängijad suurema väljamakse, kui nad saavad valida rohkem loositud numbreid.

Näiteks kui mängija otsustab standardses 20 palliga kenomängus valida kümme numbrit, on koefitsiendid järgmised:

Correct Picks

Odds

10

8 911 711 : 1

9

163 381 : 1

8

7384 : 1

7

621 : 1

6

87 : 1

5

19 : 1

0

22 : 1

Selle näidistulemuste tabeli põhjal on kümne õige valiku tegemise tõenäosus üsna kõrge, nagu ka eeldatavad väljamaksed. Iga kenomängija peaks aga mõistma, et koefitsiendid on olenevalt kasiinost erinevad. Iga uue online-kasiinomängu koefitsientide tundmine on oluline, kuna see aitab mängijatel mõista, mida oodata.

About the author
Emilia Torres
Emilia TorresAreas of Expertise:
Mängud
About

Emilia Torres, kes on pärit kütkestavast Valparaíso linnast, on NewCasinoRanki mängumees. Ühendades ladina hõngu võrratu mängutajuga, dešifreerib ta pidevalt arenevat kasiinomängude maailma, hoides mängijaid kursis ja vaimustuses.

Send email
More posts by Emilia Torres

Viimased uudised

Nii saate mängida, kui olete katki!
2021-12-29

Nii saate mängida, kui olete katki!

See, et võite olla katki, ei tähenda, et te ei saaks mängida! On viise, kuidas mängida lõbusaid hasartmänge panemata rida.