10 parimat Uus Kasiinot, mille mängude hulgas on 2023. aastal Kolme kaardi pokker

Three Card Poker, tuntud ka kui Poker Three või Triple Card Poker, on põnev ja lihtsalt mängitav pokkerimäng uutes kasiinodes. Mängu mängimiseks peab mängija otsustama vaid panuste tüübid ja mis kõige tähtsam, millal callida või loobuda pärast kaartide andmist.

Mängus on strateegiline pööre, nagu enamiku kaardimängude puhul. Antud strateegia rakendamise õppimine, mida saab teha minutitega, vähendab maja eelist ja suurendab teie mängukogemust.

Uued online kasiinod ei saa mööda vaadata vajadusest pakkuda kolme kaardiga pokkerit, kuna online-hasartmängukeskkonda asustavad uued mängijad.

10 parimat Uus Kasiinot, mille mängude hulgas on 2023. aastal Kolme kaardi pokker
Mängige kolme kaardi pokkerit võrgus

Mängige kolme kaardi pokkerit võrgus

Õige mäng Three Card Pokeris uued online kasiino saidid sõltub peamistest otsustuspunktidest, mis mängijal igas käes on: kas teha mängupanus või loobuda oma Ante kaotamiseks. Põhimõtteliselt peab panustaja mängides või foldimisel tegutsema diileri ees.

Three Card Poker koosneb kahest eraldi alast, Pair Plus ja Ante Wager:

 • The Paar Plus panus võimaldab panustajatel panustada käe järjestatud väärtustele postitatud väljamakse vastu.
 • Teisest küljest mängijad, kes valivad Ante kihlvedu alustage esialgse panuse tegemisega enne kolme kaardi jagamist. Sealt saavad nad valida, kas mängida või loobuda.
Mängige kolme kaardi pokkerit võrgus
Parimad kolme kaardi pokkeri boonused

Parimad kolme kaardi pokkeri boonused

Peaaegu kõik 3 Card Pokerit pakkuvad online kasiinod korraldavad mõningaid sooduskampaaniaid, millest mõned on suunatud uutele mängijatele ja teised juba olemasolevatele mängijatele. Veelgi enam, operaatorid rulluvad välja uued online kasiinomängud kalduvad neid stiimuleid pakkuma. See tähendab, et siin on mõned silmapaistvad uued kasiinoboonused Three Card Poker mängijatele.

 • Tervitusboonus: Uude Three Card Poker kasiinosse registreerumisel antakse mängijatele tavaliselt pärast esimese sissemakse tegemist helde boonus. See stiimul on kahtlemata üks parimaid boonuseid mängijatele, kes otsivad mängimiseks uusi pokkerimänge.
 • Sissemakse / mängu boonus: Uued online kasiinod on alati valmis sobitama mängija sissemakse kindla summaga, näiteks 100%.
 • Sissemakseta boonus: seda boonust pakutakse tavaliselt selleks, et meelitada uusi mängijaid veebis uusi kasiinomänge proovima. Nagu nimigi ütleb, ei ole selle boonuse aktiveerimiseks sissemakset vaja.
 • VIP boonus: Uued online kasiinod püüavad alati oma saidil kõrgel kohal hoida. Selle valguses koheldakse high roller 3-Card Poker mängijaid heldete boonustega, mis enamasti pole teistele mängijatele kättesaadavad.
 • Iganädalased pakkumised: Uued Three Card Poker kasiinod korraldavad sageli iganädalasi või pidevaid kampaaniaid, et hoida tavamängijaid tulemas ja julgustada uusi online kasiinomänge proovima. Need boonused on kasulikud mängijatele, kes soovivad kasiinos viibimist pikendada.
Parimad kolme kaardi pokkeri boonused
Kuidas mängida kolme kaardi pokkerit

Kuidas mängida kolme kaardi pokkerit

Kolme kaardi pokkerit mängitakse 52 kaardipakiga. See mäng pakub erinevaid panustamisvõimalusi ja heads-up tegevust diileri vastu. Siin on kokkuvõte mõnedest kriitilistest sammudest, mida järgitakse Three Card Pokeri mängimisel uutes veebikasiinodes.

 1. Nagu enamiku pokkerivariantide mängimisel, alustab mängija mängu pärast eelpanuse tegemist. Ante tegemisel on mängijal kaks mänguvõimalust: Pair Plus panus või Ante panustamine.
 2. Igale lauas olevale mängijale jagatakse kolm kaarti. Mängijad saavad oma kaarte vaadata, samal ajal kui diiler jääb näoga allapoole. Kui mängijad on veendunud, et neil võib olla diileri omast tugevam käsi, saavad nad mängimise jätkamiseks klõpsata nupul "Mängi". Seejärel tõstab diiler oma kaardid ülespoole ja võrdleb neid mängija käega. Kui mängijal on kolm väikest kaarti või ta ei ole piisavalt enesekindel, et diileri vastu minna, võib ta loobuda ja kaotada oma ante.
 3. Lõpuks võrdleb mängija oma kätt diileri omaga, kellel peaks kvalifitseerumiseks olema emand või parem. Kui diileril ei ole esialgsele nõudele vastavat kaarti, võidab mängija ante panuse ja mängupanused muutuvad tõukejõuks. Kui mängijal on kõrgeim käsi, võidab ta nii ante kui ka mängupanuse.

Kolme kaardi pokkeri reeglid

Kolme kaardi pokker on tuntud oma lihtsuse ja kergesti mõistetavate reeglite poolest. Selle tulemusena leiavad panustajad, kes otsivad mängimiseks uusi pokkerimänge, see mäng uutes veebikasiinodes uskumatult ahvatlevaks. Mängu reeglid on välja töötatud nii, et need vastaksid peamistele aspektidele, sealhulgas mängimine, käed ja väljamaksed.

Mängijad on varustatud kaks panustamisvõimalust; Ante ja Pair Plus. Mängijad, kes panustavad ante, mängivad diileri käte vastu, moodustades parema käe. Pair Plusi puhul on mängijate eesmärk moodustada paar või parem käsi, pööramata tähelepanu diileri käele.

Samuti tuleb märkida, et uued online kasiinod seavad ka mängureeglid, minimaalne ja maksimaalne panuse suurus erinevatele laudadele. Kui kasiino määrab 5 dollarit, peaks tavaline jaotus maksma vähemalt 10 dollarit. Samuti väärib märkimist, et enamik kasiinosid nõuavad, et ante ja mängužetoonid oleksid sama väärtusega.

Pokkerireeglid määravad ka kolme kaardi pokkeri väljamakseid. Koefitsiendid on erinevad, uued veebikasiinod kasutavad erinevaid võimalusi.

Kuigi Three Card Poker reeglid võivad tunduda uskumatult lihtsad, peaksid mängijad neid enne pärisrahaga mängima asumist teadma.

Kuidas mängida kolme kaardi pokkerit
Kolme kaardi online pokkeri strateegia

Kolme kaardi online pokkeri strateegia

Nagu reeglid, on ka Three Card Pokeris kasutatavad strateegiad kindlasti kergesti õpitavad. Põhimõtteliselt peavad mängijad mõistma ainult käsi, mida nad peaksid mängima ja mida mitte.

Rusikareegel on, et mängijad peaksid klõpsama nupul "play" ainult siis, kui neile jagatakse kätt, mis sisaldab Queen-Six Four (Q-6-4) või parem. Kõik kombinatsioonid, mis on sellest madalamad või halvemad, tuleb ära visata.

Mõned mängijad lepivad sellega Paar Plus Only strateegia. Selles panustamisstrateegias pole midagi keerulist. Selle mängumeetodi puhul keskendutakse peamiselt sellele, et maja eelis võib langeda kuni 2,14%-ni, mis on pokkeris haruldane. Teine hea asi selle strateegia juures on see, et see on lihtne, kuna mängijad ei pea muretsema keeruliste otsuste tegemise pärast.

Three Card Poker on kahtlemata üks lihtsamini mängitavaid uusi online-kasiinomänge, mille strateegiaid on võimalik välja töötada. Mängijad peavad teadma, kuidas teha matemaatikat ja teha otsuseid objektiivse mängustatistika põhjal.

Kolm kaardipokkeri näpunäidet algajatele

Mängijad, kes proovivad uusi võrgus uusi kasiinopokkerimänge, on sageli Three Card Pokeris ummikus. Lisaks õppimisele võivad mõned mängunõuanded osutuda leidlikuks igale uuele mängijale. Sellegipoolest on siin mõned põhilised näpunäited uutele Three Card Poker mängijatele.

 • Harjuta: Internetis uusi kasiinomänge mängima õppimine võib olla hirmutav, eriti Three Card Poker. Parim viis mängu valdamiseks on leida uus kasiino, mis pakub tasuta Three Card Pokeri mängimist ja harjutamist ilma rahata.
 • Pöörake tähelepanu palgatabelitele: Three Card Pokeril on palju variante. Mõned veebikasiinod muudavad väljamakseid enda kasuks. Seega peaksid mängijad vältima mängimist laudades, kus väljamakseid on vähendatud.
 • Pidage kinni oma eelarvest: Kõigil, kes on 3-kaardi pokkeri uustulnukad, on uskumatult lihtne kulutustega liiale minna. Seetõttu on selles väga muutlikus mängus oluline eelarve paika panna ja sellest kinni pidada.

Täiustatud kolme kaardi pokkeri näpunäited

Kogenud Three Card Poker mängijad vannuvad Q-6-4 reeglit, mis tähistab ainult iga arenenud strateegia algust. Mängijad peavad mõistma, kuidas erinevad lauad võrreldavad, mis hõlmab majade edunumbrite krigistamist, et mõista, millises lauas tasub mängida.

Lisaks kipuvad kogenud mängijad kasutama valikulisi boonuspanuseid. Arvutatud käikude tegemine võib võimaldada mängijatel boonuspanusega võita kuni 1000-kordselt oma panused.

Kolme kaardi online pokkeri strateegia
Kolme kaardi pokkeri koefitsiendid

Kolme kaardi pokkeri koefitsiendid

Iga pokkerimäng, mis on loetletud mis tahes uues online kasiinos, soosib maja. Erinevalt enamikust uutest online kasiinomängudest annab 3 Card Poker mängijatele harukordse võimaluse serv enda kasuks pöörata. Kolme kaardi pokkeri koefitsient on tavaliselt umbes 97%. See tähendab, et maja eelis on olenevalt kasiinost 3% piirimail.

Mängijad, kes jäävad truuks Q-6-4 reeglile või paremale (optimaalne strateegia), võivad tõsta oma koefitsienti 98%-ni, lahkudes majast 25 eduga. Samuti väärib märkimist, et Pair Plusi panus soosib sageli maja, suurendades seega pisut maja eelist. Siin on mõned eeldatavad käekombinatsioonid ja nende koefitsiendid.

 • flush – 0,2%
 • Kolmik – 0,2%
 • sirge – 3,3%
 • Loputus – 5%
 • Paar – 16,9%
 • High Card – 74,4%

Mängijad peaksid alati teadma oma käte koefitsiente ja võimalikke väljamakseid. Need teadmised on üliolulised, kuna aitavad mängijatel mõista väärtuslikke käsi ja neid, mis ei ole – mida madalam on koefitsient, seda suurem on väljamakse. Mastirea maksaks palju rohkem kui käsi, millel on nimekirjas ainult kõrge kaart.

Kolme kaardi pokkeri koefitsiendid