Loetelu 10 uutest turvalistest Payeer online-kasiinodest

Uutes veebikasiinodes on Payeer üks süsteemidest, mida mängijad saavad rahaülekanneteks kasutada. Eelkõige saavad nad seda kasutada fiat-raha või krüptovaluutade, nagu Bitcoin, Ethereum, Litecoin ja muu, vahetamiseks, saatmiseks või vastuvõtmiseks.

Selle teeb suurepäraseks süsteemiks uutele online -kasiinomängijatele see, et see suudab pakkuda teenuseid kõigile nende vajadustele. Kui nad eelistavad online -kasiinomängude mängimisel kasutada mitut valuutat, on see maksesüsteem praktiline valik. Sellel on ka mobiiliversioon, mille mängijad saavad alla laadida iOS- ja Android -nutitelefonidest. Kui süsteem on mobiilseadmetes, saavad nad ära kasutada kiirprotsesse.

Deposiit PayeerigaMis on Payeer?
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Deposiit Payeeriga

Maksja toetab kolme valuutat: USD, EUR ja RUB. Samuti pakub see mitmeid sissemaksevõimalusi uued online kasiinod mängijad, kes soovivad hoiustada raha. Valikute hulka kuuluvad peamised deebet- ja krediitkaardid, Advcash, QIWI ja Perfect Money. Selle tulemusel saavad mängijad hõlpsalt oma kontodele raha kanda, konverteerida selle oma eelistatud valuutasse ja hakata mängima kasiino mängud.

See on suur eelis, et kasiinodes hoiustamise meetodid hõlmavad seda multifunktsionaalset maksesüsteemi, kuna see on ka krüptovaluuta vahetus. Kuna krüptoraha populaarsus on tõusnud tänapäeval, on see suur pluss. See tähendab, et mängijad saavad oma võidud oma Payeeri kontodele vastu võtta ja sealt mugavalt neid eelistatud valuutade vastu vahetada.

Kui uute kasiinode mängijad reisivad sageli veebis, saavad nad kasu ka muust mugavusest, mida maksesüsteem neile pakub. Ükskõik, kus nad maailmas asuvad, saavad nad seda tehingute tegemiseks kasutada. Nad saavad hoiustada mis tahes summa ja kontrollimata kontodega isikud saavad välja võtta summasid, mis on väiksemad kui 1000 dollarit.

Kui nende konto on täielikult kinnitatud, tühistatakse see summa, mida nad saavad välja võtta. Ja kui neil tekib raskusi, saavad nad hõlpsalt ühendust võtta süsteemi ülitundliku klienditoega.

Mis on Payeer?

Payeer asutati 2019. aastal, füüsilise asukohaga Tallinnas, Eestis. Seda reguleerivad VFSC (finantsteenuste komisjon) ja MKM (majandusministeerium ja komisjon). See toetab üle 175 riigi. Toetatavate riikide loend sisaldab USA, Nigeeria, Kanada ja Colombia.

Payeeri üks olulisi omadusi on selle suur keskendumine turvalisusele. Uute online kasiinode mängijad leiavad, et see on kasulik, kuna nad saavad oma lemmikkasiinomänge mängida, ilma et nad muretseksid oma kontodel olevate vahendite turvalisuse ja turvalisuse pärast.

Nimelt sisaldab see asjakohaseid turvaseadeid kasiinomängijate varade ja konto üksikasjade täiendavaks kaitseks. Lisaks on sellel ka telefoni sidumine, 2FA (kahefaktoriline autentimine) ja muud võimalused täiendava turvakihi pakkumiseks.

Payeeris konto registreerimine on lihtne. See võtab ka vaid mõne minuti. Seejärel saavad uued kasiino võrgumängijad külastada selle veebisaiti, klõpsata nupul „LOO KONTO”, anda vajalik teave ja nende konto on kasutamiseks valmis.

Ja kui kasiinomängijad on süsteemi oma nutitelefonidesse installinud, saavad nad konto luua vaid mõne hiireklõpsuga. Ja nutitelefonidest saavad nad seda mugavalt kasutada ka oma kontojäägi kontrollimiseks ja koheste tehingute tegemiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask