Loetelu 10 uutest turvalistest Payz online-kasiinodest

Payz on Euroopas põhinev e-rahakoti makseteenus, mis võimaldab kasutajatel suhteliselt lihtsalt tehinguid teha. Lisaks e-rahakoti põhifunktsioonidele, hoiustamisele ja rahaülekannetele annab see kasutajatele võimaluse ka raha välja võtta, kasutades oma ettemakstud deebetkaarti, mida tuntakse ecoCardina. Kliendid saavad seda kasutada raha ülekandmiseks oma kontaktidele, raha väljavõtmiseks ja maksete tegemiseks kaupmeestele, näiteks uutele veebikasiinodele.

Mis puudutab Payz kasutamist uutes veebikasiinodes, siis see on üks väheseid veebimaksemeetodeid, mis toimivad sisse- ja väljamaksevõimalusena.

Loetelu 10 uutest turvalistest Payz online-kasiinodest
Payz kohtaSissemakse Payz
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Payz kohta

2000. aastal Ühendkuningriigis asutatud Payz ehk Payz on tegutsenud juba kaks aastakümmet, teenindades miljoneid kliente kogu maailmas. Brändinime Payz omab ja haldab Psi Pay Limited, kellel on Financial Conduct Authority'i litsents elektrooniliste makseteenuste osutamiseks.

Payz kahekümneaastane viibimine veebimaksete valdkonnas teeb sellest tõelise teerajaja digitaalse rahakoti maastikul. See e-rahakott lasti algselt turule ecoCardi nime all, keskendudes veebimaksete töötlemisele, kasutades écocard maksimaalse turvalisuse ja konfidentsiaalsuse tagamiseks. Pärast paljude funktsioonide ja finantstoodete lisamist muudeti selle kaubamärgiks Payz, nagu seda tänapäeval tuntakse. Payz täna pakutavad finantsteenused hõlmavad järgmist:

  • Kaart
  • Konto
  • Payz ärikonto
  • Virtuaalne kaart
  • Payz kaupmehekonto

Täna paistab Payz silma kui üks juhtivaid e-rahakotiteenuse pakkujaid maailmas. Ta on uhke selle üle, et pakub "koheseid, turvalisi ja mugavaid finantsteenuseid kogu maailmas". Tõepoolest, Payzl on võrgumängutööstuses tohutu jälgijaskond.

Samuti väärib märkimist, et see makseviis on eriti populaarne uued online kasiinod mis aktsepteerivad Payz ametlikult hasartmängude makseviisina. See online kasiino makseviis on eriti populaarne Kanadas, Austraalias ja Saksamaal, kus see on ametlik makseviis.

Sissemakse Payz

Sissemakse tegemine uude online kasiinosse mis aktsepteerib Payz, peaks olema sujuv ettevõtmine. Enne sissemakse tegemist peaksid uued kasutajad alustama ametlikule Payz veebisaidile ja registreerima konto. See protsess saab olla edukas ainult siis, kui esitate nõutavad isiklikud ja finantsandmed ning nõustute tingimustega.

Pärast edukat sertifitseerimist peaksid kasutajad suunduma enda valitud uude Payz kasiinosse. Kasutajal tuleb kasiinos vaid valida Payz valikud ja seejärel sisestada sissemakse summa. Seejärel suunatakse nad Payz veebisaidile, et kinnitada makse, kasutades oma mandaate (teake oma kliendi (KYC) teavet).

Hoiustamise tähtaeg ja limiidid

Aeg, mis kulub sissemakse Payz kontol kajastamiseks, sõltub tavaliselt sellest, kuidas kasutaja oma raha hoiustab. Tavaliselt peaksid krediit- ja deebetkaartide sissemaksed olema kohesed. Need, mis on tehtud pangaülekandega, võivad võtta suhteliselt kauem aega, näiteks kuni viis päeva.

Uutesse veebikasiinodesse raha ülekandmisel peaksid sissemaksed olema kohesed. Siiski väärib märkimist, et see kestus on tavaliselt seotud kasiino sisepoliitikaga. Kuid üldiselt on enamikul kasiinodel raha kohe pärast sissemaksmist saadaval.

Tavaliselt pole Payz kaudu sissemaksete tegemisel mängijatele piiranguid seatud. Kasiino määrab enamikul juhtudel maksimaalse sissemakse limiidi, kuid Payz seda ei tee. Kaupmehe poolelt on tehingu kinnitamiseks vaja vaid KYC-tšekke.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask