Loetelu 10 uutest turvalistest Trustly online-kasiinodest

Trustly on hea mainega fintechi pakkuja, kellel on tähelepanuväärne funktsioonide komplekt, sealhulgas turvalisus, lihtsus ja kiirus. Selle asutasid Carl Wilson, Lukas Gratte ja Joel Jakobsson 2008. aastal Rootsis.

Praegu teenindab see enam kui 500 miljonit kasutajat paljudes riikides, nagu Belgia, Rootsi, Hispaania, Taani, Horvaatia ja Soome. Mõned tuntud kaupmehed, kes kasutavad Trustly teenuseid, on PayPal, eBay, Facebook, Alibaba ja TransferWise. Enamik selle makseteenuse kliente tunneb selle kasutamisest rõõmu, sest selleks ei ole vaja kaarti taotleda ega rakendust alla laadida. Samuti toetab see üle 6000 panga, mis muudab selle mugavamaks kui paljud teised tänapäeval maksesüsteemid.

Loetelu 10 uutest turvalistest Trustly online-kasiinodest
Hoiustage TrustlygaMis on Trustly?
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Hoiustage Trustlyga

Piisavalt uued online kasiinod aktsepteerige Trustlyt mängijate sissemaksemeetodina. Kuna see e-rahakott on kiire, saavad nad mängida kohe pärast sissemakse kinnitamist. Sammud, mida mängurid peaksid Trustlyga sissemakse tegemisel järgima, on järgmised:

  • Linkige nende Trustly konto aktiivse internetipanga kontoga

  • Juurdepääs uue online -kasiino nimekirjale hoiustamise meetodid

  • Valige Trustly, et rahastada nende online -hasartmängukontot

  • Valige oma internetipank, logige sisse tavapäraselt ja määrake summa, mida nad soovivad hoiustada

  • Kinnitage tehing kaheastmelise kinnitamisprotsessi kaudu

  • Oodake, kuni hoiustatud sularaha kajastub vastaval online -kasiino kontol

Trustly teenustele juurdepääs on üsna lihtne, kuna see ei nõua mängijatelt konto avamist. Panustaja peab vaid külastama selle makseettevõtte veebisaiti ja sisestama konkreetsed üksikasjad, näiteks pangateave. Trustly ei küsi isegi isikuandmeid, mistõttu on see ideaalne mängijatele, kes otsivad privaatsust ja turvalisust.

Paljud algajad panustajad üle maailma on hoidunud Trustly kasutamisest, et vältida suurte tasude maksmist. Aga nad ei peaks. See on üks kasiinode jaoks kõige taskukohasemaid sissemakseviise, kuna see ei võta kasutajatelt maksete töötlemise eest teenustasusid. Sellegipoolest võivad mõned pangad ja uued veebikasiinod nõuda mängijatelt Trustly kasutamise eest väikese tasu maksmist.

Mis on Trustly?

Trustly, algselt tuntud kui Glue Finance, on üle 500 töötajaga Rootsi makseteenus, mis on jaotatud üle Euroopa, Austraalia ja Ameerika. See on Interneti -pangandussektori liider, mis võimaldab iGamingi, reisimise, e -kaubanduse ja rahanduse kasutajatel kiiresti ja mugavalt makseid saata ja vastu võtta.

Trustly on Euroopa üks kiiremini kasvavaid organisatsioone. Osaliselt võib selle põhjuseks olla tema järeleandmatu pingutus teenida kasutajate usaldus turvalisuse tagamise kaudu.

Alustuseks väärib märkimist, et Rootsi finantsinspektsioon andis sellele ettevõttele litsentsi ja jätkab selle üle järelevalvet, tagamaks, et tal on kõik vajalik, et oma sihtrühma usinalt ja ohutult teenindada. Trustly kasutab kasutajate kontode kaitsmiseks ka kahefaktorilist autentimist.

Kui isik kavatseb Trustlyt uutes veebikasiinodes kasutada, soovitatakse tal mõista, kuidas see töötab. Üldiselt toimib see makseteenuse pakkuja vahendajana hasartmänguplatvormi ja mängija vahel. Seetõttu saab Trustly mängurilt raha ja maksab online -kasiino nende eest.

Et mängijad saaksid Trustly teenuseid nautida, peab see toetama nende panka ja riiki. Kui nad pole selles kindlad, on parem külastada ettevõtte veebisaiti, et seda teada saada. Samuti võite pöörduda pädeva klienditoe poole.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask