10 parimat Uus Kasiinot, mille mängude hulgas on 2023. aastal Pai Gow

Pai Gow on üks unikaalsemaid mänge, mida igaüks kasiinost leida võib. Kuigi enamikku mänge mängivad ketramised või kaartide jagamine, mängitakse seda mängu doomino abil (kuid on olemas kaardi versioon nimega Pai Gow Poker). See on mõeldud mängijatele, kes armastavad rafineeritust, ja online -kasiinod lisavad selle oma kataloogidesse ainult sel eesmärgil.

Uued kasiinod hindate mängijate suurepärast maitset ja paljud neist sisaldavad mängijatele nautimiseks Pai Gow uusimaid versioone. Selles artiklis selgitame välja parimad uued kasiinod, kus mängijad saavad Pai Gow mängust osa saada.

10 parimat Uus Kasiinot, mille mängude hulgas on 2023. aastal Pai Gow
Pai Gow populaarsuse mõistmine uutes online -kasiinodes
Pai Gow populaarsuse mõistmine uutes online -kasiinodes

Pai Gow populaarsuse mõistmine uutes online -kasiinodes

Pai Gow, iidne mäng, mida mängitakse doominoga, on muutunud online -kasiinodes populaarseks alates kaartidega mängimise algusest. Loe selle kohta lähemalt siit.

Pai Gow populaarsuse mõistmine uutes online -kasiinodes
Pai Gow ajalugu

Pai Gow ajalugu

Algne Pai Gow (mängitud plaatide/doominoga) pärineb Hiinast. Seda mängiti riigi erinevates piirkondades juba 960 pKr. Mängiti laual, kus osales umbes seitse mängijat. Tol ajal mängiti seda ainult vaba aja veetmiseks, mitte hasartmängudeks.

Vaatamata sellele, et see iidne on, pole Pai Gow kasiinodes nii vana. See saavutas tänapäevase esiletõstmise 1980. aastatel, kui mängu kaardiversioon võeti kasutusele kasiinolaudades. Aomeni kasiinod võtsid mängu esimesena kasutusele enne, kui see levis USA -sse, Kanadasse, Austraaliasse ja Uus -Meremaale, kus see on tänapäeval väga populaarne.

Pai Gow ajalugu
Uued Pai Gow mängud

Uued Pai Gow mängud

Doominomängu põhjal on paljud uued kasiinod tulemas Pai Gow pokkeriversiooniga, mis sobib rohkem kasiinomängudeks. Mänguarendajad täiustavad pidevalt esialgset Pai Gow mudelit, et luua nii põnevamaid kui ka kasiinole veelgi paremini sobivaid versioone.

Sellised ettevõtted nagu NetEnt ja Playtech on loonud online -kasiinode jaoks online -pokkeritarkvara Pai Gow. See on osutunud üsna populaarseks. Uued kasiinod armastavad seda mängu oma kataloogidesse lisada, sest see pakub midagi muud, kui mängijad on harjunud vanemates kasiinodes.

Uued Pai Gow mängud
[Uued kasiinod](/) Kasutage uusi Pai Gow valikuid

Uued kasiinod Kasutage uusi Pai Gow valikuid

Te ei pruugi leida Pai Gow'i parimatest online -kasiinodest, kuid enamik uusi kasiinosid soovib seda nüüd mängijatele pakkuda. Mängijate reaktsioon on julgustav ja kasu on neil palju.

Uues kasiinos mängimine tagab, et saate mängida arendajalt äsja maandunud Pai Gow uusimat versiooni. Sellised versioonid on vanemate versioonide täiustused koos veaparanduste ja parema graafikaga. Lisaks on neile uutele mängudele lisatud tutvustusi, et meelitada rohkem mängijaid. Selliste pakkumiste nagu registreerumisboonuste kasutamine võib olla suurepärane võimalus tasuta raha võita.

[Uued kasiinod](/) Kasutage uusi Pai Gow valikuid
Tehnoloogia uutes Pai Gow kasiinodes

Tehnoloogia uutes Pai Gow kasiinodes

Uusimad saidid on kahtlemata parimad mängimiseks. Need on välja töötatud uusima kodeerimistarkvara abil ning neil on uusimad mängud suurepärase graafika ja reageerimisvõimega. Lisaks on uus tehnoloogia hõlbustanud klientide ja detailide turvalisuse suurendamist.

Ka praegune tehnoloogia muudab maksed ja väljamaksed lihtsaks ja kiireks, nt krüptoraha kasutamine ei nõua valuutavahetust. Selliste saitide võime kasutada uusimat klienditeeninduse tehnoloogiat tähendab, et enamiku klienditeenindusega seotud probleemidest saab kiiresti lahendada. Mõnel on intelligentsed robotid, mis saavad probleemidega hakkama isegi siis, kui inimesi pole läheduses, eriti öösel.

Tehnoloogia uutes Pai Gow kasiinodes
Pai Gow põhireeglid

Pai Gow põhireeglid

Pai Gow reeglid on samad olenemata sellest, kas kasutate doominot või kaarte. Mängu mängitakse diileri (maja) vastu. Eesmärk on moodustada kaks kätt (ees ja taga), mis on paremad kui edasimüüja vastavad.

Iga mängija saab neli plaati/kaarti. Nendega peab mängija tegema kaks kätt kahest kaardist. Kui nii eesmine kui ka tagumine käsi on paremad kui diileri samad käed, võidab mängija vooru. Kui üks käsi võidab ja teine kaotab, saab mängija oma panuse tagasi. Kui mõlemad kaotavad, kaotab mängija vooru.

Pai Gow põhistrateegia

Pai Gow on strateegiamäng, kuna mängijana on teil kontroll kahe käe loomise üle. Oskus võib aja jooksul paraneda selliste taktikatega nagu kaardilugemine. Siiski on mõned taktikad, mis on elementaarsed ja mida on lihtne meelde jätta.

  • Ilma loputus-, paaris- või sirgjooneta kasutage esikäe jaoks oma kõrgeimat ja madalaimat kaarti ning kahte ülejäänud kaarti tagakäe jaoks.
  • Paaride puhul on parim strateegia jagada. Kui olete jagunenud, määrab teiste kaartide väärtus, milline neist saab esiküljeks ja milline tagantkäeks.
Pai Gow põhireeglid