Braggs ORYX Gaming kindlustab partnerluse Interlakeni kasiinoga

Uudised

2022-04-10

Katrin Becker

Braggs Oryx Gaming on sõlminud partnerluslepingu Šveitsi maismaaoperaatoriga Casino Interlaken, et pakkuda oma sisu Šveitsi kasvavale veebikasiinode turule. Oryx on püüdnud laiendada oma haaret Šveitsi iGamingu turul, kuna see on seni kolmas tindiga tehing, mis neil riigis on tehtud, ja otsivad rohkem võimalusi. 

Braggs ORYX Gaming kindlustab partnerluse Interlakeni kasiinoga

Bragg Oryx Gamingi ärijuht Chris Looney kommenteeris vajadust suurendada oma mängupakkumist selles valdkonnas. Samuti soovivad nad pakkuda võrgumängude mängijatele uusima kvaliteediga sisu. Ta märkis ka, et Šveits on turg, millel on statistika järgi nii palju potentsiaali ja mida tuleb veel uurida.

Interlakeni partnerlus Braggs Oryxiga on toonud online-kasiino mängijatele häid uudiseid, kuna neil on juurdepääs eksklusiivsele kaugmänguserveri (RGS) sisule Armeenias asuvatest stuudiotest Peter and Sons, Saksamaa veebikasiino arendaja Gemomat, Giveme Games, Golden Hero, ja Kalamba mängud kooskõlas Oryxi patenteeritud teenindusaegade portfelliga.

Sertifitseerimine

Selle tehingu sõlmimine sai võimalikuks 2020. aasta juulis ja see jõustus 1. juulil 2019, võimaldades litsentse hankida ainult maapealsetel kasiinodel. Selle põhjuseks oli asjaolu, et partnerlus nõudis selle rakendamiseks sertifikaati. See oli sertifitseeritud Oryxi ISO/IEC 27001 sertifikaadiga. 

See pidi kehtima nii Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni (ISO) kui ka Rahvusvahelise Elektrotehnilise Komisjoni (IEC) avaldatud turvastandardile, mida kasutatakse Šveitsis Šveitsi võrgumängude turu reguleeriva organina tavaliselt võrdlusalusena.

Põhjalik ülevaade

Oryxi järelduste kohaselt oli 2020. aastal Kesk-Euroopa riikides võrgumänge pakkunud seitsmest tavapärastest mängumajadest saadud hasartmängutulu jõudnud umbes 203 miljoni USA dollarini (186,8 miljonit Šveitsi franki). ), nagu Šveitsi hasartmänguregulaator välja andis. See on võrreldes 26 miljoni USA dollariga (23,5 miljonit Šveitsi franki), mis teeniti aasta varem, kui aruannete kohaselt oli Šveitsis veebis tegutsevaid kasiinosid vähem. Tulu on kasvanud koos online kasiinode kasvuga.

Interlakeni tegevjuht Jens Sellgrad kommenteeris tarnetehingut, märkides, et nad usaldavad seda Oryxiga sõlmitud lepingut, kuna seni on tarnimine sujunud tõrgeteta. Eeldatakse, et Oryx tarnib vastavalt kokkuleppele oma võrgumängijatele uusima saadaoleva kvaliteediga sisu. 

Tegevusjuht selgitas ka, et Oryxi iGamingu tarne on seni olnud muljetavaldav, mis annab neile kindlustunde, et kogetud kindel algus kordub nende suhte edenedes järgmistel aastatel.

Praegu on Oryx Gamingut litsentsinud Malta hasartmänguamet, Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon (UKGC), Kreeka Kreeka komisjon (HGC) ja Rumeenia riiklik hasartmänguamet. Selle sisu on heaks kiidetud või sertifitseeritud teistes erinevates jurisdiktsioonides, mis on selle toimimise jaoks võtmetähtsusega. Uus tehing suurendab oma osalust kiiresti kasvavas mängutööstuses.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised