Evolution Gaming Strong 2021. aasta finantstulemused

Uudised

2022-06-17

2021. aasta oli Evolution Gamingu jaoks kõigi märkide järgi edukas. Aastal sisenes ettevõte reguleeritud turgudele nagu Argentina ja Lõuna-Aafrika. Samuti andis sisu koondaja välja tipptasemel reaalajas variandid, nagu Lightning Blackjack, Cash or Crash ja Gonzo's Treasure Hunt.

Evolution Gaming Strong 2021. aasta finantstulemused

Kuid see on kindel finantsnäitaja, mis kindlasti avaldab kriitikutele ja siseringile muljet. Ettevõtte 2021. aasta jaanuari-detsembri aasta lõpu aruande kohaselt kasvasid IV kvartali tulud 69%. EBITDA (kasum enne intresse, makse, kulumit ja amortisatsiooni) kasvas samuti 68,9%. 

Tugev reaalajas kasiino ülemaailmne nõudlus

Vastavalt Evolutsioon, selle tipptaseme kasvu 2021. aastal ajendas suurenenud ülemaailmne nõudlus live-kasiinomängude järele. Raport ütleb seda ettevõtte live-kasiino tulu kasvas muljetavaldavalt 48,6%. See on muljetavaldav hüpe võrreldes eelmise aasta pandeemiaeelse kasvutempoga. 

Sellegipoolest kasvas 2021. aasta neljandas kvartalis Evolutioni brutotulu 300 miljoni euroni, mis tähendab 2020. aasta IV kvartaliga võrreldes 69%list hüpet. Lisaks oli see näitaja veelgi suurem – 90% võrreldes 2020. aasta jaanuari-detsembri tuludega. 

EBITDA järgi, ettevõte registreeris 207 miljonit eurot, mis on 68,9% hüpe. See on peaaegu sama kui 68,7% kogu aasta marginaal. Ettevõte loodab jätkata seda tugevat härjajooksu ka 2022. aastal pärast suuri investeeringuid uute stuudiote ehitamisse, uute laiendamisse ja parimate mängusiseste uuenduste lisamisse. Evolutsioon näeb ette 69% kuni 71%. 

Kuid edulugu ei aidanud kaasa ainult ettevõtte live-kasiinoäri. Selle RNG-mängud näitasid turul head jõudlust ka selliste kaubamärkidega nagu NetEnt ja Punane tiiger stseeni domineeriv. Siiski loodab Evolution saavutada veelgi tugevamat kasvu kui tänavune 9% tõus. See võib aga kvartaliti erineda.

Tooteinnovatsioon jätkub 2022. aastal

Nagu alguses öeldud, suutis Evolution 2021. aastal mõne märkimisväärse live-kasiino väljalasega tipus püsida. Eelmise aasta keskel, tettevõte andis välja Gonzo's Quest Treasure Hunt, esimese reaalajas mängushow, mis kasutab VR-i (Virtuaalne reaalsus) tehnoloogia

Seejärel debüteeris Evolution septembris ainulaadse ja kõrgelennulise Cash or Crash live-mängushowga. Selles kaasahaaravas mängus naudivad mängijad ülikõrget 99,6% RTP-d ja võimalust võita 50 000-kordne jackpot. Evolution ütleb, et see on üks heldemaid ja mängijasõbralikumaid mänge üldse. See on tõsi!

Novembrisse jõudes andis ettevõte välja Lightning Blackjacki, mis on veel üks lisa oma Lightning-seeriasse. meeldib Välgu rulett, see blackjacki mäng säilitab klassikalise blackjacki põhitõed, kuid sellele on lisatud kordajaid. Tegelikult saate võidu korrutada 2x kuni 25x.

Hüppades 2022. aastani, Evolution kavatseb välja anda 88 mängu, millest mõned on juba turul. Näiteks Bac Bo, lihtsustatud baccarat live-versioon, on juba parimates Evolutioni kasiinodes fännide lemmik. Teised hõlmavad Red Tiger's Narcos Mexico ja NetEnti Knight Rider. Samuti on plaanis Peek Baccarat. Kokkuvõttes on käesolev aasta Evolutionil telkida.

Dramaatiline laienemine teistele turgudele

Evolution lõpetab 2021. aasta enam kui 1000 reaalajas lauaga, mis on üle 300 rohkem kui eelmisel aastal. Muidugi poleks see märkimisväärne kasv võimalik, kui ettevõte ei avaneks uutele reguleeritud turgudele üle kogu maailma. 

Näiteks Põhja-Ameerikas kasvab Evolution jätkuvalt reguleeritud osariikidesse sisenedes ja oma stuudiokollektsiooni laiendades. 2022. aastal plaanib ettevõte turule tuua Connecticutis. 

Eelmisel aastal sisenes Evolution ka äsja reguleeritud Argentina turule pärast BetWarrioriga lepingu sõlmimist. Tehing nägi ette, et Evolution pakkus oma mänguportfelli Buenos Airese provintsis. 

Euroopa turg, kus Evolution on domineeriv, on samuti olnud hea, selliste riikidega nagu Holland ja Ukraina avavad oma äsja reguleeritud turud. Euroopa turu kasvunumbrid on aga tänu üldistele regulatiivsetele muudatustele madalamad.

Kokkuvõtteks võib öelda, et 2022. aasta on Evolutioni jaoks juba kenasti kujundamas. Kuna mängijatele on ette nähtud kümneid mänge, domineerib ettevõte veel ühe aasta. Rohkemate Evolution Gamingu uudiste, värskenduste ja mänguülevaadete vaatamiseks hoidke seda siin!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised