Kasiinodes vihjeid - nii otse- kui ka veebis

Uudised

2021-10-22

Katrin Becker

Võib -olla olete harjunud taksojuhte, baari taga töötavaid inimesi, kelnereid ja ettekandjaid jootraha andma, kuid kas tavaliselt annate kasiinos töötajatele jootraha?

Kasiinodes vihjeid - nii otse- kui ka veebis

Jootraha kasiinodes määratakse enamasti asukoha järgi. Seetõttu oleme selle jaotanud konkreetseteks riikideks.

Siin on, kuidas jootraha etikett kogu maailmas varieerub:

Ameerika Ühendriigid - USA

Jah! Peate USA -s jootraha andma.

Sularaha näpunäited on kuningas! Siiski on ka erinevaid viise diileritele jootraha andmiseks, mis võib hõlmata nende jaoks lauale eraldi panuse tegemist. See, kuidas te seda teete, võib sõltuda mängukohast, nii et kui teil on kahtlusi, küsige edasimüüjalt!

Austraalia ja Uus -Meremaa hiilgavad rahvad

Austraalia & Uus-Meremaa on mõned väga näljased mängurid. Neile meeldivad spordiennustused, kõrvalpanused ja loomulikult nii live- kui ka online -kasiinod. Hasartmängutööstus on pidanud kohanema mõne muutuva seadusega, kuid mõned asjad jäävad kindlaks - ja üks neist on jootraha andmine.

Jootraha andmine on äärmiselt haruldane ja seda kindlasti ei oodata.

Kui otsustate jootraha jätta, siis olete mõnele väga õnnelik!

Euroopa ja Ühendkuningriik

Hasartmängud ja kasiinodes käimine on juba ammu olnud selle eripära Ühendkuningriik ühiskonnas, kuid kasiinodes jootraha andmine on tegelikult olnud suhteliselt hiljuti ebaseaduslik. Seega, kuigi seaduse muutmisest alates on see nüüd seaduslik, on kultuurilise pohmelli tagajärjel tekkinud keskkond, kus ei ole jootraha.

Euroopal on sarnased ootused. Sellistes riikides nagu Prantsusmaa, Madalmaadja Saksamaa, tavaliselt on inimestel rohkem jootraha. Kuigi see ei ole raske ja kiire reegel, on üldiselt aktsepteeritud, et nendes riikides ei tohiks kallutada rohkem kui 5%. On sotsiaalne häbimärgistus, kui seda tajutakse natuke eputamisena.

Monaco - Euroopa rikkad mänguväljakud

Kuigi Monaco on tehniliselt osa Euroopast, see on tema enda hasartmängude Meka. Ülejäänud Euroopa kohta kehtivad reeglid lihtsalt ei tundu olevat Monaco kultuuri osa. Monaco kasiinostseen on nii uhke, et külastajad maksavad enamiku kasiinode eest sissepääsutasu-ja isegi kui külastate kuulsaid kohti, nagu Monte Carlo kasiinod ja kõrgelt veerevad hasartmängutoad, ei pea te jootraha andma.

Tegelikult makstakse siinsetele kasiinotöötajatele uskumatult head palka ja eelistatakse, et kulutate oma raskelt teenitud raha kasiinolaudade juurde, mitte ei salvesta seda jootraha andmiseks. Nautige lihtsalt oma aega ja ärge muretsege, et teid hinnatakse, kui te jootraha ei anna.

Jootraha veebikasiinodes

Koos tõusuga online kasiino mängud, on kahtluse alla seatud, kas jootraha andmine on kindel või mitte. Mõnes online -kasiinos on jootraha andmine ebaseaduslik ja teistes seda ei oodata. Uues või live -kasiinomänge pakkuvas online -kasiinos on aga võimalik oma edasimüüjatele jootraha anda.

Kui mängite sellist mängu nagu online -pokker ja teie edasimüüja on teinud kõik endast oleneva, et muuta teie aeg erakordseks, on alati hea mõte kontrollida, kas teil on lubatud neile jootraha anda.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised