Nii saate mängida, kui olete katki!

Uudised

2021-12-29

Eddy Cheung

See, et võite olla katki, ei tähenda, et te ei saaks mängida! On viise, kuidas mängida lõbusaid hasartmänge panemata rida.

Nii saate mängida, kui olete katki!

Siin on mõned strateegiad ja mängud, mis on teile endiselt saadaval.

Keno

Keno koefitsiendid on tõepoolest üks halvimaid, mida leiate. Nagu nad ütlevad: "Kerjused ei saa olla valijad."

Kui olete katki, muutuvad teie võimalused palju piiratumaks. Mõnikord suundute kasiinosse sularahaga loputades, kuid halva rahaarvestuse tõttu kuivab kaev enne reisi lõppu.

Kenotuba võib olla minimaalse investeeringu jaoks suurepärane koht hasartmängude veetmiseks.

Tasuta keerutused

Internetikasiinod on kuulsad oma boonuste poolest. Kõige põnevamate boonuste hulgas on tasuta keerutused.

Tasuta keerutuste tegemine punkris võib tähendada erinevust kõrvalt seismise ja lemmikmängude mängimise vahel. Mis kõige parem, tasuta keerutuste tulemuseks võib olla pärisraha võit.

Loodetavasti raha, mis vabaneb teie hasartmängukontorisse sisenemiseks.

Kodused pokkerimängud

Pokker on nii lõbus mäng - ja selle suurepäraseks küljeks on see, et sul ei pea selleks raha olema! Koduseid pokkerimänge saate mängida ilma rahata.

Vaevalt saab 20 dollari eest kasiino pokkerilaua taha istuda. Küll aga saate pesu söögilaualt ära koristada, helistada 5-7 lähimale sõbrale ja tuua pokkerimängu koju.

Sõbralik panustamine spordiga sõpradega

Siin on teile teema. Nautige mängu koos kaaslastega põnevuseks ja ärge lootke rahalisele kasule.

Spordiennustused olid paljudele meist esimene hasartmängud. Me panustaksime koos naabriga Super Bowlile või maailmameistrivõistlustele ja jälgiksime innukalt, kuidas võistlus televisioonis areneb.

Võimalusi on lõputult ja sa saad nendega koos olla nii odav kui sulle meeldib. Kord panustasin võõrale pubile 25 senti lööklaine NRL -mängu teisel poolel.

Ma ei mäleta, kes võitis, aga ma ei unusta kunagi oma naeru ja loovaid solvanguid, mida vahetati.

Mängi turniire

Need on väga madalad sisseostud, mis võivad anda väga suuri väljamakseid. Koefitsiendid on väga väikesed, kuid siiski põnevad!

Kasiinoautomaatide turniirid toimuvad mitu korda nädalas. Minimaalse sisseostu korral on mängijal tunde põnevat mängurõõmu.

Sageli on selliste ürituste auhinnad 50x või rohkem madala sissepääsutasu eest. Niisiis, võidu tasaarveldamine võib teid ujutada mitu kuud.

Turniir on suurepärane võimalus mängijatele, kes piirnevad piiridega ja kes tahavad oma varbaid veidi kauem liivas hoida.

Järeldus

Suur reegel on see, et kui olete hasartmängudest katki läinud, siis võib -olla pole hasartmängud teie jaoks. Aga kui proovite lihtsalt viimast raha natuke pikimal viisil teenida, on see nimekiri täiuslik, et saaksite hasartmänge mängida katkise olukorra lähedal!

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised