Pragmatic Play ja Salsa Technology allkirjastavad lepingu Ladina-Ameerikas

Uudised

2023-06-26

Benard Maumo

Pragmatic Play, auhindade tunnustatud tarnija online kasiino mängud, teatas uhiuuest tehingust Salsa Technologyga Ladina-Ameerikas. Ettevõte loodab, et leping kiiresti kasvava iGamingi lahenduste pakkujaga tugevdab veelgi tema kohalolekut LatAmi piirkonnas, kus Pragmatic Play on viimasel ajal aktiivne olnud.

Pragmatic Play ja Salsa Technology allkirjastavad lepingu Ladina-Ameerikas

Tehing võimaldab Pragmatic Play ulatuslikul mänguportfellil jõuda veelgi rohkemate mängijateni piirkonnas. Mõned käivitatavad mängud hõlmavad ettevõtte tähistatud mänge online slotid, nagu:

  • Olümpose väravad
  • Sugar Rush
  • Zeus vs Hades – sõjajumalad
  • Ateena tarkus
  • Kosmosemees

Ladina-Ameerika mängijad võivad selle verstapostitehingu kaudu pääseda ka Pragmatic Play reaalajas kasiinomängudele. Nad mängivad fännide lemmikmänge, nagu Live Sweet Bonanza CandyLand ja PowerUP Roulette. Arendaja on reastanud ka oma tavapärased lauamängud huvitavate keerutustega selle piirkonna mängijatele.

Lõpuks on Salsa Technologyl piiramatu juurdepääs Pragmatic Play virtuaalsele spordiraamatukogule. Selles uuenduslikus kollektsioonis on üksikasjalikud 3D-pildid sellistest tegevustest nagu hobuste ja hurtade võidusõit, jalgpall ja motosport.

Mitte kaua aega tagasi, Pragmaatiline mäng on sõlminud olulisi lepinguid reguleeritud uued kasiinosaidid Ladina-Ameerikas. Ettevõte osales ka hiljuti lõppenud Brasiilia iGaming Summit ja SiGMA Americas, võitnud kolm suurt auhinda.

Pragmatic Play Ladina-Ameerika operatsioonide asepresident Victor Arias ütles uut partnerlust kommenteerides:

"Oleme ülimalt põnevil, et saame teha koostööd Salsa Technologyga, et tuua Pragmatic Play sisu rohkemate mängijateni Ladina-Ameerikas kui kunagi varem. Oleme LatAmis seni näinud hüppelist kasvu, auhindu ja jätkuvat edu ning see samm võimaldab toome oma fantastilised mängud Salsa hõlpsasti kasutatavate lahendustega paljude teiste operaatoriteni. Oleme kindlad, et tulemused on hämmastavad!"

Salsa Technology turundus- ja müügijuht Eliane Nunes märkis omalt poolt:

"Pragmatic Play on vaieldamatult üks tunnustatumaid ja hinnatumaid teenusepakkujaid Ladina-Ameerikas, seega pole mõtet integreerida selle suurepäraseid pakkumisi meie platvormile. Töötame selle nimel, et tuua LatAmi piirkonda valdkonna parimad mängud ja meil on au, et saame nüüd pakkuda Pragmatic Play väljaandeid. Ootame tugevat ja edukat partnerlust."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised