Uudised

September 11, 2023

Red Rake Gaming saab litsentsi tegevuse alustamiseks Pennsylvanias

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Red Rake Gaming, juhtiv online-automaatide tarnija, teatab hea meelega oma tegevuse alustamisest Ameerika Ühendriikides Pennsylvanias. See juhtus pärast seda, kui Pennsylvania Gaming Control Board (PGCB) kontrollis ja kiitis ettevõtte heaks, et esitleda Keystone'i osariigis oma mängijakeskset suure jõudlusega sisu.

Red Rake Gaming saab litsentsi tegevuse alustamiseks Pennsylvanias

Pärast akrediteerimist käivitab Red Rake Gaming esimest korda riigis oma kasiinomängud. Ettevõte ütles ka, et on lähedal litsentside hankimisele mitmes teises Põhja-Ameerika jurisdiktsioonis.

Heakskiit saabub mitme aasta pärast Red Rake mängud pakkudes sotsiaalseid kasiinomänge üleriigiliselt. Praegu on ettevõtte loterii kasiinomängud saadaval paljudes riigi jurisdiktsioonides Ühendriigid.

Red Rake Gaming pakub nüüd oma kollektsioonis mitmesuguseid suure jõudlusega mängutüüpe ja funktsioone. Ettevõte kavatseb turule tuua parima jõudlusega online slotid ja muud mängud, sealhulgas žanrid Super Series ja Million Mays to Win.

The tarkvara arendaja on viimasel ajal aktiivselt laiendanud oma kohalolekut reguleeritud turgudel, sõlmides tehinguid uued online kasiino operaatorid. USA-s heakskiitmine tähendab, et selle sisu on nüüd saadaval enam kui 20 riigis, sealhulgas Bulgaarias, Šveitsis ja Leedus.

Hiljuti sõlmis Maltal asuv esmaklassiliste kasiinomängude tarnija lepingu a tehingu StarCasinoga tugevdada oma kohalolekut Belgias. Ettevõte andis ka välja Miljon Vegast, põnev videoautomaat, mis teleporteerib mängijad otse Las Vegasesse.

Nick Barr, Red Rake Gamingu tegevdirektor (Malta) kommenteeris:

"Me ei saaks olla rohkem elevil, et saime heakskiidu PA-s tegutsemiseks ja oleme juba näinud suurt nõudlust operaatorite poolt meie sisu järele üle kogu osariigi. Meil ​​on sama hea meel, et saame nüüd pakkuda mängijatele, kes on meie sotsiaalseid mänge nautinud. aastad, mil meil on võimalik Pennsylvanias pärisrahaga mängida. Oleme USA suhtes äärmiselt kindlad ja selle lahutamatu osa Red Rake Gamingu jätkuvas kasvus

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised