Relax Gaming lisab Trigger Studiosi oma Silver Bullet sisuprogrammi

Uudised

2023-05-15

Benard Maumo

Relax Gaming on täiendanud oma Silver Bulleti portfelli pärast koostööd kiiresti kasvava sisuarendajaga Trigger Studios. See koostöö tähendab, et Trigger Studiosi kasiinomängud on saadaval Relaxi Silver Bullet platvormil.

Relax Gaming lisab Trigger Studiosi oma Silver Bullet sisuprogrammi

Alates asutamisest 2022. aastal on Trigger Studios pühendunud käsitööle online kasiino mängud mis panevad mängijad põnevust tundma, püüdes samal ajal luua visuaalselt muljetavaldavaid slotikaid, millel on unikaalne ja teedrajav mehaanika. 

Suurepärane näide on Phoenix Up Cash, särisevalt kuuma visuaalide ja kütkestava esteetikaga pesa, mis tekitab iga pöördega kõrgendatud elevust. Ja selleks, et hoida mängijaid kaasates ja meelelahutuses, sisaldab Phoenix Up Cash unikaalset elementi, mis annab neile rullikutele ilmumisel tasuta voorud, mis toimivad täiendavate mängude käivitajana tasuta keerutusi.

Hiljuti sõlmitud leping Trigger Studiosi ja Relaxi vahel võimaldab Triggeril kasutada Relaxi muljetavaldavat kogumit maksimaalselt ära uute online kasiinode esmaesitlus. Samuti võimaldab partnerlus stuudiol pärast uute kasiinomängude käivitamist kiiresti jõuda laia publikuni erinevates jurisdiktsioonides.

Mida nad ütlesid

Shelley Hannah, Relax Gamingu kasiinotoodete direktor, rääkis Trigger Studiosi edust selles valdkonnas, märkides:

"Trigger Studios on pälvinud maine ainulaadsete tiitrite loomisega, mis haaravad mängijaid väga kaasa ja on kiiresti muutumas selles valdkonnas teerajajaks. Nende lisamine meie uusima Silver Bulleti partnerina on suurepärane riigipööre ja me teame, et operaatoritel on hea meel seda esitleda. nende mängude portfell."

Trigger Studio kaasasutaja Job Spiero teatas omalt poolt, et on au olla valitud Silver Bullet'i sisuprogrammi. Ta märkis, et Trigger Studios oli sellega rahul Lõdvestu mängimine tunnustas oma mängude loovat matemaatikat ja ideid ning kaasas stuudio oma programmi.

Spiero jätkas:

"Triggeris töötame selle nimel, et ergutada mängijaid, et neil ei oleks hetkekski igav, viies nad mängukogemuse osana uutesse kohtadesse. Selleks oleme loonud väljakutseid esitava matemaatika, mis täiustab meie sisu ja hoiab mängijad ootamise ajal kaasas. mängu järgmise sündmuse ootuses."

Relax Gamingust on saanud B2B turul vaieldamatu liider. Ettevõtet reguleerib ja sertifitseerib Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon, ning selle pühendumust tipptasemele on tunnustatud mitmete mainekate auhindade kaudu, nagu parim mobiilimängude tarkvara pakkuja EGR B2B auhindade jagamisel ja aasta kasiino/automaatide arendaja SBC auhindade jagamisel. 

Relax Gamingule kuulub ka Dream Drop Jackpot, kroonides kuu alguses oma kaheksandat miljonäri. Mänguarendaja ja tema stuudiopartnerite jackpot on saadaval peaaegu kõigis mänguautomaatides.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK