Uudised

August 28, 2023

Stakelogic esitleb oma uut pesa kasutajaliidest

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Juhtiv kasiinomängude tarnija Stakelogic on teatanud uuendatud kasutajaliidest (UI) oma enam kui 250 slotimängu jaoks. Ettevõte tutvustab uut välimust 9. novembril 2023, viies mängukogemuse meelelahutuse ja auhindade täiesti uuele tasemele.

Stakelogic esitleb oma uut pesa kasutajaliidest

See eesrindlik areng tähendab Stakeloogiline on astunud järjekordse sammu oma kasutajaliidese ja üldise mängijakogemuse parandamiseks. Ametlikus avalduses ütles ettevõte, et need täiustused tagavad sujuva teekonna läbi mängu.

The tarkvara arendaja lisas, et kasutajaliidese uuendamine on mängijatele tohutult kasulik. Ettevõtte auhinnatud mobiiliautomaatidega suhtlemisel saavad mängijad nautida kasutajasõbralikumat ja visuaalselt atraktiivsemat kogemust.

Ühtne mängukogemus kõikjal

Stakelogic ütles, et uuel välimusel on paindlik disain, mis sobib mängijate vajadustega erinevates seadmetes. Mängijad juures parimad uued online kasiinod naudib ühtset mänguliidest olenemata seadmest.

Lisaks kujundas ettevõte täielikult ümber trendikad Super Stake ja Buy Bonus funktsioonid, mis on osutunud mängijate lemmikuteks. See muudatus annab täiesti uue välimuse ja probleemivaba kogemuse, võimaldades mängijatel mängusiseseid elemente erinevalt uurida.

Lõpetuseks on mobiiliga mängimist eelistavatel mängijatel hea meel, et kasutajaliides on optimeeritud mobiilseadmetes hõlpsaks kasutamiseks. Kasutajasõbralik disain pakub neile tipptasemel mängukogemust nii liikvel olles kui ka kodus pausi pidades. 

Stakelogic on viimasel ajal oma sisukogu ümber kujundanud, püüdes iGamingu stseenis juhtpositsiooni haarata. Enne seda teadaannet avaldas ettevõte a uhiuus Live Casino fuajees, pakkudes kaasaegseid ja täiustatud kogemusi.

Stakelogici tegevjuht Stephan van den Oetelaar kommenteeris:

"Uuendatud kasutajaliidese abil seab Stakelogic uue standardi interaktiivsetele ja kaasahaaravatele mängukogemustele. See täiustus peegeldab meie pühendumust innovatsiooni ja tipptaseme pakkumisele nii mängijatele kui ka partneritele. Me ei jõua ära oodata, millal saame teile näidata, mis meil novembriks on. funktsioon, millega oleme kõvasti tööd teinud, et tagada selle vastukaja nii meie klientidele kui ka mängijatele! See raputab kindlasti tööstust!"

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised