Uudised

October 6, 2022

Suured punased lipud, mis viitavad uutele veebikasiinopettustele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Uutel kasiinoplatvormidel toimuvad pettused võivad hõlmata kõike alates maja eelise võltsimisest kuni isikuandmete varastamiseni. See võib tunduda hirmutav ja ähvardav, kuid kui mõistate, kuidas need petuskeemid toimivad, ei kasutata teid ära!

Suured punased lipud, mis viitavad uutele veebikasiinopettustele

Laienemine online kasiino mängud on enneolematu ja üha rohkem riike on hakanud nägema tööstuse majanduslikku kasu. See laienemine maksab aga võrguohutusele. Uute online kasiino saitide arv on plahvatuslikult kasvanud. Kuigi nende mängijatele pakutav mitmekesisus on hämmastav, tähendab see ka, et leidub mõningaid hoolimatuid saite, mis on lihtsalt väljas selleks, et võtta mängijatelt raha erinevate trikkide ja pettuste kaudu.

Aeglane väljavõtmise protsess

Kujutage ette: olete just lõpetanud uskumatu jooksu ja lihtsalt ootate, kuni raha teie kontole kajastub. Ootamine kestab päevi, nädalaid ja isegi kuid. Kuigi olete läbinud pika konto kinnitamise protsessi ja kinnitanud väljamakse, tundub, et kasiino lihtsalt ei taha raha maksta.

See on levinud veebipettus. Kasiinod hakkavad maksma õigel ajal, kuid maksed muutuvad aeglaselt keerulisemaks ja nende kontol kajastamine võtab kauem aega. Nad ütlevad sageli, et see on seotud tingimustega, millega olete nõustunud.

Üks parimaid viise selle vältimiseks on lugeda kasiinofoorumite arvustusi ja kuulata teiste inimeste kogemusi. Samuti peaksite veenduma, et on olemas mitmeid väljamaksevõimalusi.

Ebamugav tunne, kui teilt küsitakse liiga palju isikuandmeid

Halva kvaliteediga kasiinodel ei ole teie teabe kaitsmiseks õigeid turvameetmeid. Otsige alati turvalisi saite, mille URL-is on "https", ja ärge kunagi avaldage isiklikke andmeid, nagu sotsiaalkindlustuse numbreid, ID-numbreid või üksikasjalikku pangateavet.

Kui uus online kasiino küsib isikuandmeid, mis võivad teid ohtu seada, ärge andke seda neile!

Isikuandmete vargus on üks tõsisemaid ja levinumaid pettusi Internetis, kuid igal mainekas mänguettevõttel on teie kaitsmiseks turvameetmed.

Puudub klienditeenindus või võimalus nendega ühendust võtta

Ebausaldusväärsed kasiinod ei taha, et saaksite nendega ühendust võtta ja küsida, kus teie raha on. Parimatel saitidel on mitu ööpäevaringset klienditoe valikut. See hõlmab võimalust neile nii päeva kui ka öö jooksul otse helistada, meilida või vestelda.

Kui te ei leia veebikasiinoga ühenduse võtmiseks palju võimalusi või kui teil on raskusi nende reklaamitavate kontaktivõimaluste leidmisega, võib see olla tõsine punane lipp.

Kui saidi klienditeeninduse üle kaebavad negatiivsed arvustused, tehke targalt… hoidke sellest eemale.

Boonused, mis on lihtsalt liiga head, et neid uskuda

Paljud kasiinod pakuvad registreerumist või tervitusboonused, aga kui tehing tundub liiga hea, et tõsi olla, siis tõenäoliselt see nii ongi! Enamik boonuseid, mis nõuavad raha sissemaksmist enne boonuse saamist, on lihtsalt pettus.

Seda tüüpi võrgupettused on üksikasjalikud ja läbimõeldud. Võib tunduda, et kavatsete seda teha saada oma boonus lõpuks. Sellegipoolest on protsess sageli tahtlikult keeruline ja pikk ning selle tulemusena loobub enamik inimesi poole pealt ja kaotab oma hoiuse.

Vaadake saite, millel on eripakkumised ja boonused, mis nõuavad sissemakset. Parimal uuel kasiino veebisaidil on mängijate meelitamiseks piisavalt muid stiimuleid ja see ei pea lootma petturlikele sissemakseskeemidele.

Kokkuvõtteks, enne kui hakkate oma isikuandmeid esitama, lugege arvustusi ja uurige. Kasiinoarvustuste lugemiseks külastage meie kasiinode loendeid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised