Wazdan suurendab kohalolekut Hollandis Bingoal Deal'iga

Uudised

2023-04-12

Benard Maumo

Wazdan, Euroopa juhtiv mängude pakkuja, teatas pärast Bingoaliga lepingu sõlmimist oma turu ulatuse laiendamisest Hollandis. See operaator on hasartmänguäris tegutsenud üle kahe aastakümne, pakkudes võrgu- ja maapealseid hasartmänguteenuseid. 

Wazdan suurendab kohalolekut Hollandis Bingoal Deal'iga

Lepingu tingimuste kohaselt annab Wazdan kogu oma teenindusaegade kollektsiooni Bingoalile reguleeritud Hollandi turul. Esimene Bingoalis käivitatav partii sisaldab Wazdani kõige populaarsemaid väljaandeid, näiteks:

  • 9 münti 1000 väljaanne
  • 9 lõvi
  • Black Horse Deluxe
  • Põlevad tähed 3
  • Põlev päike
  • 9 Põlevad draakonid
  • 9 põlevat tähte

Teine osa sisaldab veel kuut Wazdani kõige tulusamat tiitlit.

Neile, kes teavad, ei ole Wazdani tiitlid lihtsalt ükski teine kasiinomäng. Need mängud sisaldavad uuenduslikke seotust suurendavaid mehaanikaid, nagu Hold the Jackpot, Cash Infinity, Collect to Infinity ja Sticky to Infinity.

2022. aasta märtsis sai Wazdan Hollandi mängulitsentsi, mis võimaldas ettevõttel piirkonnas areneda tänu mitme kaubamärgi lepingule Play Northiga.

Wazdani ärijuht Andrzej Hyla väljendas heameelt pakkuda Bingoalile, oma uusimale Hollandi partnerile, mõned oma viimastest tiitlitest ja tiitlitest enim mängitud mängud.

"Tehing võimaldab meil jätkata oma seotust suurendavate mängude pakkumist reguleeritud Euroopa turgudel ja täita meie ärilist visiooni," kommenteeris Hyla. 

Dany Salmon, Bingoali kasiino tootejuht, ütles omalt poolt, et ettevõte keskendub koostööle loominguliste tarnijatega, et pakkuda oma mängijatele parimat saadaolevat kasiinomängu valikut. Ta ütles, et see ilmneb nende viimasest partnerlusest Wazdaniga.

Bingoali tehing saabub vaid päev pärast seda, kui sisutarnija teatas partnerlusest Reevoga Rumeenias. See partnerlus hõlmab Wazdani enam kui 150 mängu, sealhulgas tipptegijaid, nagu Burning Sun, Sizzling Eggs ja Magic Spins. Enne seda lepingut oli ettevõte sõlminud mitu tarnijalepingut parimad online kasiinod Eestis, Hispaanias ja Šveitsis.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised