Uudised

April 12, 2023

Wazdan suurendab kohalolekut Hollandis Bingoal Deal'iga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wazdan, Euroopa juhtiv mängude pakkuja, teatas pärast Bingoaliga lepingu sõlmimist oma turu ulatuse laiendamisest Hollandis. See operaator on hasartmänguäris tegutsenud üle kahe aastakümne, pakkudes võrgu- ja maapealseid hasartmänguteenuseid. 

Wazdan suurendab kohalolekut Hollandis Bingoal Deal'iga

Lepingu tingimuste kohaselt annab Wazdan kogu oma teenindusaegade kollektsiooni Bingoalile reguleeritud Hollandi turul. Esimene Bingoalis käivitatav partii sisaldab Wazdani kõige populaarsemaid väljaandeid, näiteks:

  • 9 münti 1000 väljaanne
  • 9 lõvi
  • Black Horse Deluxe
  • Põlevad tähed 3
  • Põlev päike
  • 9 Põlevad draakonid
  • 9 põlevat tähte

Teine osa sisaldab veel kuut Wazdani kõige tulusamat tiitlit.

Neile, kes teavad, ei ole Wazdani tiitlid lihtsalt ükski teine kasiinomäng. Need mängud sisaldavad uuenduslikke seotust suurendavaid mehaanikaid, nagu Hold the Jackpot, Cash Infinity, Collect to Infinity ja Sticky to Infinity.

2022. aasta märtsis sai Wazdan Hollandi mängulitsentsi, mis võimaldas ettevõttel piirkonnas areneda tänu mitme kaubamärgi lepingule Play Northiga.

Wazdani ärijuht Andrzej Hyla väljendas heameelt pakkuda Bingoalile, oma uusimale Hollandi partnerile, mõned oma viimastest tiitlitest ja tiitlitest enim mängitud mängud.

"Tehing võimaldab meil jätkata oma seotust suurendavate mängude pakkumist reguleeritud Euroopa turgudel ja täita meie ärilist visiooni," kommenteeris Hyla. 

Dany Salmon, Bingoali kasiino tootejuht, ütles omalt poolt, et ettevõte keskendub koostööle loominguliste tarnijatega, et pakkuda oma mängijatele parimat saadaolevat kasiinomängu valikut. Ta ütles, et see ilmneb nende viimasest partnerlusest Wazdaniga.

Bingoali tehing saabub vaid päev pärast seda, kui sisutarnija teatas partnerlusest Reevoga Rumeenias. See partnerlus hõlmab Wazdani enam kui 150 mängu, sealhulgas tipptegijaid, nagu Burning Sun, Sizzling Eggs ja Magic Spins. Enne seda lepingut oli ettevõte sõlminud mitu tarnijalepingut parimad online kasiinod Eestis, Hispaanias ja Šveitsis.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised