Loetelu 10 uutest turvalistest Apple Pay online-kasiinodest

Üks põhjusi, miks Apple Pay uued kasiinod on populaarsed, on mugavus. Rahaülekande teenus pakub kiireid ja turvalisi sissemakseid uutes veebikasiinodes. Siit lehelt leiate lisateavet ja, mis kõige tähtsam, parimaid uusi kasiinosid, mis aktsepteerivad Apple Payd.

Apple Payga on Internetis palju uusi kasiinosid. CasinoRank on loetlenud kõik parimad Apple Pay uued kasiinod, et mängijad ei peaks riskima teistes uutes veebikasiinodes, mida haldavad hoolimatute pakkujate.

Loetelu 10 uutest turvalistest Apple Pay online-kasiinodest
Apple Pay kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Apple Pay kohta

Apple Pay on mobiilimakse ja e-rahakott, mille omanik on Apple Inc. Teenus asendab sularaha ja füüsilisi kaarte ning võimaldab kasutajatel teha iOS-i mobiilirakenduse makseid, veebipõhiseid makseid (Safari kaudu) ja isiklikult makseid. Apple Pay on toetatud iPhone'ides, iPadides, Apple Watchis ja Macis. Kahjuks ei saa seda Android-seadmetes kasutada.

Kas Apple Pay on populaarne?

Apple Pay käivitati esmalt Ameerika Ühendriikides, kuid täna on see saadaval paljudes teistes riikides. Suurim kasutajate arv on aga endiselt USA-s. Apple Pay on suurim poes müüdav mobiilirahakoti bränd. Tänapäeval on sellel üle 507 miljoni kasutaja kogu maailmas. Apple Pay populaarsust võib seostada mitme teguriga.

Esiteks on Apple Pay usaldusväärne kaubamärk. Selle omanik on Apple Inc., üks maailma suurimaid kaubamärke. Rahaülekandeteenust aktsepteerivad miljonid kaupmehed, sealhulgas uued online kasiinod.

Teine Apple Pay populaarsuse põhjus on kiired tehingud. Uued kasiinohuvilised soovivad makseviisi, mis töötleb sisse- ja väljamakseid koheselt – seda teeb Apple Pay. Apple Pay on samuti lihtne kasutada, kuna see on toetatud seadmetesse sisse ehitatud. Lõpuks on see üks turvalisemaid rahaülekandeteenuseid, mida uued kasiinomängijad saavad kasutada.

Sissemakse Apple Payga

Apple Pay on üks eelistatud sissemaksemeetodid uutes kasiinodes nii mängijate kui ka kasiinooperaatorite poolt. Raha sissemaksmiseks peavad kasiinosõbrad esmalt leidma uue kasiino Apple Payga, kuna kõik uued kasiinod pole selle rahaülekandeteenusega koostööd teinud.

Järgmine samm on Apple Pay seadistamine ja ühendamine krediit- või deebetkaartidega. Apple Pay töötab kõigi populaarsete kaartidega, sealhulgas MasterCard, Interac, American Express, Avasta, Maestro, Visa, Cartes Bancaires, Mir ja Girocard.

Kuidas hoiustada

Allpool on samm-sammult juhend selle kohta, kuidas teha sissemakseid uutesse kasiinodesse, kasutades Apple Payd:

Samm 1: Logige sisse uuele kasiinokontole ja minge jaotisse PANGAANDUS / KASA.

2. samm: valige sissemakseviiside loendist Apple Pay ja sisestage summa.

3. samm: Pärast Apple Paysse suunamist sisestage kõik Apple Pay mandaadid ja viige tehing lõpule.

Pange tähele, et kasiinooperaatorid on kehtestanud minimaalse ja maksimaalse sissemakse limiidi. Enamik minimaalseid sissemakse limiite on 10 dollarit või samaväärne summa, samas kui sissemakse ülempiir võib ulatuda 10 000 dollarini. Pange tähele ka seda, et Apple Pay nädala ülempiir on 10 000 dollarit, seega on see maksimaalne summa, mida mängijad saavad nädalas sissemakse teha.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask