Loetelu 10 uutest turvalistest Google Pay online-kasiinodest

Google Pay on hiljuti taaskäivitatud paljude uute ja uuenduslike funktsioonidega, sealhulgas puudutusega maksmiseks ja võrdõigusmaksed. Google Pay on saadaval nii Androidi kui ka Apple'i (iOS) seadmetes (sh telefonides, tahvelarvutites ja kellades). See muudab Google Pay ideaalseks makseplatvormiks ka uutele veebikasiinodele.

See on digitaalne rahakott, mis võimaldab teha viipemakseid paljudel platvormidel ja püüab konkureerida mitte ainult sarnaste võrgukontaktideta makseviisidega, vaid ka veebipankadega. See teeb seda teatud pankadega sünkroonimise teel, mis võimaldab teil Google Pay rakenduse kaudu panka teha, võimaldades teil sujuvamaks muuta oma Interneti-panganduse portfelli Google Payga ja mis tahes veebioste või platvorme, näiteks laadida raha uuele veebikasiino kontole, pakkudes kiire ja lihtne ülekanne, mis võimaldab mängijatel sujuvalt mängida.

Loetelu 10 uutest turvalistest Google Pay online-kasiinodest
Teave Google Pay kohtaDeposiit Google Payga
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Teave Google Pay kohta

Nagu nimigi viitab, on Google Pay välja töötanud Google, juhtiv Interneti-põhistele toodetele ja teenustele spetsialiseerunud tehnoloogiaettevõte, mistõttu on mõistlik, et see oleks ideaalne makseviis kasutamiseks koos uued online kasiinod.

Google Pay on kiiresti laieneva Google'i uusim pakkumine. Google asutati 1998. aastal ja on sellest ajast alates jätkanud plahvatuslikku kasvu, olles algselt Interneti-otsingumootorite sünonüümiks ning viimasel ajal ka telefonide ja tahvelarvutite operatsioonisüsteemide, meiliserverite, pilvesalvestusruumi, veebibrauserite, veebipõhise reklaamimise, kaartide ja nimekiri täieneb jätkuvalt.

Google Pay ilmus algselt 2011. aastal Google Walleti nime all ja seejärel 2015. aastal Android Payna. Need kaks platvormi ühendati 2018. aastal, et luua Google Pay, misjärel kujundati see ümber, et luua Google Pay, nagu me seda praegu tunneme.

Google Pay on praegu saadaval 42 riigis üle maailma, näiteks Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis, Austraalias, Hongkongis, Uus-Meremaal, Jaapanis, Venemaal ja Kanadas. See tähendab, et uued online kasiinod üle maailma saavad selle lisada makseviisina, et meelitada ligi mängijaid paljudest erinevatest riikidest.

Deposiit Google Payga

Raha deponeerimine veebikontole, näiteks sissemakse uude online-kasiinosse, on lihtne ja probleemivaba.

Kõigepealt peate kontrollima, kas teie pank ühildub Google Payga, kuid kõik suuremad pangad 42 riigis, kus Google Pay on saadaval, on seotud.

Google Pay töötab seadmes rakendusena, kus kasutaja lisab rakendusse oma kaardi või pangakonto andmed. Kasutaja saab seejärel lihtsalt puudutada, et maksta, kasutades oma seadet füüsiliste ostude tegemiseks, või kasutada seda veebiostude eest tasumiseks kõikjal, kus kuvatakse logo „Osta G Payga”. See on eriti kasulik uute veebikasiinode puhul, kuna seda on lihtne kasutada, kuna te ei pea oma kaardiandmeid iga kord uuesti sisestama, kui soovite raha laadida, ja lisaks pakub see suuremat turvalisust.

Kui olete Google Payga ühe korra makse teinud, saate seda teavet tulevaste sissemaksete jaoks uuesti kasutada, valides selle vaikemakseviisiks. See võimaldab kiireid ja sujuvaid sissemakseid teie uuele online-kasiino kontole, kui soovite raha täiendada mängida uusi populaarseimaid kasiinomänge.

Kuna Google Pay on otse teie kaardi või pangakontoga seotud, pole päevalimiiti, välja arvatud juhul, kui sellele konkreetsele kaardile või kontole on juba seatud limiit, mis võimaldab katkematut mängimist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask