Mängud

April 11, 2023

Mida teha ja mida ei tohi uute kasiinomängude mängimisel

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Hasartmängud on olnud trendikad aastakümneid ja nüüd on võrguhasartmängud üks parimaid meelelahutuse vorme. Miljonid mängijad mängivad uusi kasiinomänge ja paljud neist on alles algajad. Oleme näinud, kuidas paljud algajad teevad levinud vigu, mida enam teha ei tohiks. Kuid nüüd ei pea nad enam muretsema.

Mida teha ja mida ei tohi uute kasiinomängude mängimisel

Kui tahad teada, mida uusi kasiinomänge mängides teha ja mida mitte, siis oled jõudnud õigesse kohta. Selles artiklis räägime teile, mida saab ja mida ei tohi uute kasiinomängude mängimisel. Niisiis, alustame aega raiskamata.

Uute kasiinomängude mängimise kohustused

Valige parim kasiino

Paljud mängijad teevad vea, kui nad ei vali usaldusväärset kasiinot, mis läheb neile maksma. Paljud inimesed ootavad, et sisestaksite oma pangaandmed lihtsalt pettuse sooritamiseks. Selles aspektis peate olema ettevaatlik, hoolimata sellest. Selleks peate valima usaldusväärse kasiino, millel on suurepärane maine. Kui teil on kasiino suhtes kasvõi üksainus kahtlus, soovitame selles mitte mängida ja valida kasiino, mida saate täielikult usaldada.

Parima kasiino valimine on esimene asi, mida teha. Aga kuidas valida usaldusväärne? Noh, sa pead lugema tingimusi, ülevaateid, kontrollima, kas kasiino on litsentsitud või mitte, kontrollige makseviise, kontrollige mänguteeki ja lõpuks vestlustuge. Seda tehes on sul võimalik leida endale mängimiseks hea kasiino.

Hallake oma pangarolli

Pärast usaldusväärse kasiino leidmist pole kõige olulisem asi, mida teha, vaid hallata oma raha. Enamik hasartmängijaid isegi ei kaalu oma rahade haldamist, mistõttu kaotavad nad lõpuks rohkem. Bankrolli haldamata jätmine toob kaasa suurema kahju, kuna teil pole plaani paika pandud ja kulutate rohkem, kuna eeldatavaid kulutusi pole. Seega, et oma kaotust piirata, peate oma pangarolli haldama, mis pole tegelikult üldse keeruline.

  • Mängijad peavad lihtsalt määrama limiidi, kui palju nad kasiinos päevas, nädalas ja kuus kulutavad. Pärast seda peate oma seatud plaanile pühenduma. 
  • Ärge kunagi ületage oma piire ja te naudite ennast kindlasti rohkem, sest kõik on seotud naudinguga.

Kasutage boonuseid ja tasuta keerutusi

Ära jäta kunagi vahele mis tahes boonus, mida kasiino pakub sina, kuna saad neid boonuseid ära kasutada ja põhimõtteliselt saad sa lihtsalt mängida tasuta. Boonused nõuavad küll kõige vähem raha kulutamist, kuid need on seda väärt. Mõned neist on deposiidiboonused puuduvad, mis on üsna tulusad.

Boonused võivad aidata teil suurendada oma rahasummat ja pakkuda teile mängimiseks rohkem raha. Niipea kui need pakkumised kättesaadavaks muutuvad, kasutage neid kindlasti ära. 

  • Enne nende hüvede kogumist lugege aga kindlasti üle nendega kaasnevad tingimused ja piirangud. 
  • Samuti pidage meeles, et kui võtate nendest kampaaniatest kasumi välja, peate võib-olla täitma läbimängimispiiranguid või muid kriteeriume.

Õppige mängureegleid

Peate alati kontrollima iga mängu reegleid, mida kavatsete mängida, kuna see on üks olulisemaid asju, mida teha. Sest kui sa reegleid ei õpi, siis kuidas sa mängid?

Reeglid sisaldavad mängu olulisi aspekte, panustamisjuhiseid, võiduliinide arvu ja palju muud. Enne mängimist veenduge, et mõistate mängu õigesti, et vältida kogu oma raha kaotamist. Loomulikult te ei taha, et see juhtuks. Seetõttu on tavaliselt soovitatav enne mängimist tutvuda põhiliste mänguseadustega.

Uute kasiinomängude mängimise keelud

Ärge võtke tarbetuid riske

Lihtsus, millega võite mõne sekundiga kogu oma raha kaotada, võib üllatada neid, kes pole kunagi online-kasiinomänge mänginud. Võite kaotada liiga palju ainult ühe halva otsusega. Soovitame selliste olukordade vältimiseks alustada väikesest investeeringust ja vältida kohe riskide võtmist.

Kui teil on piiramatud rahalised vahendid, võite teha, mida soovite, kuid enamik inimesi seda ei tee. Parem on alustada tagasihoidlikult ja mängus edenedes oma investeeringuid järk-järgult suurendada. Eksperdi jaoks on riskide võtmine arusaadav, kuna nad teavad, mida teevad ja igal liigutusel on oma tähendus. Niisiis, sa pead jõudma sellele tasemele ja siis võid võtta riske, kuid jällegi mitte kunagi võtta tarbetuid riske, sest see ei tasu end üldse ära.

Ärge jahtige oma kaotusi

Ärge kunagi jahtige uusi kasiinomänge mängides oma kaotusi, sest see on kõige rumalam asi, mida inimene teha saab. Võite kaotada oodatust rohkem ja see võib olla masendav, kuid selle tagaajamine pole lahendus. 

  • Pole hullu, kui olete kaotanud rohkem, kui olete teeninud.
  • Teisel päeval saate jätkata tasakaalustatud bankrolliga.
  • Kui otsustate oma kaotusi jahtida, kaotate lõpuks veelgi rohkem, mis oleks hullem.

Muidugi ei tahaks te halvima stsenaariumiga silmitsi seista, nii et selle vältimiseks peate säilitama rahuliku pea ja mitte kunagi oma kaotusi taga ajama. Ärge kunagi laske oma emotsioonidel segada ja mõelge uusi kasiinomänge mängides alati loogiliselt.

Ärge panustage summale, mida te ei saa endale lubada kaotada

Üks olulisemaid asju, mida uusi kasiinomänge mängides meeles pidada, on mitte kunagi panustada summale, mille kaotamist sa endale lubada ei saa. Ärge kunagi mängige rahaga, mida ei peaks hasartmängudele kulutama. Kasutage ainult summasid, mida saate endale lubada kaotada, sest alati on võimalus, et võite kaotada raha, millega mängite.

Selle vältimiseks peate oma pangarolli haldama, nagu varem öeldud.

Ärge mängige palju erinevaid uusi kasiinomänge.

Ärge kunagi mängige raha eest kasiinos rohkem kui 2 või 3 mängu. Paljud inimesed teevad selle vea, et mängivad rohkem mänge ja kaotavad lõpuks kõik. Põhjus on selles, et te pole ühtki neist õppinud ja mängite palju rohkem mänge, millele teie keskendumisvõime ei kuluta. 

  • Algajana valige üks mäng ja meisterdage see esmalt tasuta versiooni mängides. 
  • Kui olete valmis, liikuge edasi tasulisele versioonile ja seejärel mängige oma rahaga.

Võimalik, et te ei saa kohe võita, kuid ühel hetkel võidate kindlasti. Seega valige lihtsalt üks mäng ja meisterdage see täielikult ning kui teil on sellest igav, saate valida mis tahes muu teid huvitava mängu ja korrata kogu protsessi. Nii saate mängu täiel rinnal mängida ja saate rohkem raha teenida.

Järeldus

See on kogu teave, mida vajate mängida uusi kasiinomänge. Järgige kindlasti neid juhiseid, mida tohib ja mida ei tohi teha, sest need on teile väga kasulikud. Nende rakendamine aitab teil mänge tõhusamalt mängida. Niisiis, jätkake ja valige mäng, mida soovite hallata, ja rakendage selles artiklis käsitletud punkte.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised