Armadillo Studios debüteerib oma esimese mänguautomaadiga: 15 vöölast

Slots

2022-04-06

Katrin Becker

Armadillo Studios asutati 2021. aastal Floridas Miamis. Kuid see looja haaras pealkirjad, kui ta teatas 15 Armadillo ametlikust turuletoomisest USA-s. Kuigi Armadillo stuudiod on iGamingu areenil uued, tõestab nende uusim väljalase, et neil on kõik, mis on vajalik, et olla online slottide meres liider. See mäng on tugevdanud oma positsiooni nende seas maailma parimad online slotimängud kaasahaarava keskkonna ja elulaadsete loomade pärast.

Armadillo Studios debüteerib oma esimese mänguautomaadiga: 15 vöölast

Algusest peale on arendajad teinud tahtlikke jõupingutusi tagamaks, et iga keerutus pakuks värsket kogemust. See 5x3 videopesa on nüüd "uus laps blokis" ja soovib selle suure volatiilsuse aspekte ühendada Evergladesi loomuliku iluga.

15 Armadillos on mängija tagasituleku (RTP) väärtus 94,7%, mis on selle standardite jaoks helde. Lisaks ühendab see viie rulliga, kolmerealine ja 253-suunaline slotimäng erinevaid sümbolikogusid, mis pakuvad mängijatele lummatud võimalusi.

Praegusel kujul on Spearhead Studiosil mängu ainuõigus levitada. Ja nad on oma tegemistes teinud suurepärast tööd, arvestades, et mäng on juba sertifitseeritud kuuel rahvusvahelisel turul.

Mängu üksikasjad

15 Armadillos sisaldab erinevaid funktsioone, nagu viis tasuta spinni valikut, sümbolite kogud, korduskeerutused ja Armadillo link. Seega pakutakse mängijatele mitmesuguseid jõulisi funktsioonikombinatsioone, mis viivad iga seansi tundmatute kogemusteni.

Tavalises mängus kasutavad mängijad sümbolite kogusid ja tulusaid boonuseid. Alustades metsikutest kordusspinnidest, saab iga mängija, kes saavutab ühe või mitu wildi, pärast kõigi võitude maksmist uuesti keerutuse. Veelgi enam, kui vähemalt üks metsik satub uuesti keerutuse ajal rullikutele, saab mängija uue korduskeerutuse. Ja kui pärast korduskeerutuste lõppemist on rullikutel vähemalt kolm wildi, siis käivitub mängu boonusfunktsioon.

15 Armadillos pakub mängijatele võimalust korduvalt võita, tänu metsikutele korduskeeramistele, võimalust pärast järjestikuseid võitu loomalikule jõule tugineda ning Armadillo Linki (mängu 10 000-kordne jackpot) aktiveerimise võimalust. Teiste silmapaistvate funktsioonide hulka kuuluvad American Eagle'i ja Otteri tasuta keerutused.

Tegevjuhi kommentaar

David Stoveld, Armadillo Studiosi tegevjuht, soovis kiita nende edu paljudest teenindusaegadest ühe teerajajana. Samuti rõhutas tegevjuht Evergladesi seade olulisust, mis andis veelgi tooni stuudio uuenduslikule lähenemisele, kus kasutatakse loomulikke omadusi, et anda slotikatele pulseeriv ja rahuldust pakkuv kogemus.

Veelgi olulisem oli Armadillo Studio pühendumus pakkuda rohkem omalaadseid tiitleid. Jaanuar on olnud ettevõtte jaoks unistuste täitumise aasta, kuid see tähistab alles esimest paljudest headest tulevastest kuudest, mille järgnev Egiptuse kuninganna tiitel peaks jõudma lähikuudel pealkirjadesse.

Meeskonna pühendumus muljetavaldavate teenindusaegade pakkumisele püsib jätkuvalt kursis. Hiljutine partnerlus Amanda Nunesiga võis näha, et stuudio dokumenteerib selle Brasiilia segavõitluskunstniku viljakat karjääri slotimängus. Usaldusväärsete aruannete kohaselt võidakse see mäng välja anda hiljem 2022. aastal.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK