Slots

February 22, 2023

Pragmatic Play mänguautomaat Wild Wild Riches saab Megawaysi mootori

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

2020. aasta septembris käivitatud Wild Wild Riches on online-kasiinomängijate seas juba hitt. Kuid tundub, et Pragmatic Play pole rahul pärast otsust muuta see Big Time Gamingu Megawaysi mootori lisamisega veelgi võimsamaks. 

Pragmatic Play mänguautomaat Wild Wild Riches saab Megawaysi mootori

Mängu esimest osa mängiti 3-3-4-4-4 formaadis 576 võiduviisiga. Pragmatic Play kavatseb seda fännide lemmiku tiitlit veelgi paremaks muuta, tutvustades tänu Megawaysi mootorile tuhandeid võiduviise. 

Nagu oodatud, toimub tegevus kuuel dünaamilisel rullikul. Igal rullikul on mängijad parimad uued online kasiinod võib leida 2-7 sümbolit, seega tuhandeid võiduviise. 

Rääkides sümbolitest, Pragmaatiline mäng ei too sisse ulatuslikke muudatusi, valides ikoone esialgsest käivitamisest alles hoidma. Saadaolevate sümbolite hulgas on ristikud, seened, piibud, kuninglikud kaardid ja palju muud.

Samal ajal võib mängu wild-sümbol ilmuda kahele esimesele rullikule, et aidata mängijatel võita suuremaid võite ja koguda koheselt rahalisi preemiaid. Kuid auhinna võitmiseks peab wild-sümbol olema kahel esimesel rullikul, mille rahasümbolid kuvatakse kolmandal rullikul või mõnel muul külgneval rullikul. Nende rahasümbolitega võib kaasneda kuni 250-kordne jackpoti auhind.

See pole veel kõik, mida sellel mänguautomaadil pakkuda on. Kui boonusscatter sümbol satub kolmandale rullikule, tasuta keerutused aktiveeritakse. Seejärel saavad mängijad koguda pakutud tasuta keerutusi või mängida hasartmängu, et rohkem võita. Pange tähele, et boonusvoorude ajal ilmuvad tõenäolisemalt wildid ja rahasümbolid, mis suurendavad võiduvõimalusi.

Uus slotimäng tuleb kiiresti pärast Fire Archeri ja Peak Power Club Tropicana edukaid väljalaseid. Pragmatic Play pakub praegu üle 300 slotika, millest mõned on võitnud mitmeid auhindu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Revolutsiooniline mängimine Novomaticu VIP X-seeriaga
2024-02-14

Revolutsiooniline mängimine Novomaticu VIP X-seeriaga

Novomatic