Slots

March 13, 2022

Progressiivse jackpoti mänguautomaatide võitjatelt saadud õppetunnid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Slotimängijad unistavad vähemalt korra elus suure võidu saavutamisest. Selleks on palju võimalusi: väga muutlike mänguautomaatide ja progressiivsete teenindusaegade jackpottide mängimine. 

Progressiivse jackpoti mänguautomaatide võitjatelt saadud õppetunnid

Seega, kuigi mänguautomaatide tulemused on täiesti juhuslikud, on mõned mängijad endiselt veendunud, et neil on hea võimalus võita tohutu progressiivne slotikate jackpot, kui nad mõistavad, kuidas seda teha.

Enne progressiivsete jackpottide võitmise võimalike viiside vaatamist on soovitatav mõista, mida need endast kujutavad. Nagu nimigi viitab, on progressiivsed jackpotid kasiinomängud, mis pakuvad aina suuremat jackpoti summat kuni mängija võiduni, mil need lähtestatakse teatud etteantud väärtusele, mis on tavaliselt jackpotile omane. Tavaliselt, mida kauem jackpot jääb välja võtmata, seda kõrgemale see tõuseb.

Kuidas võita progressiivne jackpot

Progressiivseid jackpotte saab lisada erinevatele kasiinomängudele, tavaliselt slotikatele. Loomulikult ei valmista koosseis paljudele mängijatele tavaliselt muret. 

Tähtis on jackpoti suurus, sobivus ja, mis kõige tähtsam, võimalus olla strateegiline. Sellegipoolest on siin mõned nõuanded selle kohta, mida on vaja progressiivsete jackpotide võiduvõimaluste parandamiseks.

Valige mängud hoolikalt

Õigete mänguautomaatide pealkirjade valimine on sama oluline kui kasiino valimine. Kuigi ridade vahelt lugemine võib olla raske, eriti algajatele, kuid jackpoti mängude valimisel kehtivad järgmised juhised:

  • Kolme rullikuga mänguautomaadid pakuvad suuri võiduvõimalusi, aga ka kiireid kaotusi
  • Pick'em boonustega mänguautomaadid pakuvad suuremaid võiduvõimalusi
  • Mängige tasuta keerutustega mänge

Proovige minimaalseid panuseid

Kõigil progressiivsete slotikatega jackpotidel pole rangeid või kõrgeid läbimängimisnõudeid. See tähendab sisuliselt, et mängijad peaksid otsima jackpotte, mida saab aktiveerida minimaalse summa mängimisega. Siiski on juhtumeid, kus mängijad peavad panustama maksimaalsete müntidega. Vastasel juhul võivad nad lihtsalt aidata teistel võita.

Otsige väiksemaid jackpotte

Kuigi iga jackpoti mängija soovib võita nii palju kui võimalik, on alati soovitatav keskenduda väikestele jackpotidele. Põhjus on selles, et väikesed jackpotid kipuvad välja maksma sagedamini kui mitme miljoni suurused. Kuigi tohutu jackpoti otsimine võib olla ahvatlev, peaks iga kalkuleeriv panustaja õppima oma soove ohjeldama.

Vaadake RTP-d

Kuigi võib olla ahvatlev hüpata esimesse progressiivsesse jackpotti, mis lubab miljoni dollari suurust võitu, soovitatakse jackpoti mängijatel pöörata tähelepanu RTP väärtustele. Võimaluse korral peaksid mängijad mängima slotikate jackpote 95% või kõrgemate masinatega.

Määra piirangud

See on ilmselt ilmselge nõuanne, kuid see võib osutuda kõige olulisemaks. Iga mängija, kes soovib peamist jackpoti võita, peaks tagama oma piiride tundmise. See läheb kaugemale kui eelarve; see tähendab ka panuste tegemise aja jälgimist.

Kasutage boonuseid

Enamik online kasiinosid korraldab uute mängijate tervitamiseks ja olemasolevate premeerimiseks sooduskampaaniaid. Jackpoti mängijad peaksid neid stiimuleid kiiresti ära kasutama. Boonusrahaga slotikate mängimine tuleb kasiino läbimängimisnõuete täitmisel kasuks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised