Uudised

October 16, 2023

Angela Goodwin määrati teadusmängude juhirolli

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Scientific Games teatas Angela Goodwini määramisest ettevõtte kõrgelt hinnatud kiirmängude haldamise programmi tegevust jälgima. Goodwinist sai 2007. aastal Scientific Games liige, kus ta on praegu SGEP operatsioonide asepresidendi ametikohal. 

Angela Goodwin määrati teadusmängude juhirolli

Üle 16-aastase professionaalse taustaga on tal laialdased teadmised loterii kiirtoodete valmistamise ja haldamise vallas. Scientific Gamesi täiustatud partnerlusprogramm pakub kiirmängude portfellide igakülgset haldamist enam kui 20 partnerloteriikorraldajale. SGEP-programmid jälgivad kiirtooteid, mille aastane müügiväärtus on kogu maailmas 39,6 miljardit dollarit.

John Schulz, Ameerika ja globaalsete kiirtoodete president Teaduslikud mängud: 

"Angelal on kaasasündinud juhtimisoskused, terviklik juhtimisfilosoofia ja sügav arusaam meie SGEP-i tegevusest. Eeldatakse, et need omadused võimaldavad tal pakkuda strateegilist visiooni programmi arendamiseks ja hõlbustada meie loteriiklientide kasvu, suurendades vastutustundlikult loterii klientide tegevust. kiirtooted."

Alates selle loomisest 1985. aastal on SGEP programmid pidevalt arenenud. Need programmid aitavad loterii korraldajad oma tooteportfelli täiustamisel, pakkudes selliseid teenuseid nagu portfelli haldamine ja mängukujundus. Lisaks kasutavad nad optimeerimiseks andmepõhist analüütikat, täiustatud logistikat, litsentsitud bränditeenuseid ning jaemüügi- ja turundustuge loterii operatsioonid. Ettevõte kavatseb laiendada oma teenuste ja toodete valikut, hõlmates SGEP-programmide nelja kriitilist komponenti: tootelahendused, täiustatud logistika, jaemüügi optimeerimine ja digitaalne kaasamine.

Goodwin jälgib asjatundlike tootehaldusspetsialistide meeskonna operatiivset tegevust ettevõtte SGEP operatsioonides Ühendriigid. Ta vastutab ka loteriiklientidega suhtlemise ning selles rollis ettevõtte müügi-, turundus- ja valitsussuhete meeskondadega koostöö tegemise eest. Lisaks toetab ta SGEP hankeid ja uurib uusi äriväljavaateid.

Enne praegusele ametikohale asumist oli Goodwin SGEP operatsioonide ja ülemaailmsete kiirtoodete vanemdirektor Scientific Gamesis. Ta edenes ettevõttes erinevates rollides, alustades kiirmängude tootmise koordinaatorina.

Goodwinil, kellel on praegu Atlanta suurlinnapiirkonnas tarkvaraarendaja kontorid, on ärijuhtimise kunstide bakalaureus Georgia Southwesterni osariigi ülikoolist.

Enne seda ametisse nimetamist teatas Scientific Games uhkusega, et tal on au vastu võtta kaks 2023. aasta Cummutas auhinda oma pühendumuse ja suurepärase sotsiaalse vastutuse praktika eest. Augustis tõi SG välja oma murrangulise uuenduse iLottery mängukeskus ja partnerprogramm.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised