Uudised

March 21, 2023

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

On teatatud, et Betfred toob Nevadas turule IGT PlaySports-Powered spordiennustuse. Tulevikus pakub Betfred mobiilseid spordiennustusi, mida toetab IGT PlaySports platvorm.

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Betfred ja mobiilne spordiennustus

Mitmeaastane PlaySportsi tehnoloogiakokkulepe kogenud spordikihlvedude operaatori Betfrediga võimaldas International Game Technology PLC-l laiendada oma kohalolekut Nevadas spordiennustuste jaoks. Hiltoni Curio Collectioni liikme Virgin Hotels Las Vegase Mohegan Suni spordiennustust toidab Betfred, kasutades IGT PlaySportsi tehnoloogiat vastavalt tehingu tingimustele. See partnerlus toetab Betfredi sisenemist Nevada kihlveotööstusesse ning esimest IGT-l töötavat Betfredi spordiennustust Ameerika Ühendriikides.

Kuigi suhe algab spordiennustuste jaemüügiga, loodab Betfred tulevikus kasutusele võtta PlaySportsi mobiilse spordiennustuse. Mohegan Suni spordiennustus on esimene Betfredi spordiennustus USA-s, mis põhineb IGT PlaySportsi tehnoloogial.

Bryan Bennett, Betfred USA Spordi COO ütles:

"IGT PlaySportsi märkimisväärne maine ja mõju USA spordikihlvedude turul koos võimega navigeerida keerukates regulatiivsetes keskkondades annavad Betfredile ülima kindlustunde meie valikus IGT-ga partnerluseks Nevadas. IGT PlaySportsi kogenud, turul tegutsev meeskond ja end tõestanud tehnoloogia võimaldab Betfredil laiendada meie tegevust paralleelselt turuvõimalustega ning luua konkurentsivõimelise ja kaasahaarava kihlveokogemuse maailma kõige põnevamas mängukohas

Mitte ainult seda, vaid ka IGT spordiennustuse president Joe Asher kommenteeris partnerlust Betfrediga. Ta selgitas, et Ühendkuningriigis asuva spordiennustuse ettevõtte omaniku jälgimiseks oli ta isiklikult käinud viimasel Nevada Gaming Control Boardi kuulamisel. Lisaks ütles ta: 

"Ta on kihlvedude legend ja Betfred on üks legendaarsemaid brände spordikihlvedude valdkonnas; tundes au töötada koos Fredi meeskonnaga USA-s ning nad tutvustasid Betfredi toodet Nevadas ja aitavad brändil luua edukat spordiennustus, mis meeldib nii kohalikele spordisõpradele kui ka külastajatele. IGT PlaySports ootab oma tohutut kogemust Nevadas ja mujal, et aidata Betfredil luua edukas spordiennustus, mis meeldib nii kohalikele spordisõpradele kui ka külastajatele

Betfred alustab esmalt jaemüügi panustamisega, enne kui kavatseb hiljem mobiiliennustusi käivitada. Ameerika Ühendriikides ja Kanadas kasutab enam kui 80 mänguasutust IGT-d spordiennustuste toetamiseks.

IGT Play spordipõhine spordiennustus

Mis puutub IGT-sse, siis on see maailma mastaabis mängude liider. Mängijatele kõigis reguleeritud kanalites ja mänguniššides, alates loteriidest ja mänguautomaatidest kuni spordiennustuste ja digimängudeni, pakuvad need nauditavat ja vastutustundlikud mängukogemused. Nende lahendused loovad võrreldamatud kasiinomängud mis kaasavad mängijaid ja ergutavad arengut, kasutades hulgaliselt ahvatlevat sisu, märkimisväärseid investeeringuid innovatsiooni, mängijate analüüsi, tegevusteadmisi ja tipptehnoloogiat.

Neil on tugev kohalik kohalolek ja sidemed võimudega enam kui 100 riigis üle maailma. Nad lisavad väärtust, järgides vastutuse, aususe ja teeninduse kõrgeimaid standardeid.

Mängijad leiavad selle kohta palju rohkem teavet parimad uued kasiinod ja hasartmängupartnerlused CasinoRankis. Uurige julgelt!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised