Betsoft tervitab mängijaid Araabia ööde maailma, soovides seda

Uudised

2023-08-03

Benard Maumo

Betsoft Gaming on välja andnud oma viimase pealkirja Wish Granted. See on maagiateemaline pesa, mis on täis funktsioone, sealhulgas populaarne Hold & Win boonus, stacked Mystery Symbols ja Blue Genie Nudging Multiplier Wild. Mängijad leiavad ka Mini-, Minor- ja Major-boonuste väljamakseid, mis annavad mängule fantastilise võidupotentsiaali.

Betsoft tervitab mängijaid Araabia ööde maailma, soovides seda

Tegevus toimub sultanipalees, unistavas kõrbes ja sagivatel tänavatel, kusjuures auhindu saabub vasakult paremale. Wish Granted annab mängijatele kuni 243 võimalust kõrvuti asetsevate rullikute võitmiseks.

Pärast rullide keerutamist võite leida mitmeid vääriskive ja palju tasuvaid sümboleid, nagu ristatud mõõgad, ambid ja viaalid, luues maagilise kogemuse. Genie's Lamp on Wild, langedes rullikutele 2-5, et asendada kõik sümbolid peale boonusmüntide.

Müstiline virnastatud mõistatussümbol (lendav vaip) võib muutuda, et paljastada palju sarnaseid sümboleid, suurendades teie võiduvõimalusi. Boonusmüntide teenimine pakub aga parimat võimalust koguda maagilisi rikkusi parimad uued kasiino saidid. Nendest vähemalt kuue mündi maandumine võib anda kuni 10-kordse panuse kordaja või avada Mini-, Minor- või Major-boonuse väljamaksed. Need mündid võivad algatada ka Hold & Win boonusmängu.

Vahepeal selle mängijad online slot saab koguda 3 korduskeerutust, kui kõik mündid paika loksuvad. Kui keerutus annab rohkem boonusmünte, lähtestatakse keerutused tagasi 3-le. Seejärel, kui teil pole järel ühtegi korduskeerutust või pärast rullide täitmist boonusmüntidega, langevad koguvõidud kuldsete müntide kujul, lõpetades seega boonusmängu Hold & Win.

Näete ka mõõgaga relvastatud kaunist naist, kes seisab rullide kõrval. Kas tema aitab teil leida sinise džinni, et täita teie soovid parimates uutes kasiinodes? Sellele vastates pöörake suurt tähelepanu rullile 3, kuna see on Genie Nudging Wild Multiplieri koht.

Põhimängu ajal võib Wild Reel üles-alla nihutada, täites kogu rulliku džinniga. See võib teie võitu suurendada 2- kuni 10-kordse kordaja võrra. Kui võitu ei tule, jääb Genie rullikule ja annab lisa Tasuta spin.

Wish Granted on kindlasti suurepärane täiendus arendaja kiiresti laienevale online slotivalikule. See järgib teisi hiljutisi väljaandeid, näiteks:

  • Pho Sho: toiduteemaline pesa Hiina tänavatel
  • Hot Luck 7's: klassikaline puuviljateemaline pesa.

Väljaannet kommenteerib kontohalduse juht Anastasia Bauer Betsoft Gaming, märkis:

"Põneva teemaga tasakaalustatud mänguviis on Betsofti tunnus. Wish Granted viib selle uuele tasemele oma uuenduslike funktsioonide kombinatsiooni ja olulise võidupotentsiaaliga. Ootame sellele slotikale väga positiivset vastukaja kõigis mängijate demograafilises osas."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised