Uudised

October 3, 2023

Koguge igal teisipäeval Wizebetsi kasiinos Cashbacki 15% pakkumine

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Kas otsite uut veebikasiinot põneva iganädalase boonusega? Wizebets on 2022. aasta hasartmängusait, mis pakub erinevaid boonuseid ja pakkumisi, sealhulgas 100-dollarine tervituspakkumine ja 15% Cashback. Niisiis, mis on Cashback 15% pakkumine ja kuidas seda taotleda? Täielike üksikasjade avastamiseks jätkake lugemist!

Koguge igal teisipäeval Wizebetsi kasiinos Cashbacki 15% pakkumine

Mis on Cashback 15% pakkumine?

Cashback 15% on arusaadav boonus. Põhimõtteliselt on see teie iganädalaste kaotuste hüvitamine kasiinos. Wizebets annab teile igal teisipäeval 15% cashbacki boonuse kaotuste eest, mis on registreeritud ajavahemikus esmaspäevast 00:00 kuni pühapäevani 23:59 UTC. Mängijad ei vaja selle preemia saamiseks unikaalset koodi.

Allpool kirjeldatakse, kuidas preemiat taotleda

  • Logige sisse oma Wizebeti kontole.
  • Avage kassa ja tehke vahendite abil sissemakse maksevõimalused.
  • Mängige oma lemmikut kasiino mängud esmaspäevast pühapäevani.
  • Nõustuge teisipäeval oma profiilil iganädalase boonusega.

Oletame, et mängisite terve nädala jooksul 500 dollariga. Sellisel juhul, Wizebets premeerib teid 15% summast, mis on 75 dollarit. See mitteväljavõetav rahatagastusboonus on mõeldud ainult mängudel mängimiseks uus online kasiino.

Cashback 15% pakkumise tingimused

Nagu kõik boonused kasiinos on Cashback 15% T&C-d, mis reguleerivad selle kasutamist. Esiteks ütleb kasiino, et seda boonust saavad taotleda kõik registreeritud liikmed. Seega, kui registreerute täna, on teil järgmisel nädalal endiselt õigus saada reklaami.

Lisaks ütleb Wizebets, et reklaamil on 3-kordne ümberlülitamise nõue iganädalane boonus ja sissemakse, mis on päris sõbralik, kui küsida CasinoRankilt. Täieliku rahatagastusboonuse saamiseks peate panustama vaid 300 dollari ulatuses.

Allpool on toodud Cashback 15% pakkumise lisatingimused:

  • Maksimaalne panustamispanus on 0,20 dollarit.
  • Miinimum raha tagasi boonus summa on 5 dollarit.
  • Horvaatia, Bosnia ja Hertsegoviina, Gruusia, Tuneesia, AÜE, Armeenia, Malaisia, Argentina, Peruu ja Indoneesia mängijad ei saa preemiat nõuda.

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised