Nolimit City registreerib mängijaid oma rahuldustpakkuvasse salaklubisse True Kult mänguautomaadil

Uudised

2023-08-10

Benard Maumo

Pärast naasmist vererohkelt seikluselt Metsikust Läänest inspireeritud Bounty Huntersi mänguautomaadis siseneb Nolimit City nüüd True Kulti pimedasse maailma. Aastate jooksul on ettevõte saanud kuulsaks vabastamise poolest kasiino mängud õudsete ja kurjakuulutavate teemadega.

Nolimit City registreerib mängijaid oma rahuldustpakkuvasse salaklubisse True Kult mänguautomaadil

Pealkirjad nagu Mental, Serial ja Blood and Shadow on oma tumedate teemade ja uuendusliku mänguviisi tõttu edukad. Kuid Nolimit City ütleb, et True Kult võib isegi ootusi ületada. 

Pakkuja sõnul keskendub see põnev uhiuus pesa hullumeelse kultuse ümber. Nagu tavaliselt, Nolimiti linn esitas selles väljaandes suurepärase kunstiteose ja heliriba, luues kõrgendatud naudingu.

True Kult paistab ülejäänud seltskonnast silma online slotid tänu oma kiirele mängutempole ja leidlikele funktsioonidele. Tegevus toimub 5-6 x 3 tahvlil, mis on täis värskeid mehaanikaid, näiteks:

  • Tulega ristimine
  • True Believer Wilds
  • xBet

Mängijad võivad olla tuttavad ettevõtte xBet funktsiooniga. See annab suuremad võimalused pääseda juurde mängu kahele boonusrežiimile hinnaga 300% põhipanusest. Kahjuks pole see funktsioon mõnes jurisdiktsioonis, näiteks Ühendkuningriigis, saadaval.

Kui rääkida boonusrežiimidest, siis True Kultil on kaks põnevat vooru – The Séance ja Sacrifice Spins. Nendes boonusrežiimides leiate mitu All Seeing Eye kaadrit üle ekraani liikumas, suurendades suurte võitude potentsiaali. Lisaks on mängus Tarot kordajad, mis suurendavad oluliselt võitu, pakkudes adrenaliinirohket mängukogemust!

Kuid kultusega liitumisel soovitatakse teil olla ettevaatlik, eriti kui teil on piiratud raha. Nolimit ütleb, et True Kult on väga muutlik, mis tähendab, et vaid vähesed saavad mängu maksimaalse väljamakse 23 237 korda avada ja liituda vasaku käe teega. See annab õnnelikele mängijatele "Kultis" jumalasarnase staatuse

Per Lindheimer, Nolimit City tootejuht teatas:

"Liitu meiega! True Kulti õudne maailm võib küll paar külmavärinat mööda selga ajada, kuid selle mängu kummitavalt muutlik mehaanika võib sind lihtsalt igavese õndsuseni viia!"

True Kult avaldati Nolimit City partneril online kasiinod 8. augustil 2023. Pärast hiljutist Nolimit Cityt ja Evolutionit pääsevad tiitlile ka Kanadas Ontarios asuvad mängijad allkirjastas One Stop Shop platvormilepingu provintsis.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised