Uudised

August 17, 2023

Play'n GO ühendab tuttavad näod oma uusimas Hugo pärandis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO teatas, et pärast Hugo Legacy väljaandmist on ootamine lõpuks läbi. Mäng tähistab trolli Hugo 30. aastapäeva, näidates Play'n GO pühendumust tohututele mängudele ja realistlikele seadetele.

Play'n GO ühendab tuttavad näod oma uusimas Hugo pärandis

See mäng, mida mängitakse 7x7 ruudustikul, toob kokku kõik äratuntavad tegelased Hugo viimasest viiest eskapaadist. Viimases väljaandes palub Hugo oma sõpradel Jean-Paulil ja Fernandol aidata tal pärast põnevaid sündmusi Scylla ja Don Croco kurjad teod peatada 2021. aasta Hugo kärud.

Mängijad kl uued kasiino saidid Hugo Legacy tüüpilise võidu saamiseks peab ruudustikust eemaldama kõik dünamiidi, pärandkorgi, võtme, kulla, teemandi või tähemärgi sümbolid. Samuti peaksid nad pöörama tähelepanu ülelaadimismõõturile, mida saab täita boonuste saamiseks.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco ja Scylla saavad oma oskused ruudustikul vallandada, muutes mängu põnevamaks ja dünaamilisemaks. Kuid ärge muretsege, kui viie erineva isiku haldamine tundub palju tööd. Hugo Legacy mängijad saavad mängimise ajal iga võime kohta värskendust.

Kui Hugo on kogunud 15 tasu, käivitub laadimisfunktsioon. Esimene Charge funktsioon suurendab metsikmärkide arvu ruudustikus viielt kaheksale, samas kui teine ​​Charge muudab kaks kuni viis madalat tasu maksvat sümbolit kõrge väärtusega sümboliteks. Kolmandas Charge'is rakendab Scylla oma võimeid ruudustikule, kaitstes samal ajal ühte või kahte Wild-sümbolit.

Samal ajal saab Fernando neljandal laadimisel muuta konkreetse sümboli Wildiks. Seejärel dubleerib Jean-Paul viimases Charge funktsioonis sümboleid, et luua võitnud klastrid.

Lõpuks saavad mängijad koguda 35 ja 50 Scylla ja Don Croco sümbolit, et aktiveerida Tasuta spin viie astmega režiim. Iga uus sümbolite kustutamise lävi avab mitmekesise valiku tasuta keerutuste teemaga stiimuleid. Muidugi saavad mängijad tasuta keerutuste režiimis oma võidud panustada.

Mängu säilitamise juht kl Play'n GO, George Olekszy, kommenteeris:

"Hugo Legacy on tõeliselt ambitsioonikas mänguautomaat. See mäng premeerib fänne lahedate noogutuste ja viidetega tegelastele kogu Hugo tegelaste nimekirjast, tuues tagasi meeldejäävad näod nii originaalsest Hugost (2016), kui ka Hugo 2-st (2017) ja Hugo Goalist. (2018) ja Hugo seiklus (2019). Kuna on trolli Hugo 30. sünnipäev, on õige, et austame selle tõeliselt dünaamilise pealkirjaga IP-d, tema multimeedia frantsiisi ja teenindusaegu. Charge'i funktsioonid ja tegelasspetsiifilised võimed on tõeliselt suurepärane."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised