Play'n GO ühendab tuttavad näod oma uusimas Hugo pärandis

Uudised

2023-08-17

Benard Maumo

Play'n GO teatas, et pärast Hugo Legacy väljaandmist on ootamine lõpuks läbi. Mäng tähistab trolli Hugo 30. aastapäeva, näidates Play'n GO pühendumust tohututele mängudele ja realistlikele seadetele.

Play'n GO ühendab tuttavad näod oma uusimas Hugo pärandis

See mäng, mida mängitakse 7x7 ruudustikul, toob kokku kõik äratuntavad tegelased Hugo viimasest viiest eskapaadist. Viimases väljaandes palub Hugo oma sõpradel Jean-Paulil ja Fernandol aidata tal pärast põnevaid sündmusi Scylla ja Don Croco kurjad teod peatada 2021. aasta Hugo kärud.

Mängijad kl uued kasiino saidid Hugo Legacy tüüpilise võidu saamiseks peab ruudustikust eemaldama kõik dünamiidi, pärandkorgi, võtme, kulla, teemandi või tähemärgi sümbolid. Samuti peaksid nad pöörama tähelepanu ülelaadimismõõturile, mida saab täita boonuste saamiseks.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco ja Scylla saavad oma oskused ruudustikul vallandada, muutes mängu põnevamaks ja dünaamilisemaks. Kuid ärge muretsege, kui viie erineva isiku haldamine tundub palju tööd. Hugo Legacy mängijad saavad mängimise ajal iga võime kohta värskendust.

Kui Hugo on kogunud 15 tasu, käivitub laadimisfunktsioon. Esimene Charge funktsioon suurendab metsikmärkide arvu ruudustikus viielt kaheksale, samas kui teine ​​Charge muudab kaks kuni viis madalat tasu maksvat sümbolit kõrge väärtusega sümboliteks. Kolmandas Charge'is rakendab Scylla oma võimeid ruudustikule, kaitstes samal ajal ühte või kahte Wild-sümbolit.

Samal ajal saab Fernando neljandal laadimisel muuta konkreetse sümboli Wildiks. Seejärel dubleerib Jean-Paul viimases Charge funktsioonis sümboleid, et luua võitnud klastrid.

Lõpuks saavad mängijad koguda 35 ja 50 Scylla ja Don Croco sümbolit, et aktiveerida Tasuta spin viie astmega režiim. Iga uus sümbolite kustutamise lävi avab mitmekesise valiku tasuta keerutuste teemaga stiimuleid. Muidugi saavad mängijad tasuta keerutuste režiimis oma võidud panustada.

Mängu säilitamise juht kl Play'n GO, George Olekszy, kommenteeris:

"Hugo Legacy on tõeliselt ambitsioonikas mänguautomaat. See mäng premeerib fänne lahedate noogutuste ja viidetega tegelastele kogu Hugo tegelaste nimekirjast, tuues tagasi meeldejäävad näod nii originaalsest Hugost (2016), kui ka Hugo 2-st (2017) ja Hugo Goalist. (2018) ja Hugo seiklus (2019). Kuna on trolli Hugo 30. sünnipäev, on õige, et austame selle tõeliselt dünaamilise pealkirjaga IP-d, tema multimeedia frantsiisi ja teenindusaegu. Charge'i funktsioonid ja tegelasspetsiifilised võimed on tõeliselt suurepärane."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised