Uudised

September 5, 2023

Tehke sissemakse enne esmaspäeva keskööd, et saada JVSpinis 50% boonust

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Paljud kasiinomängijad arvavad, et esmaspäev on venitamine. Kuigi see võib tõsi olla, on JVSpin eriarvamusel! Kasiino sait pakub põnevat boonust, mille abil saate igal esmaspäeval oma konto uuesti laadida ja nädalat hoogsalt alustada. Seega, kui see kõlab nagu midagi, mida olete otsinud, on see iganädalane boonuste ülevaade teie jaoks. Avastage, mida JVSpini esmaspäevane 50% boonus endast kujutab ja kuidas seda taotleda.

Tehke sissemakse enne esmaspäeva keskööd, et saada JVSpinis 50% boonust

Mis on 50% boonus esmaspäeval JVSpinis?

Selles kampaanias premeerib JVSpin heldelt teie esmaspäevaseid sissemakseid. Teisisõnu, see on a sissemakse boonus mis näeb, et kasiino premeerib mängijaid esmaspäeval kella 00:01 kuni 23:59 50% nende sissemaksetest. Minimaalne kvalifitseeruv sissemakse on 5 €, maksimaalne boonuse summa aga 300 €. Mängijad ei vaja preemia saamiseks spetsiaalset boonuskoodi.

Oletame nüüd, et oled esmaspäeval enne südaööd oma mängukontole 100 eurot sisse maksnud. Sellisel juhul, JVSpin krediteerib automaatselt 50% summast (50 €) sinu kasiinokontole. Pidage meeles, et see on mitteväljavõetav boonusraha, mis tähendab, et saate seda kasutada ainult oma lemmikkasiinomängude mängimiseks.

Kuidas boonust kasutada

Kasiino boonused omama T&C-sid, mis reguleerivad mängijate kasutamist ja vältivad boonuste diskvalifitseerimist. Esmaspäevane 50% boonus on sel hetkel ainult täielikult täidetud profiilidele uus online kasiino. Samuti ütleb kasiino, et kvalifitseeruvatel mängijatel peavad olema kinnitatud e-posti aadressid ja telefoninumbrid.

Samal ajal peavad mängijad enne väljavõtmist boonuse ümber pöörama täielikult. Kuigi kasiino ei maini boonuse lehel edasilükkamise nõuet, täpsustavad üldised boonuste tingimused, et kõikidel sissemakseboonustel on 35-kordne määr. See on sõbralik määr, arvestades, et enamikul kasiinoboonustel on 40- või 50-kordsed läbimängimisnõuded.

Muud tingimused 50% jaoks iganädalane boonus sisaldab:

  • Mängijad peavad preemia saamiseks eelmise nädala viimase nelja või enama päeva jooksul panustama vähemalt 10 eurot.
  • Sissemakseboonust ei krediteerita, kui mängijad võtavad enne sissemakse tegemist raha välja.
  • Krüptovaluutasid kasutavad mängijad ei saa seda boonust taotleda.
  • Mängijad peavad täitma läbimängimisnõude 7 päeva jooksul alates boonuse saamisest.
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised