Juhendid

February 21, 2023

Parimad ja halvimad strateegiad, mida uued kasiinomängijad kasutavad

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Paljud inimesed mängivad kasiinomänge tõhusalt ja paljud mitte, sest see sõltub sellest, millist strateegiat nad hasartmängude mängimisel kasutavad. Inimesed, kes kasutavad parimaid strateegiaid, saavad hästi aega, kuid inimesed, kes kasutavad halbu strateegiaid, kaotavad sageli rohkem. Aga kuidas teada saada, millised strateegiad on parimad või halvimad? Noh, kui otsite sellele küsimusele vastuseid, siis olete jõudnud õigesse kohta.

Parimad ja halvimad strateegiad, mida uued kasiinomängijad kasutavad

Parimad strateegiad uute online-kasiinode jaoks

Pangaraha haldamine

Oma pangarolli haldamine on parim strateegia, mida inimesed sel ajal kasutavad kasiinomängude mängimine. Internetis mängides ei halda enamik mängijaid oma pangarolli ja selle tulemusena kaotavad nad rohkem. Kui te oma kulutusi ei jälgi, ei saa te vastavalt teenida ega kulutada.

Kui soovid kasiinomänge mängides mõnusalt aega veeta, pead õppima pangarolli haldamist. Kui teil on limiit, kui palju saate päevas kasutada, kaotate kindlasti oodatust vähem ja saate rohkem võita. 

Oletame, et te ei võitnud päevaga ja kaotasite kõik oma päevalimiidid. Mis on nüüd järgmine asi? Oma kaotusi taga ajada? Ei, te ei tohi kunagi oma kaotusi taga ajada. Kõik, mida pead tegema, on päevaks lõpetada ja seejärel alustada järgmist päeva uuesti päevase limiidiga. Nii saate oma kulutusi kontrolli all hoida ja mõnusalt aega veeta.

Väiksemate panuste tegemine

Järgmine parim strateegia, mida mängijad kasutavad, on väiksema panuse tegemine. See tundub väga lihtne asi, kuid see on äärmiselt tõhus. Nii saate rohkem mängida ning oma sissetulekuid ja kulutusi jälgida.

Võib-olla olete kuulnud väljendist "mine suureks või mine katki". Kui jah, siis ei tohi te seda kunagi järgida. Kui kaotad suure panuse tehes oma päevase limiidi varakult, siis kuidas mängid ülejäänud aja? 

  • Peate alati tegema väiksema panuse, kuna paljud mängijad kasutavad seda lihtsat, kuid tõhusat strateegiat. 
  • Olenemata sellest, kas võtate $ 1 või $ 1000, jääb see samaks. 1-dollarise panuse puhul on aga võidu tõenäosus suurem kui 1000-dollarise panuse puhul.

Kui auhinnad jaotatakse võrdselt olenemata panustatud summast, pole panuse suurendamisest kasu. Suuremate panuste tegemisel te lihtsalt ei suurenda oma võitu; ka teie kahjud korrutatakse. 

Lühikeste koefitsientide mängimine pikkade koefitsientide asemel

Järgmine parim strateegia, mida mängijad kasutavad, on pikkade koefitsientide asemel lühikeste koefitsientide mängimine, mis on tõepoolest väga kasulik. Kuigi 20 dollari võitmine ei pruugi olla nii põnev kui 200 dollari võitmine, näitavad lühikesed koefitsiendid, kes enamiku mängijate arvates mängu võidab. Kui suur hulk kogenud hasartmängijaid toetab üht rivaali teisest, on see hoiatus, et tõenäoliselt ei ületa te pikki koefitsiente.

Jah, aeg-ajalt juhtub midagi ootamatut. Kui mängus poleks lööke, poleks see hasartmäng. Nii lauamänge kui mänguautomaadid toimivad samadel põhimõtetel. Näiteks kogenud blackjacki mängijatele ei meeldi, kui neile jagatakse 15 või 16. On vähem tõenäoline, et kui neile jagataks 18, võidaksid nad. 11 või vähem tabamus on alati võimalik.

Tasuta mängude mängimine enne uutes pärisraha kasiinodes mängimist

See on üks parimaid strateegiaid, mida mängijad kasutavad, sest tasuta mängimine annab teile mängust aimu.

  • Kui mängid otse raha peale, jääd lõpuks kaotajaks, sest sa ei ole mängu mehaanika ja reeglitega kursis. 
  • Teisest küljest, kui mängite tasuta, kuni saate mängust aru, on teil palju paremad võiduvõimalused, kuna teate mängust juba nii mõndagi.

Kui te pole mõnda aega hasartmänge mänginud või pole seda kunagi teinud, sirvige võrgus mängu tasuta treeningversioone. Et anda teile võimalus mänge proovida enne, kui otsustate mängida pärisrahaga, paljud parimad uued kasiinod teil on ruleti, blackjacki, mänguautomaatide ja paljude teiste mängude tasuta versioon.

Uute kasiino saitide halvimad strateegiad

Kahekordne pärast kaotust

Paljud mängijad kasutavad martingaali tehnikat, kuid miks on see üks halvimaid strateegiaid? See strateegia on kehtinud nii kaua, et sellel on täiesti oma nimi. Seda tuntakse Martingale'i tehnikana ja see hõlmab väikese panusega alustamist ja selle kahekordistamist iga kord, kui kaotate. Kui kasutate Martingale'i strateegiat ja teete panuseid võrdse rahalise väljamaksega, võidate panused kasumiga, mis on võrdne teie algpanusega.

  • Selle kahjumijärgse kahekordistamise strateegiaga saate mõnda aega raha teenida. Kõlab suurepäraselt. Kuid lõpuks kaotate kogu oma raha, kuna kaotate liiga palju panuseid järjest. 
  • Isegi rahalistel panustel on väike tõenäosus kaotada arvukalt järjestikuseid panuseid, kuid mida rohkem panuseid teete, seda tõenäolisem on, et teil võib olla pikaleveninud kaotusteseeria. 
  • Kas kaotate kogu oma raha või panustate maksimaalse lubatud panuse. Pikemas perspektiivis on see panustamisviis tavaliselt ebaõnnestunud.

Kõrvalennustuste tegemine

Kõrvalpanuste tegemine on halvimalt järgmine strateegia, mida mängijad kasutavad. Lisaks põhimängule on paljudel kasiinomängudel ka kõrvalpanused. Kuigi mõned neist kõrvalpanustest on teistest soodsamad, on praktiliselt kõigil neil vähemalt üks omadus. Igal neist on suurem maja eelis kui põhimängul.

Kuigi kõrvalpanused on valikulised, ei erine see sisuliselt teistest kasiinos saadaolevatest panustest. Parim taktika on mitte kunagi teha kõrvalpanuseid. Kasiino populaarseim kõrvalpanus ei näe isegi kõrvalpanuse välimust. Seda kõrvalpanust tutvustati teile alles eelmises jaotises. Tavalises blackjacki mängus, on olemas kõrvalpanus, mida nimetatakse paarisraha kindlustuspanuseks.

Mänguri eksitus

Üks populaarsemaid ja halvimaid panustamistehnikaid on mänguri eksitus. Nagu nimigi ütleb, põhineb see täielikul eksimusel. Mängur's Fallacy ütleb, et peaksite panustama punasele ruletti mängides kuna on väga väike võimalus, et must ilmub 11 korda järjest. Kuid kui neist on ilmunud 10, on võimalus mustadel sama, mis punastel, hoolimata sellest, et 11 musta tabamise tõenäosus on väike.

See on populaarne, kuna see loob loogika. Tundub asjakohane. See on ka põhjus, miks loterii mängud tehke palju sellest, kui märkate, mitu korda konkreetne number on juba esinenud, kuigi see ei garanteeri, et see juhtub uuesti.

Mängib Kenot

Lõpuks ei ole see tegelikult strateegia, kuid seda võib lugeda üheks ja see on nii mängib kenot. Jah, selle mängu mängimine on mängijate üks halvimaid strateegiaid kasiinos mängides. Selle mängu jaoks on mitu panustamisstrateegiat, kuid ausalt öeldes ei lase ükski neist sul rohkem võita kui kaotada. 

Kenol on ületamatu pikaajaline maja eelis, mis on erakordselt kõrge. Kuigi keno masinatel on sageli madalam maja eelis kui traditsioonilisel kenol, on probleem selles, et panustate palju rohkem raha, kuna mängite palju rohkem mänge. Igasugune keno on halb valik, sest maja eelis võib olenevalt väljamaksetest ja valitud numbrite hulgast olla kuni 20%.

Järeldus

Kasiinod kasvavad iga päevaga ja paljud mängijad mängivad igapäevaselt hobi korras. Seega mõtlevad mõned inimesed, millised on parimad ja halvimad strateegiad, mida mängijad kasiinomänge mängides kasutavad. Kuid nad ei pea enam selle üle imestama, sest oleme koostanud selle artikli nende jaoks, et rahuldada nende uudishimu. Nüüd saavad nad hea kogemuse saamiseks järgida parimaid strateegiaid ja ignoreerida halvimat. Nii et saate mängida ja lõbutseda!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised