Loetelu 10 uutest turvalistest Cheque online-kasiinodest

Erinevad hasartmänguplatvormid kasutavad makseviisina tšekke, sest mängijad naudivad nende lihtsust. Pealegi on suur osa hasartmänguhuvilistest tänapäeval juba tuttavad selle makseviisiga, mille populaarsus on kasvanud.

Need, kes külastavad parimaid uusi veebikasiinosid, et kasutada oma kontole sularaha sissemaksmiseks tšekki, peaksid vältima hoolimatuid vigu, mis võivad põhjustada viivitusi. Näiteks valede kontonumbrite kasutamine või nende nimede kinnitamata jätmine. Tuleb märkida, et minimaalne või maksimaalne summa, mille saab tšeki kaudu sisse- või väljamakse teha, sõltub konkreetsest online-hasartmänguplatvormist.

Loetelu 10 uutest turvalistest Cheque online-kasiinodest
Teave tšekkide kohta uutes kasiinodesDeposiit tšekigaKuidas tšeki abil väljamakset tehaKontrollide ohutus ja turvalisus
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Teave tšekkide kohta uutes kasiinodes

Tšekid on Interneti-kasiinodes endiselt populaarne sissemaksemeetod, hoolimata sellest, et uued tehingumeetodid näivad olevat tõhusamad. Sellel on kaks peamist põhjust:

 • Vanem mängupublik, kes alles liigub füüsiliselt kasiinolt veebikasiinosse
 • Tšekkide kättesaadavus peaaegu kõikjal maailmas

Tšekid on veebikasiinodes kasutusel olnud sellest ajast peale, kui see hasartmängumudel hakkas 2000. aastate alguses populaarsust koguma. Need ei ole tänapäeval kõige kiiremad meetodid, kuid nende tõhususe ja täpsuse üle ei saa vaielda.

Tšeki kasutamiseks a uus online kasiino, peab mängija selle oma pangast välja tõmbama. Kui nad on seda teinud, peaksid nad tšeki andmed digitaalselt oma kasiinokontole sisestama. Vahendite kajastamiseks kulub tavaliselt 0–24 tundi. See tähendab, et mängija ei tohiks seda meetodit valida, kui ta kavatseb kohe mängida.

Paljud uued kasiinod loobuvad järk-järgult tšekkide kasutamisest tehingumeetoditena. See on inspireeritud tõhusamate rahaülekandemeetodite levikust. Kasiinomängijatel soovitatakse trendi jälgida. Näiteks e-rahakotid kasvavad erinevates riikides nii tõhususe kui ka kättesaadavuse poolest. Need on kiiremad ja odavamad, seda rohkem peaksid mängijad neid kasutama.

Deposiit tšekiga

Kuigi tšekk ei ühendu pangakontoga, on see üldtunnustatud ja pooleliolevat tehingut on lihtsam tühistada. Igal uuel veebikasiinol on ainulaadne tšeki sissemaksete protsess. Pärast eelistatud saidile registreerumist järgige juhiseid järgmiselt.

 1. Otsige üles kassapiirkond
 2. Pärast sissemakse nupu avamist valige pangaviisiks tšekk
 3. Märkige üles tšeki sissemaksete jaoks määratud aadress uues kasiinos
 4. Sissemakse limiiti silmas pidades kirjutage tšekile summa, mille soovite sissemakse teha
 5. Tehke tšekk saidile tasumiseks
 6. Kirjutage oma kasiinokontoga seotud kasutajanimi või e-posti aadress
 7. Saatke teade ja tasumine posti või kullerteenusega
 8. Kasiino saab makse, et saaksite hakata panustama

Kui saadate tšeki posti teel, peate võib-olla täitma veebivormi, et teavitada kasiinost, et raha on teel. Enne saatmist on hea valuuta kohta selgitusi otsida. Kiripostitus on mõnes riigis, näiteks Ühendkuningriigis, tavaliselt kiirem, nii et saate raha oma kontole kanda samal päeval.

Kuid mõned sellel veebisaidil olevad uued kasiinod on litsentsitud Gibraltaril ja Maltal, seega võib tšeki maksmine veidi kauem aega võtta. Sissemakse limiit on kasiinoti erinev. Kuid enamikes uutes veebikasiinodes on VIP-mängijatel tšeki kasutamisel suurem sissemakse limiit.

Kuidas tšeki abil väljamakset teha

Parim asi tšekkide juures on see, et need võimaldavad töödelda tohutuid rahasummasid. Seega on see kõige mugavam viis raha väljamaksmiseks pärast jackpoti võitu. Väljamakseprotseduurid järgivad samu samme, mis tšekiga deponeerimisel:

 1. Minge kassapiirkonda ja vajutage väljamakse nuppu
 2. Valige makseviisiks tšekk
 3. Täitke oma tšeki aadress
 4. Viige identifitseerimise etapid lõpule
 5. Sisestage, kui palju välja võtta
 6. Oodake, kuni kasiino taotluse töötleb

Teie võidud kantakse teie kontole, kui pank kinnitab, et see on tasutud.

Kontrollide ohutus ja turvalisus

Valides a uus online kasiino makseviis, on turvalisus ilmselt kõige olulisem kaalutlus. Ohutusmeetmed on üliolulised nii kasiinomängijate kui ka hasartmänguplatvormi jaoks. Pabertšekid on ohutud seni, kuni veebikasiino kaitseb teie andmeid uuendatud SSL-turvaprotokolliga. Enne uude kasiinosse registreerumist vaadake 128-bitist krüptimist.

Enamik panku varjab teie isikliku kontonumbri, et kaitsta teid pettuste eest. Kuna kasutate pabertšeki saatmiseks kolmandat osapoolt, ei näe nad tundlikke andmeid. Olenemata sellest, kas teete sisse- või väljamakseid, jälgige kindlasti tšekki ja teil pole põhjust muretseda.

Usaldusväärsed tšekikasiinod kasutavad ka eTšekki, millel on palju turvafunktsioone. Kui kasiino teeb e-tšeki makse, küsib ta teie pangaandmeid. Kasiino võib teie pangaga ühendust võtta automatiseeritud arvelduskoja (ACH) kaudu. See on elektrooniline makseprotsessor, mis algatab või lõpetab rahaülekande, olenevalt esitatud andmetest.

Kuni pangarekvisiidid on õiged ja raha on piisavalt, kontrollitakse makset. Saatja saab ebaõnnestumise korral tehingu turvaliselt tagasi pöörata. See on mugavam ja turvalisem kui pangaülekanne, mida ei saa tagasi pöörata.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask