Loetelu 10 uutest turvalistest Credit Cards online-kasiinodest

Krediitkaardid on väga populaarne makseviis kogu maailmas. Väga vähe on Interneti-jaemüüjaid, kes ei aktsepteeri makseviisina krediitkaarte. Olenemata sellest, kas kasutate neid uute veebikasiinode sissemaksete eest tasumiseks või lihtsalt jaemüügiraviks, võivad need olla väga kasulikud.

Kõigil ei saa olla krediitkaarti. Palju sõltub isiklikust staatusest, kuid kuna see on üks enimkasutatud sissemaksemeetodeid, mida kasiinod aktsepteerivad, tasub kaaluda selle hankimist. Tasub veidi uurida, et saada teada erinevate saadaolevate kaartide kohta.

Loetelu 10 uutest turvalistest Credit Cards online-kasiinodest
Deposiit krediitkaartidegaMis on krediitkaardid?
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Deposiit krediitkaartidega

Enamasti deponeerimine ühes uued online kasiinod saab olema väga lihtne. Krediitkaart töötab samamoodi nagu a deebetkaart. Kasutajal on konto krediitkaardi pakkuja juures – tavaliselt pangas – ja seejärel registreerib ta kaardi online kasiinos, et seda saaks kasutada kiirete ja lihtsate sissemaksete tegemiseks. Või saab seda kasutada a ühekordne tehing, mistõttu kaardi andmeid ei salvestata. See sõltub paljuski sellest, kuidas online kasiino töötab.

Kasutajal palutakse tehing kinnitada ning mõnel pangal või teenusepakkujal on veebitehingute jaoks täiendav turvaetapp, kus konto omanikul võidakse paluda sisestada teatud märgid võtmesõnast või paroolist, et pakkuja saaks kontrollida, kas see on tehingut tegev kontoomanik. Summa kantakse kasiinokontole ja kasutaja saab hakata mängima kasiino mängud nende vahenditega.

Uuest kasiinost veebis krediitkaardile väljamaksmine võib olla lihtne, kuid tasub kontrollida, kas kaart seda tüüpi tehinguid aktsepteerib.

Mis on krediitkaardid?

Krediitkaardid on maksete tegemise viis, mis on seotud krediidikontoga. See on konto, kuhu konto omanik ei deponeeri kulutamiseks raha, kuid teenusepakkuja nõustub, et ta võib kulutada teatud summa arvel, mille nad peavad siis tagasi maksma. Nad saavad igakuise väljavõtte, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, mida nad on kulutanud ja kui palju nad peavad tagasi maksma.

Krediitkaardikontot ei pea iga kuu täies ulatuses tagasi maksma, kuid minimaalne makse on tavaliselt protsent – näiteks 5% – võlgnetavast summast. Intressi arvestatakse tavaliselt siis, kui tagasi makstakse vaid osa võlgnevast summast ning enamiku kontotüüpide puhul võib juhtuda, et kui laenatud summa täies ulatuses tagasi makstakse, siis intressi ei tule.

Krediitkaardikontod sõltuvad staatusest – kui taotlejal on halb krediidireiting, ei pruugita tal kaarti lubada. Kõik pakkujad on aga erinevad ja neil on erinevad laenukriteeriumid. Krediitkaart on suurepärane võimalus koheste veebimaksete tegemiseks. Nagu üks parimaid hoiustamise meetodid, kasiinod aktsepteerivad erinevat tüüpi kaarte ja kasutaja peab kontrollima, milliseid kaarte saab kasutada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask