Loetelu 10 uutest turvalistest Q Card online-kasiinodest

Q Card on usaldusväärne maksevõimalus, mis annab Q krediitkaardi omanikele keskmiselt kolm kuud aega kaardiga tehingu tegemiseks ilma makseid tegemata või intressi teenimata. Kasvava online-hasartmänguvõrguga pakub Q Card mängijatele suurepärase tehingukogemuse.

Mängijad on kohustatud maksma ainult 50 dollari suurust tasu aastas, mis kogub 12 kuu pärast kõigi tasumata saldode intressimäära umbes 26% aastas. Q-kaardi omanikud saavad nautida arvukalt eksklusiivseid pakkumisi, tutvustusi ja allahindlusi mitmelt veebikasiinolt. Laenustasud, -tingimused, -kriteeriumid ja -tingimused kehtivad kõigi selle usaldusväärse hoiumeetodi kaudu tehtavate tehingute puhul. Alt leiate parimate Q Cardi uute kasiinode nimekirja!

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Q-kaardi kohta

Fisher & Paykel Finance Limited oli Q Cardi eelmine omanik. Austraalia ettevõte FlexiGroup ostis aga ettevõtte 2015. aastal. Praegu naudivad paljud uusmeremaalased Q Cardi suurepäraseid teenuseid, mis aitavad neil teha olulisi veebitehinguid.

FlexiGroup lõi 2016. aastal Q MasterCardi, millel oli lisaeeliseid, näiteks ülemaailmne heakskiit enamik online-hasartmängusaite. Q Master Card pakub suurepäraseid pakkumisi ja tavapakkumisi mänguritele, kes sellega tehinguid teevad, kuna neil ei ole õigust intressimääradele seni, kuni nad tasuvad oma saldo täielikult.

Q Card pakub viit erinevat makse alternatiivid. Lisaks Q Card MasterCardile pakuvad nad ka otsekorraldust. Q Card on Uus-Meremaa panga makse saaja ja tagab sujuva Interneti-panganduse. Telefonipank on kolmas võimalus ja iga finantsasutus saab määrata makse osapooleks Q-kaardi.

Neljas võimalus on automaatsed maksed, mis võimaldab fikseeritud tehinguid teha iga kuu, kahe nädala või nädala tagant kasutaja pangakontolt. Tšekk on viimane maksevõimalus. Siiski on teada, et tšekid viivitavad raha arveldamist kuni viis tööpäeva, sundides kasutajaid tekkinud saldo pealt intressi maksma.

Kuidas teha sissemakseid Q-kaardiga uutes online kasiinodes?

Q Card vastab mängurite vajadustele, kuna võimaldab teha paindlikke makseid. Kuni mängijad katavad iga kuu oma minimaalse tagasimakse, saavad nad Q-kaardi sissemakseid suurendada nii sageli, kui soovivad. Minimaalse makse vajadus sõltub plaanist, millega nad on liitunud, ja võlgnetavast summast.

Mängijad saavad Q-kaardi sissemakse teha otsekorraldusega. Otsekorraldust ja tehinguid on lihtne luua. See tagab tehingute õigeaegse toimumise. Mängurid saavad valida selle sissemaksemeetodi, et vältida olulisi intressitasusid.

Mängurid saavad oma Q-kaardi kontole raha lisamiseks ja automaatsete maksete ajastamiseks kasutada ka internetipanka. Kui nad valivad makse saajaks Q-kaardi, peavad nad tehingute töötlemiseks sisestama oma viitenumbri ja andmed. Mängijate andmed sisaldavad nende nimesid ja aadresse. Viideteks on mängija ID number, mis asub kaardi tagaküljel või konto väljavõttel.

Tarbetute tehingute viivituste vältimiseks saavad mängijad valida oma arve saajaks Q-kaardi ja täita viiteala õigesti. Samuti kutsutakse mängijaid üles kasutama oma pangas salvestatud arve maksjate nimekirja.

Kuidas uutes kasiinodes Q-kaardiga väljamakseid teha?

Mängurid ei tohiks segi ajada Q-kaarti krediitkaardi või EFTPOS-iga. Mängijad saavad oma saldot kontrollida ainult veebis või helistada panka. Seetõttu ei saa mängijad Q-kaardil olevat sularaha välja võtta. Sellegipoolest on Q MasterCard väga tõhus ja mängijad saavad seda aktsepteerivates riikides taganeda. Mängurid saavad oma MasterCardiga raha välja võtta pangast või sularahaautomaadist.

Väljamaksed on piiratud Uus-Meremaal ja välisriikides, mis on hõlmatud Q MasterCardi aktsepteerimismärgiga. Kõikide väljamaksete eest küsitakse väikest tasu. Mängijatelt võetakse sularahaautomaadi kaudu raha väljavõtmise eest 3 dollarit. Neilt nõutakse rahvusvaheliste tellerite kaudu väljavõtmise eest 6,50 dollarit. Finantsasutused nõuavad ka juurdepääsutasu olenevalt sellest, kus väljamaksed tehakse.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask