Loetelu 10 uutest turvalistest WebMoney online-kasiinodest

WebMoney on üks juhtivaid ülemaailmseid veebimakse arveldusmeetodeid. Veebimaksete pakkujal on tugev süsteem, mis võimaldab kasutajatel teha veebimakseid ning turvaliselt saata ja vastu võtta raha konkurentsivõimeliste hindadega.

Hasartmängumaailmas loevad kasiino pangapartnerid. Parimatel uutel online -kasiinodel, millega liituda, peavad olema usaldusväärsed veebimakseviisid. Sellised makseteenuse pakkujad tagavad alati turvalise ja turvalise panganduse. Need hõlbustavad ka sujuvat pangandust ja kiireid tehinguid, et mängurid saaksid mängu probleemideta. Ka tehingumäärad peaksid olema sõbralikud. Üks selline veebimakselahendus on WebMoney.

Loetelu 10 uutest turvalistest WebMoney online-kasiinodest
Hoius WebMoneygaMis on WebMoney?
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Hoius WebMoneyga

WebMoney on paljude veebikasiinode operaatorite eelistatud veebimakselahendus. Teenus võimaldab mängijatel oma WebMoney kasiinokontosid kiiresti laadida. Veelgi enam, WebMoney on saadaval kümnetes riikides.

WebMoney suurim eelis on asjaolu, et see on hasartmängudele orienteeritud veebimakseviis. Erinevalt paljudest makseteenuse pakkujatest, kes hasartmängudest loobuvad, on WebMoney avatud nii uutele online -kasiinodele kui ka väljakujunenud hasartmängude ettevõtmistele.

Selle e -rahakoti teine suurepärane omadus on kiired tehingud. Erinevalt enamikust elektroonilistest rahakotidest, mille tehingute töötlemine võtab aega, kajastuvad WebMoney hoiused mängijakontodel vaid minutitega. Mõnel üksikul juhul võib aga kuluda mõni tund. Lõpuks on WebMoney taskukohane veebimaksete pakkuja, kellel on väga madalad tehingutasud. Huvitaval kombel ei ole kuutasusid ega kontohooldustasusid.

WebMoney on tõepoolest fantastiline meetod kasiinodesse raha sissemaksmiseks.

Kuidas WebMoney teenus töötab?

Mängijatel, kellel on õigus WebMoney kasutada, peab esmalt olema konkreetse WebMoney kasiino konto. Vajalik on ka WebMoney konto ja WebMoney ID -number.

Järgmisena navigeerige kasiino veebisaidi kassasse või pangandusse ja valige konto laadimiseks suvand „DEPOSITSE”. Seejärel valige eelistatud meetodina WebMoney. Pärast seda on ülejäänud protsess üsna lihtne.

Mis on WebMoney?

WebMoney kuulub ja seda haldab WM Transfer Ltd hoiustamise meetodid kasiinod on mängijatele kasulikud.

Interneti-maksete arveldussüsteem asutati 1998. aastal Venemaal. Huvitaval kombel alustati seda rahvusvahelise rahaülekandeteenusena, mille põhirõhk oli USA dollaril. Seda seetõttu, et 1998. aasta Venemaa finantskriisi (rublakriisi) ajal oli majanduskriisiga maadlevas riigis suur nõudlus USA dollari järele.

WebMoney laiendas oma levialasid 2015. aastal, omandades finantsjuhtimisasutuse (FCA) litsentsi, mis võimaldas tal pakkuda Euroopa Majanduspiirkonnas e -raha teenuseid.

WebMoney on veebimaksete sektoris levinud nimi, millel on 2020. aasta alguse seisuga üle 41 miljoni kasutaja, 300 000 iganädalast kasutajat ja 100 000 kaupmeest. Kuigi ettevõte on olnud valitsuste ja finantsregulaatorite tähelepanu keskpunktis, on see legitiimne veebimakseviis, mängurid saavad usaldada.

Hasartmängutööstusele on nüüd päästnud see, et mängijad ei vaja teenuse kasutamiseks pangakontot. Sellegipoolest saavad mängijad oma identiteeti varjata, kuna tehingutel on teatav anonüümsus.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask