Slots

April 2, 2022

Sloti RTP uutes kasiinodes: mida meeles pidada

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Mängija juurde naasmine on iga kasiinomängu oluline aspekt, mida mängijad kipuvad sageli vaatama. Return to Player, mida tavaliselt tähistatakse protsendiga, viitab keskmisele rahasummale, mis mängijale pärast arvukaid keerutusi või pöördeid tagastatakse. 

Sloti RTP uutes kasiinodes: mida meeles pidada

See määrab ka internetikasiinode mängude pikaajalise tasuvuse ja varieeruvuse, seega on parem, kui mängijad on enne mängimist kursis mis tahes kasiinomängude RTP-dega.

Kuidas RTP töötab?

Sloti RTP võib ulatuda nii madalast 88%-st kuni 99%-ni. Üldjuhul peetakse madalaks RTP-ks kõike, mis on alla 93%, kuid need mängud korvavad madala RTP-ga eripreemiatega. Interneti-automaatide keskmine RTP on enamasti umbes 96% ja võib ulatuda kuni 99% -ni, mis on sloti maksimaalne saadaolev RTP. 

Need numbrid mõtlevad välja mänguautomaatide pakkujad, simuleerides miljoneid keerutusi. Enamikus jurisdiktsioonides on seadusega nõutud, et need numbrid avaldatakse iga online kasiinomängu kohta.

Mida RTP-de puhul meeles pidada?

Veel üks väärtus, mida samal ajal meeles pidada online kasiinodes mängimine on maja äär. Maja serv ja RTP viitavad põhimõtteliselt sama süsteemi kahele erinevale komponendile. Kui RTP-d kasutatakse mängijale keskmise oodatava tulu kuvamiseks, siis maja eelist kasutatakse kasiino mängu oodatava kasumi kuvamiseks. 

Maja serva tähistatakse ka protsendiga, kuid tavaliselt jääb see vahemikku 0,5–5%. See varieerub olenevalt mängu tüübist. Blackjackil on tavaliselt madalaim maja eelis, samas kui topeltnullidega ruletiratastel on tavaliselt oluliselt kõrgem maja eelis.

Kuidas RTP-d mõjutavad online kasiino teenindusaegu

Mis tahes pesa RTP-d leiate teabe jaotisest pesa online kasiinos. Lauamängude puhul leiate maja eelise ka teabe jaotisest, kuid need on üldiselt kõigi kasiinode jaoks ühtsed, kuna lauamängud ei erine erinevalt teenindusaegadest. 

Paljud online kasiinod pakuvad sissemakseboonuseid nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele. Nende sissemakseboonuste juurde kuuluvad tavaliselt läbimängimisnõuded. Kõrge RTP-väärtusega pesaga mängimine võib seda tasakaalu säilitada pikema aja jooksul ja mängija saab sellest maksimaalselt naudingu. Samuti aitab see täita kasiinode pakutava boonusrahaga seotud läbimängimisnõudeid.

Lõpusõnad

Võib tekkida uudishimu, miks mõni mängija mängib madalama RTP-ga slotiga. Põhjuseid võib olla palju, kuid üks neist on see, et madalama RTP-ga teenindusaegadel on tavaliselt suurem dispersioon. Need mänguautomaadid on mõeldud rohkem riskeerivatele panustajatele, kes soovivad näha suuremaid kasiinohitte. 

Madalama RTP-ga teenindusajad pakuvad peamiselt suuremat maksimaalset võidupotentsiaali kui kõrgemad RTP-d. Seega sõltub mänguautomaatide tüüp suuresti nende riski võtmisest. Kasiinomängu erinevate matemaatiliste toimingute (nt RTP ja maja eelis) tundmaõppimine võib rõhutada kliendi mängukogemust online kasiinos. See võimaldab teha teadlikumaid valikuid kasiino pakutavate mängude ja reaalajas panustamise kohta.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised