Uudised

April 10, 2024

Continent 8 Technologies saavutas Broadcomi programmis Premier Partneri staatuse

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Peamised pakkumised:

Continent 8 Technologies saavutas Broadcomi programmis Premier Partneri staatuse
  • Continent 8 Technologies on saanud VMware pilveteenuse pakkujatele mõeldud Broadcomi partnerprogrammi raames Premier Partneri staatuse.
  • See olek kinnitab Continent 8 asjatundlikkust VMware Cloud Foundationi ja sellega seotud lahenduste tarnimisel, haldamisel ja toetamisel.
  • Üle 25-aastase kogemusega Continent 8 pakub tugevaid taristu- ja ühenduvuslahendusi, haldades üle 150 pilvepõhise kliendikeskkonna kogu maailmas.
  • Ettevõtte terviklik teenusteportfell sisaldab avalikke ja privaatpilvi, väljaspool saidi varundamist, objektide salvestamist ja küberturvalisuse kaitset.

Continent 8 Technologies, globaalse võrguhasartmängusektori hallatud hostimise, ühenduvuse, pilve- ja küberturvalisuse lahenduste pöördeline jõud, on hiljuti tõstnud oma VMware-lahenduste võimekust, kindlustades äsja avatavas Broadcomi programmis Premier Partneri staatuse.

Broadcomi partnerprogramm VMware pilveteenuse pakkujatele (VCSP) asetab Continent 8 usaldusväärse VMware partnerina, andes talle võimaluse pakkuda tipptasemel hallatud pilvelahendusi kogu maailmas. Premier Partneri staatuse saavutamine annab tunnistust sellest, et Continent 8 järgib VMware Cloud Foundationi (VCF) ja sellega seotud lahenduste juurutamisel, haldamisel ja abistamisel kõrgeimaid standardeid ja kvalifikatsiooni. Sissepääs sellesse eliitprogrammi on eksklusiivne, reserveeritud Broadcomi isiklikult kutsutud võtmepartneritele.

Üle 25 aasta kestnud pärandiga on Continent 8 loonud võrratu maine oma usaldusväärse infrastruktuuri ja ühenduvuslahenduste poolest, mis vastavad kõige rangematele veebinõuetele. Selle partneri staatuse saavutamine rõhutab tema pädevust kriitiliste töökoormuste juhtimisel ja tugevdab veelgi tema turupositsiooni.

Continent 8 infrastruktuur hõlmab 15 avalikku, mitme rentnikuga reguleeritud pilve, lisaks enam kui 40 privaatset spetsiaalset rentnike pilve kogu maailmas. See ulatuslik võrgustik võimaldab pakkuda esmaklassilisi hallatud ja professionaalseid teenuseid.

Ettevõtte kogemus hõlmab mitmeid edukaid klientide migratsioone mittevirtualiseeritavatest keskkondadest ja olemasolevatest VMware infrastruktuuridest täielikult hallatavatesse ja nõuetele vastavatesse pilvedesse. Need üleminekud on litsentsimisskaalade ja ööpäevaringse tugivõimaluse kaudu andnud märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Continent 8, mis haldab enam kui 150 pilveklientide virtuaalset keskkonda mandritel, pakub järjepidevat, kvaliteetset, vastupidavat ja DDoS-kaitsega kogemust, mis vastab klientide töökoormuse nõuetele kogu maailmas.

Continent 8 Technologiesi tehniline juht Edward O'Connor rõhutas Premier Partneri staatuse saavutamise tähtsust. Ta märkis: "Premier-partneri staatuse saavutamine pärast Broadcomi omandamist ja ärikeskkonna muutumist oli Continent 8 jaoks oluline verstapost." Ta kirjeldas täiendavalt eeliseid, rõhutades kulutõhusust ja ettevõtte võimet VMware töökoormust tõhusalt hallata ja migreerida.

Kommentaarile lisades rõhutas Continent 8 Technologiesi tootejuht Justin Cosnett selle partnerlusstaatuse olulisust kliendi valikuvõimaluste võimaldamisel pilveteenustes. Ta märkis: "See partneristaatus on meie jaoks võtmetähtsusega, et võimaldada klientidel oma pilve valida ning Continent 8 haldab, turvab ja ühendab neid."

Kuna järgmises kvartalis on plaanis käivitada veel kaks avalikku pilve USA-s ja LatAmis, peegeldab Continent 8 laienemine ja pilveteenuste kasutuselevõtt selle professionaalsete ja hallatavate teenuste meeskondade tugevat jõudlust ja pühendumust. Selle sammu eesmärk on pakkuda klientidele kõikehõlmavat alternatiivset lahendust, mille eesmärk on vähendada tehnoloogilisi kulutusi, säilitades või parandades samal ajal vastavust eeskirjadele kaasavate varundusteenuste kaudu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised