Uudised

September 28, 2021

Veebikasiinod kasvavad 2026. aastaks 100 000 000 000 dollarini

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

GlobeNewswire'i hiljutise raporti kohaselt värvivad praegused trajektoorid online -kasiinod õigeks, saavutades 2026. aastaks turuväärtuse 100 miljardit USA dollarit.

Veebikasiinod kasvavad 2026. aastaks 100 000 000 000 dollarini

Eeldatakse, et Euroopal on sellel kasvuturul suurim osa, mis moodustab praegu 52%. Sellest hetkest alates oodatakse kõige suuremat kasvu Aasia ja Vaikse ookeani turgudel. Need, kellel on parem kättesaadavus Aafrikas, võivad samuti mängida võtmerolli.

Kuid globaalselt näeme suundumust hasartmängude üldisele suurendamisele.

Interneti -kasiinode praegused turuliidrid

Hinnatud 58,6 miljardile dollarile aastal 2020. Viimane kümnend on olnud selline, kus online -kasiinoturg läks mõnevõrra nišist tavapäraseks tööstusharuks. Online kasiinod ilmus esmakordselt umbes 1996. aasta paiku, siis, kui sissehelistamine oli veel standard. Sel ajastul olid online -kasiinode veebisaidid ja mängud kaasaegsete standardite järgi toored, tuginedes oma tiitlite edastamiseks vananenud platvormidele, nagu Macromedia Flash.

Kuna uue aastatuhande vahetuse paiku muutus internet üha laialdasemaks, vastasid kiiremad keskmised Interneti -kiirused arvutusvõimsuse kasvule. Sel perioodil said online -kasiinomängud enam kui ligikaudsed ligikaudsed hinnangud nende võrguühenduseta nõbudele, mis lõpuks sobisid ja isegi ületasid füüsiliste masinate võimalusi. See tõi kaasa selle, et nad muutusid massiturule meeldivamaks, luues kiirenenud kasvu ajastu.

Tõenäolised tulevased tulemused online kasiino ruumis

Tulevikku vaadates on meil alati võimalus juhuslikkusest petta saada. Kõige otsesem potentsiaal seisneb alakasutatud turgude paremasse tungimisse. Nagu eespool märgitud, on Aasia kõige otsesem suund, kuhu kasiinod liiguvad, kusjuures märkimisväärne kasutamata potentsiaal on uurimiseks küps. See kehtib eriti Hiina kohta, mis on planeedi suurim elanikkond, kellel on kiiresti laienev Interneti -ühendus. Ainuüksi viimase aasta jooksul nägi Hiina piirides Interneti -ühendust rohkem kui 80 miljonit inimest.

India järgib sarnast mustrit, ajavahemikul 2019–2020 kasvab internetiühendus 128 miljoni inimesega. Kuigi enamikus riikides on see suundumus mõnevõrra taga, järgib Aafrika tõenäoliselt peagi Aasia eeskuju. See võib jällegi olla online -kasiinotööstusele tohutu õnnistus, kui saavutatakse paremad Interneti -kasutuse määrad.

Kuigi online -kasiinode laienemiskiirus näeb lõpuks langust, tähendab areneva turu praegune olemus seda, et see paratamatus võib olla aastate pärast. Vähemalt 2020ndatel ja tõenäoliselt 2030ndatel peaks tehnoloogia täiustamine koos aktiivsemate kasutajatega kindlustama online -kasiino tavapärase kasvu. Mis juhtub pärast seda punkti? Seda põnevust tuleb veel väljendada ja see tuleb veel.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised