Buzz Bingo ja Playtech toovad slotiturniire

Playtech

2021-03-26

Buzz Bingo, britid online kasiino veebisait ja Playtech, kuulus tarkvaraarendaja, ühendavad jõupingutusi, et tuua slotiturniirid klientidele kogu maailmas. Mängijad peavad lihtsalt kontrollima Buzz Bingo saidi vahekaarti "Turniirid" ja vaatama käimasolevaid turniire.

Buzz Bingo ja Playtech toovad slotiturniire

Iga võit teenib osalevatele mängijatele punkte. Nad saavad üldtabelis kontrollida, kuidas neil konkurentidega läheb. Nagu mänguautomaatides alati juhtub, on võtmetähtsusega järjepidevad õnne tükid. Sellegipoolest võib suur võit õigel ajal tabelit pöörata, muutes turniirid ettearvamatuks ja lõbusaks!

Panuse ja võidu suhe

Turniir sisaldab võidu ja panuse suhet. Suhtarv tähendab, et iga mängija võitu ei arvestata selle absoluutse summa, vaid nende panuse kohta keerutuse kohta. Mängija ei pea tippu jõudmiseks panustama kõrgemate panustega.

Võidu ja panuse suhe on „demokraatlik” meede, mis võrdsustab iga osaleja võimalused olenemata panustest, millega nad mängivad. Ükski mängija ei pea keerutuse kohta rohkem kulutama, et saada rohkem võimalusi iga ringi esimeseks kohaks. Iga keerutus võimaldab mängijal häid punkte koguda.

Maksimaalne panusumma

Turniirid sisaldavad ka maksimaalset panust. James Frendo Playtechist ütleb, et eesmärk on lisada mängijatele lisamõnu ja nad ei peaks kulutama rohkem kui tavaliselt. Maksimaalne panus on turniiri osas ka selge turvameede.

Tavaline on leida turniire, mis põhinevad uutel teenindusaegadel ja mille eesmärk on saada mängija entusiasmist millegi uue vastu maksimaalne. Kuid need algatused meeldivad tavaliselt kõrgete tegijatele ja suurte eelarvetega mängijatele. Siin see nii ei ole, kuna panuse limiit kombineeritakse võidu ja panuse suhtega, et tagada võrdsus.

Võõrustajad

Playtech on juhtiv mängutarkvara arendaja. See asutati 1999. aastal ja sellel on tohutu portfell mänguautomaadid ja muud kasiino mängud. Aeg -ajalt tuleb see välja uue kasiino pesaga, et lõbustada miljoneid kliente kogu maailmas. See on tuntud oma suurte auhindade poolest.

Bingo buzz sait on hiljuti algatus tuntud bingo klubide high street brändilt. Veendumata bingost, jääb veebisait ka suurele hulgale mänguautomaatidele ja isegi nendele platvormidele tüüpilistele laua- ja kaardimängudele, nagu rulett ja blackjack, koos iga mängu erinevate versioonidega.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised