Loetelu 10 uutest turvalistest Moneta online-kasiinodest

Moneta on Vene Föderatsioonis väga populaarseks saanud makseviis, mida kasutavad enamik Venemaal asuvatest kasiinodest. See toimib veebimaksete jaoks digitaalse rahakotina, mis sobib ideaalselt uude online-kasiinosse registreerumisel.

See on suurim omataoline süsteem Venemaal. Ettevõte teeb makseteenuste pakkumiseks koostööd enam kui kahekümne ettevõttega. Seda tüüpi süsteemi kasutamise eeliseks on see, et kasutaja saab hoida oma online-tehinguid uutes kasiinodes oma pangakonto andmetest eraldi. Protsessi on lihtne kasutada ja see võib aidata isikuandmeid turvaliselt hoida.

Moneta kohtaDeposiit Monetas
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Moneta kohta

Moneta on saanud kõige populaarsemaks Venemaa Föderatsiooni ettevõtetes. Ettevõte asutati 2005. aastal ja selle omanik on NCO Moneta.ru (LLC). Ei läinud kaua aega, kui sellest sai mängides populaarne makseviis uued online kasiinod. Ettevõttele on antud Vene Föderatsiooni Keskpanga tegevusluba. Seda peetakse pakutava teenuse kvaliteedi ja usaldusväärsuse tagatiseks.

Moneta toetab ainult nelja valuutat. Need on Vene rubla, euro, Ameerika dollar ja Briti nael. Igaüks, kes soovib oma eelistatud uues online kasiinos oma makseviisina kasutada Monetat, peab esmalt kontrollima, kas see on aktsepteeritud makseviis.

Tuleb märkida, et enamik kasiinosid, mis on suunatud oma teenustega USA-s asuvatele klientidele, ei aktsepteeri Monetat makseviisina, seega võib igaüks, kes elab USA-s, soovi korral otsida uut veebikasiinot, mis asub mujal. Moneta kasutamiseks.

Enamik Ühendkuningriigi kasiinosid aktsepteerib Venemaal elavaid mängijaid, seega on võimalik kasutada Monetat makseviisina, kui asute Ühendkuningriigis, kuna seal on valuutade vahelisi konverteerimist lihtne käsitleda.

Deposiit Monetas

Sissemakseid Moneta e-rahakotti saab teha erinevatel viisidel, sealhulgas Visa ja Mastercard ning PaySpark. Samuti on võimalus kasutada Moneta kõrval muid e-rahakotte nagu Neteller. Kõik, kes soovivad raha Moneta rahakottide vahel üle kanda, saavad seda teha koheselt. Nüüd saavad mängijad minna uuele online kasiino kontole, valida sissemaksevalikuks Moneta ja seejärel tehingu lõpule viia.

Monetast raha väljavõtmine on üsna lihtne. Protsess võib aga võtta paar päeva, kuna tehing tuleb kinnitada. Kui see protsess on lõpule viidud, peaks raha ilmuma kasutaja pangakontole ühe päeva jooksul. Nii sisse- kui ka väljamaksed Moneta abil on sujuvamad kui tavalised pangaülekanded.

Kuna Monetat aktsepteerivad makseviisina mitmed uued online kasiinod, on võimalik, et kasutaja saab teha tehingu oma mobiiltelefoni kaudu, kui kasiino toetab mobiilimänge.

Päevased sissemakse limiidid sõltuvad kasutatavast uuest kasiinost ja ka kõigist piirangutest, mida üksikisiku pank kohaldab, seega on oluline, et mängija konsulteeriks enne tehingu sooritamist oma pangaga, et veenduda, et puuduvad piirangud, mis hoiavad kinni. protsess.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask